10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş S-Pen pre Samsung Galaxy Zariadenia

Ke─Ć spolo─Źnos┼ą Samsung prv├Żkr├ít vydala s├║bor Galaxy V┼íimnite si smartf├│nu, ─żudia boli skeptick├ş (vr├ítane toho v├í┼ího skuto─Źne). R├Żchlo dopredu o nieko─żko rokov a Galaxy S├ęria Note je ve─żmi popul├írna.

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş S-Pen pre Galaxy zariadenia oslavuj├║ u┼żito─Źnos┼ą a u┼żito─Źnos┼ą najprominentnej┼íieho znaku s├ęrie; S-Pen. S-Pen je pozoruhodn├Ż n├ístroj, najm├Ą ak ste kreat├şvny ─Źlovek.

Bohu┼żia─ż v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş, ktor├Żch pozn├ím, ani nepou┼ż├şva najlep┼íiu funkciu svojho zariadenia a na─Ćalej pou┼ż├şva telef├│ny Note ako be┼żn├ę. 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş S Pen pre Samsung Galaxy zariadenia sa to pok├║sia napravi┼ą a prin├║tia v├ís, aby ste si podce┼łovan├║ funkciu viac ob─ż├║bili.

Pozn├ímka: V┼íetky aplik├ície v 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ích S-Pen pre Galaxy Notebooky boli testovan├ę na Samsungu Galaxy Smartf├│n Note III. Telef├│n be┼ż├ş na po─Ź├şta─Źi Samsung s opera─Źn├Żm syst├ęmom Android 4.4.2 a je zakorenen├Ż.

1. Autodesk SketchBook-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Autodesk Sketchbook - najlepšie aplikácie S -Pen pre Galaxy Poznámka

Bu─Ć kreat├şvny!

Autodesk SketchBook je jedin├í aplik├ícia, ktor├í plne vyu┼ż├şva citlivos┼ą S-Pen na tlak. To znamen├í, ┼że pomocou tejto aplik├ície a pera S Pen budete m├┤c┼ą kresli┼ą neuverite─żn├ę veci. Nie som z─Ćaleka umelec, urobil som nieko─żko sk├şc pre hern├Ż dizajn, ale to bolo v┼íetko.

Ale mysl├şm si, ┼że v─Ćaka tejto aplik├ícii som sa mohol zlep┼íova┼ą v─Ćaka ─Źm├íran├Żm pan├í─Źikom. Vy┼í┼íie uveden├ę sn├şmky obrazovky ukazuj├║ niektor├ę veci, ktor├ę som dok├ízal vytvori┼ą s touto ├║┼żasnou aplik├íciou. Rozhranie, dizajn a jednoduch├ę pou┼żitie s├║ pozoruhodn├ę.

Jedinou ochromuj├║cou nev├Żhodou tejto aplik├ície je jej neschopnos┼ą exportova┼ą s├║bory PSD (s├║bory, ktor├ę sa maj├║ pou┼żi┼ą vo Photoshope). Pro verzia aplik├ície dod├ívan├í s moj├şm smartf├│nom a som si ist├Ż, ┼że t├║to aplik├íciu bud├║ ma┼ą takmer v┼íetky zariadenia Note.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę pou┼żitie, ale hlbok├ę rozhranie. Mo┼żnos┼ą nahra┼ą priamo na DeviantArt, ─Źo je web pre predv├ídzanie umenia. K dispoz├şcii s├║ niektor├ę kvalitn├ę kefy.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje pracova┼ą vo vrstv├ích, ─Źo v├ím u─żah─Źuje v├Ą─Ź┼íinu podradnej pr├íce. Ak ste profesion├ílom vo Photoshope, t├íto funkcia v├ím pom├┤┼że Galaxy Poznamenajte si zariadenie na prenosn├ę pl├ítno.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. PicSay – zadarmo a $30,99

