10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Samsung Galaxy S5 na┼ítartuje v├í┼í telef├│n

Prv├í vec, ktor├║ urob├şm hne─Ć po z├şskan├ş nov├ęho smartf├│nu s Androidom, je pozrie┼ą sa na najlep┼íie pr├şslu┼íenstvo, ktor├ę je k telef├│nu k dispoz├şcii. Ak ste si ned├ívno k├║pili Samsung Galaxy S5, potom by ste sa mali ur─Źite pozrie┼ą na najlep┼íie pr├şslu┼íenstvo, ktor├ę je k telef├│nu k dispoz├şcii. Po zak├║pen├ş pr├şslu┼íenstva je pre m┼ła ─Ćal┼í├şm krokom stiahnutie najlep┼í├şch mo┼żn├Żch aplik├íci├ş pre m├┤j telef├│n. Softv├ęr je najsilnej┼íou funkciou v telef├│noch s Androidom, preto┼że v obchode Google Play s├║ k dispoz├şcii mili├│ny aplik├íci├ş a in┼ítal├ícia spr├ívnych aplik├íci├ş v├ím pom├┤┼że vy┼ąa┼żi┼ą maximum zo svojho Galaxy S5.

V─Ćaka mno┼żstvu aplik├íci├ş dostupn├Żch v slu┼żbe Google Play m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę stiahnu┼ą tie, v─Ćaka ktor├Żm bude v├í┼í telef├│n skuto─Źne produkt├şvny. Mnoho pou┼ż├şvate─żov si hne─Ć po k├║pe telef├│nu stiahne pr├şli┼í ve─ża zbyto─Źn├Żch aplik├íci├ş, ─Źo m├┤┼że ma┼ą vplyv na v├Żkon telef├│nu a obmedzi┼ą ├║lo┼żn├Ż priestor. Po poh─żade na to, ─Źo Galaxy S5 ch├Żba a ─Źo m├┤┼że zariadenie vylep┼íi┼ą, pri┼íiel som so zoznamom najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Samsung Galaxy Mysl├şm si, ┼że v─Ćaka telef├│nu S5 bude v├í┼í telef├│n ove─ża produkt├şvnej┼í├ş.

1. Juice Defender

obranca ┼í┼ąavy

┼áetrite ┼í┼ąavu z bat├ęrie

Ak pou┼ż├şvate telef├│ny s Androidom posledn├Żch p├ír rokov, som si ist├Ż, ┼że v├ís st├íle nie─Źo tr├ípi. ├üno, najnov┼íie je v├Żdr┼ż bat├ęrie dos┼ą slab├í smartphones preto┼że v├Żkonn├ę procesory a HD obrazovky m├┤┼żu zabera┼ą ve─ża ┼í┼ąavy z bat├ęrie. Rovnak├Ż probl├ęm je aj so Samsungom Galaxy S5 a budete ma┼ą ┼í┼ąastie, ak z├şskate de┼ł pou┼ż├şvania na jedno nabitie.

Aj ke─Ć nem├┤┼żete okam┼żite pred─║┼żi┼ą v├Żdr┼ż bat├ęrie, Juice Defender sa pok├║┼ía zlep┼íi┼ą ┼í┼ąavu z bat├ęrie t├Żm, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje prep├şna┼ą medzi r├┤znymi profilmi. T├║to konkr├ętnu aplik├íciu som pou┼żil na nieko─żk├Żch svojich zariadeniach s Androidom a m├┤┼żem poveda┼ą, ┼że aplik├ícia rob├ş celkom dobr├║ pr├ícu pri zlep┼íovan├ş v├Żdr┼że bat├ęrie. Nehovor├şm, ┼że to zdvojn├ísob├ş va┼íu v├Żdr┼ż bat├ęrie, ale pravdepodobne poc├ştite rozdiel pri povolen├ş aplik├ície. M├┤┼żete si tie┼ż pre─Ź├şta┼ą o 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ích na ├║sporu bat├ęrie.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

2. Mlie─Źna hudba

mlie─Źna hudba

Dokonal├Ż hudobn├Ż z├í┼żitok

Ak radi po─Ź├║vate hudbu, ur─Źite si zamilujete aplik├íciu Milk Music. K dispoz├şcii iba pre Samsung Galaxy pou┼ż├şvate─żom v USA, t├íto konkr├ętna aplik├ícia pon├║ka nie─Źo viac ako va┼ía tradi─Źn├í online rozhlasov├í slu┼żba. Pravdepodobne najlep┼íou funkciou aplik├ície je jej interakt├şvny ─Ź├şseln├şk, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje navig├íciu medzi ┼ż├ínrami a rozhlasov├Żmi stanicami.

Okrem toho pon├║ka aj po─Ź├║vanie v re┼żime offline a automatick├Ż ─Źasova─Ź vypnutia. Aplik├ícia Milk Music v├ím tie┼ż umo┼żn├ş presko─Źi┼ą neobmedzen├Ż po─Źet skladieb a zapn├║┼ą/vypn├║┼ą komentovanie DJ -ov. Za $30,99 mesa─Źne, nemus├ş to by┼ą najlacnej┼íia slu┼żba, ale ak h─żad├íte in├║ rozhlasov├║ slu┼żbu, m├┤┼że to by┼ą spr├ívna vo─żba. Tu n├íjdete ─Ćal┼íie pekn├ę hudobn├ę aplik├ície.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

3. Dynamick├ę ozn├ímenia

dynamick├ę upozornenia

Lep┼í├ş sp├┤sob upozornen├ş

DynamicNotifications je funkcia, ktor├í m├┤┼że fungova┼ą ako n├íhrada uzamknutej obrazovky a upozornenia. Ako jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Samsung Galaxy S5 bol ┼ípeci├ílne navrhnut├Ż pre zariadenia AMOLED a je ide├ílny pre Samsung Galaxy S5. Ke─Ć je obrazovka vypnut├í, aplik├ícia v z├ísade zobrazuje upozornenia na obrazovke.

Najv├Ą─Ź┼íou v├Żhodou aplik├ície je, ┼że v├ím d├íva vedie┼ą, ─Źi je upozornenie dostato─Źne d├┤le┼żit├ę na to, aby ste mohli venova┼ą pozornos┼ą, zatia─ż ─Źo kontroln├ę LED di├│dy v├ím ni─Ź tak├ę nehovoria. Okrem toho m├í aplik├ícia aj no─Źn├Ż re┼żim, vlastn├Ż ─Źasov├Ż limit, upozornenia na d├Żchanie a automatick├ę prebudenie. Ak nie ste fan├║┼íikom Galaxy LED svetl├í S5, potom je to ide├ílna vo─żba. M├┤┼żu sa v├ím p├í─Źi┼ą aj ─Ćal┼íie aplik├ície na uzamknutej obrazovke.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

4. Kore┼łov├Ż prehliada─Ź

kore┼łov├Ż prehliada─Ź

Hrajte sa so syst├ęmov├Żmi s├║bormi

─Äal┼íia u┼żito─Źn├í aplik├ícia pre Samsung Galaxy Pou┼ż├şvatelia S5 s├║ Root Browser. Root Browser nie je len dobr├Ż spr├ívca s├║borov, ale pon├║ka aj nie─Źo ove─ża viac pre v├Żvoj├írov a pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov. Ak m├íte root Galaxy S5, potom som si ist├Ż, ┼że v├ís bude zauj├şma┼ą presun syst├ęmov├Żch s├║borov, napr├şklad zmena p├şsma a odstra┼łovanie s├║borov APK Stock.

Root Browser je perfektnou mo┼żnos┼ąou na vykonanie v┼íetk├Żch druhov vec├ş v syst├ęmov├Żch s├║boroch, ako je napr├şklad zmena povolen├ş. Aplik├íciu som pou┼żil na nieko─żk├Żch zariadeniach s Androidom a ani raz ma nesklamal. Ak ste nezakorenili svoje Galaxy S5, pozrite sa na t├║to pr├şru─Źku.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

5. Google Chrome

chr├│m

Najlep┼í├ş webov├Ż prehliada─Ź

Prehliadanie webu je nie─Źo, ─Źo na svojom telef├│ne s Androidom rob├şm ve─żmi ─Źasto a ak ste Galaxy Pou┼ż├şvate─ż S5, potom som si ist├Ż, ┼że v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu str├ívite aj prehliadan├şm webu. Chrome sa stal ve─żmi popul├írnym na po─Ź├şta─Źoch a verziu pre Android pou┼ż├şvaj├║ aj mili├│ny pou┼ż├şvate─żov. Chrome by som neodpor├║─Źal pre n├şzkorozpo─Źtov├ę zariadenie Android, preto┼że aplik├ícia pravdepodobne ve─ża havaruje.