PicSay - najlepšie aplikácie S -Pen pre Galaxy Poznámka

Fotky, ktor├ę hovoria

2. Bezplatná verzia

─îo ke─Ć potrebujete pou┼żi┼ą nie─Źo jednoduch┼íie a z├íbavnej┼íie ako Autodesk SketchBook? Potom odpor├║─Źam PicSay Photo Editor. Je to z├íbavn├í a ─żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia, v─Ćaka ktorej va┼íe fotografie o┼żij├║ v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

Aplik├ícia nie je dod├ívan├í s komplikovan├Żmi n├ístrojmi na manipul├íciu s obr├ízkami, ale obsahuje niektor├ę z najz├íbavnej┼í├şch a najz├íbavnej┼í├şch n├ístrojov, ktor├ę som pou┼żil. Nieko─żk├Żmi klepnutiami pera S Pen som urobil z figy expres├şvny exempl├ír. Pero mi nesmierne pomohlo pri zmene ve─żkosti a ot├í─Źan├ş rekviz├şt.

Vlastnosti:

Niektor├ę z├íbavn├ę mo┼żnosti ├║pravy obr├ízkov. Pixela─Źn├ę veci s├║ uspokojuj├║ce. Reflektor je … dobre na mieste.

Pozoruhodná funkcia:

Talk -bubliny robia dobr├ę obr├ízky ├║┼żasn├Żmi, ak m├íte predstavivos┼ą. M├┤┼żete prin├║ti┼ą svojich priate─żov, aby povedali, ─Źo v skuto─Źnom ┼żivote nepovedia.

Stiahnu┼ą na Google Play

2.B Platená verzia

Platen├í verzia aplik├ície prid├íva do u┼ż tak skvelej zbierky ─Ćal┼íie rekvizity a efekty. Ak do aplik├ície investujete ve─żk├ę mno┼żstvo pe┼łaz├ş, prejdite na platen├║ verziu. Inak ten bezplatn├Ż s podporou rekl├ím je skvel├Ż.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. MyScript Calculator – zadarmo

  Kalkula─Źka MyScript

Rob matiku

Je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş S-Pen pre Galaxy Pozn├ímka v─Ćaka svojej schopnosti rozpozna┼ą va┼íe zl├ę p├şsanie rukou. Aplik├ície, ktor├ę rozpozn├ívaj├║ ru─Źn├ę p├şsmo, zvy─Źajne nemaj├║ dobr├ę ─Ź├şsla a symboly; tu svieti kalkula─Źka MyScript.

Toto je aplik├ícia, ktor├║ mus├şte ma┼ą, ak v┼żdy po─Ź├ştate veci a potrebujete okam┼żit├ę odpovede. Jednoducho nap├ş┼íte rovnicu a aplik├ícia sa pok├║si n├íjs┼ą odpove─Ć za v├ís. Aplik├ícia nie je v┼żdy presn├í, ale poskytuje v┼íeobecn├║ predstavu o v├Żsledkoch.

Vlastnosti:

─îist├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie. Dok├í┼że rozpozna┼ą mal├ę symboly. Je pomerne presn├Ż v jednoduchom v├Żpo─Źte.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia v├ím bleskovo prin├í┼ía v├Żsledky. To znamen├í, ┼że sa pri zis┼ąovan├ş v├Żsledkov nespolieha na internet ani na dia─żkov├ę ovl├ídanie. Rob├ş to lok├ílne a v re├ílnom ─Źase.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Papyrus-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Papyrus

Elegantn├Ż dizajn

Papyrus je jednoduch├í aplik├ícia na zapisovanie pozn├ímok, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą S-Pen citliv├ę na tlak. Obzvl├í┼í┼ą sa mi p├í─Źi, ke─Ć si v aplik├ícii na─Źrtnem prepracovan├ę n├ípady, a nielen ju pou┼żijem ako jednoduch├║ pozn├ímku. Aplik├ícia reaguje r├Żchlo a r├Żchlo, ─Źo je skvel├ę, preto┼że kto by chcel laggy di├ír.