Av┼íak s Galaxy V─Ćaka v├Żkonn├ęmu procesoru S5 a 2 GB RAM je Chrome najlep┼íou aplik├íciou, ak chcete otv├íra┼ą viac kariet naraz. Chrome okrem plynulosti prin├í┼ía aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch funkci├ş vr├ítane synchroniz├ície medzi r├┤znymi zariadeniami a gestami.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

6. Photoshop Touch

dotyk photoshopu

Upravujte svoje obrázky ako profesionáli

S 16 MP fotoapar├ítom Samsung Galaxy S5 je ur─Źite jedn├Żm z najlep┼í├şch smartphones na sn├şmanie obr├ízkov, ale pokia─ż ide o ├║pravy, vstavan├Ż softv├ęr nemus├ş by┼ą najlep┼í├ş. Ak v├ím vyhovuje pou┼ż├şvanie z├íkladn├Żch funkci├ş a efektov ├║prav, potom je predvolen├Ż editor fotografi├ş viac ne┼ż dosta─Źuj├║ci. Ak ste v┼íak zvyknut├ş na n├íro─Źn├ę ├║pravy fotografi├ş, Photoshop Touch m├┤┼że by┼ą tou spr├ívnou vo─żbou.

Photoshop je jedn├Żm z najpou┼ż├şvanej┼í├şch editorov obr├ízkov pre PC a prin├í┼ía aj nieko─żko pokro─Źil├Żch funkci├ş ├║prav v syst├ęme Android vr├ítane profesion├ílnych efektov a filtrov. Existuje aj mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch editorov fotografi├ş, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą, ak to nefunguje.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

7. OfficeSuite 7 + PDF do Wordu

kancelársky oblek

Kancelária vo vašom telefóne

OfficeSuite 7 je jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş pre Android a aj ke─Ć nechcete vo svojom telef├│ne vytv├íra┼ą prezent├ície, tento konkr├ętny kancel├írsky editor je skuto─Źne n├ípomocn├Ż pri prezeran├ş a ├║prave v┼íetk├Żch typov dokumentov. OfficeSuite, ktor├ę pou┼ż├şva viac ako 100 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android, prin├í┼ía v syst├ęme Android rie┼íenie na ├║pravu dokumentov bohat├ę na funkcie.

Okrem funkci├ş, ako je kontrola pravopisu a form├ítovanie dokumentov, je aplik├ícia tie┼ż prevodn├şkom PDF a m├┤┼żete prev├ídza┼ą s├║bory PDF do form├ítov Word, Excel alebo ePUB. Jednou z nev├Żhod aplik├ície je, ┼że obsahuje reklamy. Ak v├ím nie s├║ reklamy nepr├şjemn├ę, potom je tento bezplatn├Ż OfficeSuite jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Samsung Galaxy S5.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

8. Shazam

shazam

Nie je potrebn├ę h─żada┼ą texty

Shazam je aplik├ícia, ktor├║ mus├şte ma┼ą pre pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android, ktor├ş radi po─Ź├║vaj├║ hudbu. Mnoho pou┼ż├şvate─żov ocenilo Shazam za okam┼żit├ę a presn├ę v├Żsledky. Shazam, zn├ímy ako jeden z najlep┼í├şch hudobn├Żch identifik├ítorov, v├ím v z├ísade umo┼ż┼łuje zisti┼ą inform├ície o konkr├ętnej skladbe, ako je n├ízov, umelec a ┼ż├íner.