Aplik├ícia je vynikaj├║ca aj na vytv├íranie pozn├ímok do ┼íkoly/vysokej ┼íkoly. M├┤┼żete dokonca odfoti┼ą tabu─żu a prilo┼żi┼ą ju k pozn├ímke. Takto sa vlastne m├┤┼żete nau─Źi┼ą, ─Źo u─Źite─ż u─Ź├ş, a akt├şvne sa z├║─Źast┼łova┼ą na hodin├ích.

Vlastnosti:

Extr├ęmne jednoduch├ę pou┼żitie. Ak m├íte dobr├Ż rukopis, t├íto aplik├ícia bude ├║┼żasn├í. Do pozn├ímok m├┤┼żete prid├íva┼ą fotografie a meni┼ą ich ve─żkos┼ą.

Pozoruhodná funkcia:

Pozn├ímky m├┤┼żete exportova┼ą ako s├║bory PDF alebo obr├ízky. Je to ve─żmi jednoduch├Ż sp├┤sob, ako urobi┼ą prezent├ície osobnej┼í├şmi a nad┼íenej┼í├şmi.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Kresli┼ą karikat├║ry – zadarmo a $40,99

Kresli┼ą karikat├║ry

Sta┼łte sa Disney

5. Bezplatná verzia

Ak chcete vo svojom smartf├│ne vytv├íra┼ą jednoduch├ę anim├ície, je to jedin├í aplik├ícia v 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ích S Pen pre Galaxy V┼íimnite si zariaden├ş, ktor├ę to dok├í┼żu. Aj ke─Ć m├íte s anim├íciou nulov├ę sk├║senosti, t├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş vytv├íra┼ą skuto─Źne z├íbavn├ę anim├ície.

Chcete prin├║ti┼ą pan├í─Źikov bojova┼ą? M├┤┼żete to urobi┼ą s touto skvelou aplik├íciou. Vezmite si to od osoby, ktor├í pracovala na anim├íci├ích zalo┼żen├Żch na form├íte Flash, tu ide o kvalitn├ę veci.

Vlastnosti:

Rozhranie drag and drop. Jednoduch├ę o┼żivenie karikat├║r. Anim├ície s├║ plynul├ę a kr├ísne.

Pozoruhodná funkcia:

S-Pen v├ím umo┼ż┼łuje zacieli┼ą na presn├ę umiestnenie k─║bov a u─żah─Źi┼ą vytv├íranie anim├íci├ş vo ve─żmi kr├ítkom ─Źase. Aplik├ícia m├┤┼że fungova┼ą aj s prstami, ale je to jednoducho neporiadne a nemotorn├ę.

Stiahnu┼ą na Google Play

5.B Platená verzia

Platen├í verzia aplik├ície v├ím otv├íra v┼íetky ob─ż├║ben├ę rekvizity a anim├ície. Ak sa bav├şte s bezplatnou aplik├íciou, pokra─Źujte a podporte v├Żvoj├írov.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. TouchRetouch – zadarmo a $00,99

TouchRetouch

Vyma┼żte chyby

6. Bezplatná verzia

TouchRetouch je ┼íikovn├Ż n├ístroj, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą, ak chcete, aby bol obr├ízok dokonal├Ż. Ten svojvo─żn├Ż bal├│n zni─Źil narodeninov├║ fotku? Jednoducho ho nakreslite a kliknite na tla─Źidlo Prejs┼ą, aplik├ícia urob├ş ostatn├ę. T├íto takmer magick├í aplik├ícia odstr├íni z fotografie takmer ─Źoko─żvek.

Sk├║ste sa pozrie┼ą na vrchn├íky obrazovky vy┼í┼íie. Dokonca si m├┤┼żete u┼żi┼ą aj z├íbavu s touto skvelou aplik├íciou, zlo┼żte stoli─Źku pod svojim priate─żom a nechajte ho/ju vzn├í┼ía┼ą sa. Pozrite sa na tieto skvel├ę editory fotografi├ş, aby ste e┼íte viac zdokonalili svoju hru.

Vlastnosti:

Dobr├ę rozhranie s ─żahko pou┼żite─żn├Żmi ovl├ídac├şmi prvkami. S-Pen je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na presn├ę zacielenie. Tento proces sa vykon├íva v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd, ─Źo je ├║┼żasn├ę.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia pou┼ż├şva vynikaj├║ci algoritmus na odstr├ínenie v┼íetk├ęho, ─Źo chcete z fotografie. Zost├ívaj├║ci obr├ízok je ├║┼żasn├Ż, preto┼że ste pr├íve vybrali objekt a stla─Źili tla─Źidlo ├şs┼ą.

Stiahnu┼ą na Google Play

6.B Platená verzia

Platen├í verzia aplik├ície z nej odstr├íni reklamy. Mo┼żno to nie je ve─żk├Ż probl├ęm, ale ak nen├ívid├şte reklamy, t├Żmto sp├┤sobom ich m├┤┼żete odstr├íni┼ą.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. Make -up – zadarmo a $20,99

Makeup

Pom├íha v├ím doplni┼ą si myse─ż

7. Bezplatná verzia

Importujte svoju vlastn├║ fotografiu a za─Źnite sa l├ş─Źi┼ą v tejto z├íbavnej, ale n├ívykovej aplik├ícii. T├íto aplik├ícia bohu┼żia─ż potvrdila moje podozrenie, ┼że v l├ş─Źen├ş vyzer├ím hrozne.

Ale pre v┼íetky d├ímy, ktor├ę to ─Ź├ştaj├║, je to perfektn├í aplik├ícia na vysk├║┼íanie nov├ęho ├║─Źesu bez toho, aby ste riskovali strih. To ist├ę plat├ş pre ┼ít├Żly l├ş─Źenia. Potom, ─Źo ste skon─Źili, sa nechajte vystupova┼ą na ┼ít├Żlovej titulnej strane ─Źasopisu.

Vlastnosti:

Z├íbavn├ę a jednoduch├ę pou┼żitie. Je predstaven├Żch mno┼żstvo ├║─Źesov. S-Pen je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na presn├ę ├║pravy.

Pozoruhodná funkcia:

M├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą mnoho vzh─żadov a l├ş─Źenia za nieko─żko sek├║nd a vybra┼ą si ten, ktor├Ż v├ím vyhovuje. U┼ż nemus├şte robi┼ą egyptsk├ę l├ş─Źenie o─Ź├ş, len aby ste vyzerali ako ma─Źka.

Stiahnu┼ą na Google Play

7.B Platená verzia

Prid├íva len nieko─żko nov├Żch funkci├ş, ako je zmena farby o─Ź├ş.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. Scribble Racer-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Scribble Racer

Nakresli ─Źiaru

Scribble Racer je jedin├í hra v aplik├íci├ích S Pen pre Galaxy V┼íimnite si zoznam zariaden├ş. Je to preto, ┼że je ve─żmi ┼ąa┼żk├ę hra┼ą s prstami. T├║to hru je mo┼żn├ę hra┼ą bez pera S-Pen. S-Pen v┼íak v├Żrazne zlep┼íuje v├í┼í v├Żkon v hre.

S-perom mus├şte na─Źrtn├║┼ą cestu bez toho, aby ste sa dotkli hran├şc, a dosiahnu┼ą vysok├ę sk├│re.

Vlastnosti:

Vzru┼íuj├║ce a vy┼żaduje r├Żchle reflexy. Pou┼ż├şvanie pera S-Pen je ako podv├ídzanie. Grafika je pr├şjemn├í pre o─Źi.

Pozoruhodná funkcia:

Pozvite svojich ni─Ź netu┼íiacich priate─żov bez pera a zahrajte si vysok├ę sk├│re. Teraz ich ─żahko porazte a bu─Ćte najlep┼í├ş (ak├Ż zl├Ż pl├ín). Hra m├í tie┼ż vylep┼íenia a ┼ítandardn├ę tropy pre nekone─Źn├Żch be┼żcov.