Kedyko─żvek po─Źujete piese┼ł, m├┤┼żete spusti┼ą aplik├íciu a poskytne v├ím okam┼żit├ę v├Żsledky s podrobnos┼ąami. Po z├şskan├ş podrobnost├ş si m├┤┼żete tie┼ż pozrie┼ą uk├í┼żku trasy Amazon, zdie─żajte v├Żsledky na soci├ílnych m├ędi├ích a otvorte YouTube hudobn├ę video k piesni.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

9. Moje zálohovanie

moja záloha

Kone─Źn├ę rie┼íenie z├ílohovania

Pre m┼ła jedna vec, ktor├í v programe ch├Żba Galaxy S5 je n├ístroj na ├║pln├ę z├ílohovanie. Nie je to len probl├ęm s Galaxy S5 ako v├Ą─Ź┼íina Androidu smartphones nedod├ívajte s predin┼ítalovan├Żm n├ístrojom na z├ílohovanie. Moje z├ílohovanie je jedn├Żm z mojich ob─ż├║ben├Żch n├ístrojov na z├ílohovanie v syst├ęme Android.

Aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş z├ílohova┼ą v┼íetko vr├ítane aplik├íci├ş, nastaven├ş, z├íznamov v kalend├íri, z├ílo┼żiek a protokolov hovorov. Aj ke─Ć do svojho po─Ź├şta─Źa nenain┼ítalujete vlastn├ę pam├Ąte ROM Galaxy S5, z├ílohovanie m├┤┼że by┼ą skuto─Źne u┼żito─Źn├ę pred aktualiz├íciou alebo resetovan├şm telef├│nu. Pozrite sa aj na ─Ćal┼íie z├ílo┼żn├ę aplik├ície.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

10 ┬ÁTorrent

utorrent

Stiahnite si torrenty do telef├│nu

Ak milujete s┼ąahovanie torrentov do po─Ź├şta─Źa, bude sa v├ím p├í─Źi┼ą aplik├ícia ┬ÁTorrent pre Android. Ko─żkokr├ít ste u┼ż stiahli torrent do po─Ź├şta─Źa a potom ho preniesli do svojho po─Ź├şta─Źa Galaxy S5? S aplik├íciou ┬ÁTorrent si m├┤┼żete priamo stiahnu┼ą torrenty do svojho Galaxy S5.

┬ÁTorrent je u┼ż jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch torrentov├Żch klientov pre PC a aplik├ícia pre Android tie┼ż kr├í─Źa v stop├ích s ─Źist├Żm a elegantn├Żm dizajnom. Okrem s┼ąahovania torrentov je aplik├ícia vybaven├í aj vstavan├Żm prehr├íva─Źom m├ędi├ş na po─Ź├║vanie hudby.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Záver

The Galaxy S5 je najnov┼í├ş telef├│n Samsung s Androidom a napriek tomu, ┼że ve─ża pou┼ż├şvate─żov kritizovalo plastov├ę prevedenie telef├│nu, nie je poch├Żb o tom, ┼że sa jedn├í o pr├ęmiov├ę zariadenie Android z h─żadiska ┼ípecifik├íci├ş. Ak ste si pr├íve k├║pili svoj Samsung Galaxy S5 alebo ak chcete, aby bol v├í┼í telef├│n produkt├şvnej┼í├ş, m├┤┼żete si nain┼ítalova┼ą najlep┼íie aplik├ície pre Samsung Galaxy S5 uveden├ę vy┼í┼íie z Google Play Store s cie─żom zlep┼íi┼ą v├í┼í celkov├Ż dojem. Po in┼ítal├ícii aplik├íci├ş sa moje sk├║senosti na v┼íetk├Żch mojich telef├│noch v┼żdy zlep┼íili, a to aj vtedy, ak ste s n├şm nemali najlep┼íie sk├║senosti Galaxy S5, som si ist├Ż, ┼że po in┼ítal├ícii vy┼í┼íie uveden├Żch aplik├íci├ş sa budete c├şti┼ą inak.

Uveden├ę aplik├ície predstavuj├║ m├┤j osobn├Ż n├ízor na to, ─Źomu v┼íetk├ęmu ver├şm Galaxy Pou┼ż├şvatelia S5 by si mali nain┼ítalova┼ą do svojich telef├│nov. Ak ste rootovali telef├│n, niektor├ę aplik├ície v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą viac, napr├şklad Root Browser, ale aj ke─Ć telef├│n nem├íte rootovan├Ż, v┼íetky tieto aplik├ície v├ím pom├┤┼żu vy┼ąa┼żi┼ą maximum z v├í┼ího Galaxy S5. Ak m├íte pocit, ┼że som va┼íu ob─ż├║ben├║ aplik├íciu vynechal, alebo m├íte nejak├ę ot├ízky, nev├íhajte ich spomen├║┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.