Stiahnu┼ą na Google Play

9. Nekone─Źn├Ż maliar – zadarmo a $40,99

Nekone─Źn├Ż maliar

Podrobn├í mo┼żnos┼ą

9. Bezplatná verzia

Ak po┼żadujete trochu viac podrobnost├ş a profesionalitu vo svojom umen├ş, Infinite Painter je pre v├ís najlep┼íia aplik├ícia. Aplik├ícia pou┼ż├şva takmer ka┼żd├Ż n├ístroj dostupn├Ż v akomko─żvek ┼ípi─Źkovom softv├ęri na ├║pravu alebo ilustr├íciu obr├ízkov a prin├í┼ía ho do v├í┼ího Galaxy Pozn├ímka zariadenie.

Aplik├ícia je dod├ívan├í s kefkami citliv├Żmi na tlak a rob├ş v├í┼í smartphone z pl├ítna. Ak sa chcete pozrie┼ą, tu je nieko─żko ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş na kreslenie.

Vlastnosti:

Pokro─Źil├ę funkcie s├║ ├║┼żasn├ę. K dispoz├şcii je neobmedzen├ę mno┼żstvo vrstiev. 100 plus kefy zaraden├ę do kateg├│ri├ş.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje exportova┼ą va┼íu pr├ícu ako obr├ízky JPEG alebo PNG a s├║bory PSD. Takto m├┤┼żete pokra─Źova┼ą vo svojej pr├íci aj na PC s Photoshopom. T├║to funkciu mus├ş ma┼ą ka┼żd├Ż profesion├ílny digit├ílny umelec.

Stiahnu┼ą na Google Play

10. Kontrola GMD SPen – $5.56

Kontrola GDM SPen

Prevzia┼ą kontrolu

T├íto aplik├ícia vy┼żaduje root Galaxy Pozn├ímka zariadenie. V z├ísade v├ím umo┼ż┼łuje mapova┼ą vlastn├ę gest├í na funkcie alebo aplik├ície. Aplik├ícia roz┼íiruje funk─Źnos┼ą pera S-Pen o to, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą vlastn├ę gest├í a pou┼ż├şva┼ą ich kdeko─żvek v pou┼ż├şvate─żskom rozhran├ş TouchWiz.

Ak chcete, aby bolo va┼íe pero S-Pen ove─ża u┼żito─Źnej┼íie v ka┼żdodennom ┼żivote, je to najlep┼í├ş sp├┤sob, ako to urobi┼ą. Aplik├ícia je kompatibiln├í aj s in├Żmi sp├║┼í┼ąa─Źmi.

Vlastnosti:

T├íto aplik├ícia funguje aj na v┼íetk├Żch vlastn├Żch ROM. ├Üh─żadn├Żm doplnkom s├║ grafick├ę gest├í. Gesta fig├║rok m├┤┼żete povoli┼ą alebo zak├íza┼ą.

Pozoruhodná funkcia:

Na obrazovke m├┤┼żete vytvori┼ą ve─ża po─Źiato─Źn├Żch z├│n. To v├ím umo┼żn├ş pou┼żi┼ą rovnak├ę gesto na r├┤zne ├║─Źely.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Toto je 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş S Pen pre Samsung Galaxy zariadenia, ktor├ę som pova┼żoval za u┼żito─Źn├ę alebo z├íbavn├ę. Som si ist├Ż, ┼że bude ove─ża viac aplik├íci├ş, ktor├ę je mo┼żn├ę vylep┼íi┼ą pou┼żit├şm S-Pen. Ak m├íte nain┼ítalovan├║ nejak├║ skvel├║ aplik├íciu, odporu─Źte ju v koment├íroch. V┼żdy sa te┼í├şm na spr├ívy od skuto─Źn├Żch odborn├şkov!