10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Nexus 6 zosilnite svoj telef├│n Google

Po nastaven├ş ├║─Źtov a pohr├ívan├ş sa s nastaveniami h─żad├ím na serveri spr├ívne aplik├ície Google Play Store v┼żdy, ke─Ć si k├║pim nov├Ż smartphone s Androidom. Najprv z├şskam aplik├ície, ktor├ę som r├íd pou┼ż├şval na svojom starom telef├│ne s Androidom, a potom nain┼ítalujem aplik├ície, ktor├ę zlep┼íia z├í┼żitok z m├┤jho nov├ęho telef├│nu.

Nec├ştim, ┼że je telef├│n skuto─Źne m├┤j, k├Żm si nain┼ítalujem spr├ívne aplik├ície. Ver├şm, ┼że sa s telef├│nom nikdy nem├┤┼żete c├şti┼ą pohodlne, ak nem├í nain┼ítalovan├ę spr├ívne aplik├ície. Ak chcete vyrobi┼ą svoj nov├Ż Nexus 6 Osobnej┼íie, potom pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş a zistite najlep┼íie aplik├ície pre Nexus 6 ktor├ę si m├┤┼żete stiahnu┼ą hne─Ć teraz.

Uveden├Ż zoznam predstavuje m├┤j osobn├Ż n├ízor a to, ─Źo c├ştim ako Nexus 6 pou┼ż├şvatelia by mali ma┼ą vo svojich telef├│noch. Pre Nexus m├┤┼żu existova┼ą r├┤zne ─Ćal┼íie aplik├ície 6 aby bol v├í┼í telef├│n osobnej┼í├ş a v┼íetko z├ívis├ş od va┼íich preferenci├ş. To znamen├í, ┼że ak ste v Androide alebo Nexuse ├║pln├Żm nov├í─Źikom 6, potom by tento zoznam mal by┼ą skvel├Żm za─Źiatkom.

1. MX Player – zadarmo a $50,99

mx prehr├íva─Ź

Ultimate Video Player

1. Bezplatná verzia

M├┤j ob─ż├║ben├Ż prehr├íva─Ź videa, ktor├Ż som pravdepodobne pou┼żil na v┼íetk├Żch svojich zariadeniach s Androidom, je MX Player. Jedn├í sa o jeden z najpou┼ż├şvanej┼í├şch prehr├íva─Źov videa pre Android, preto┼że podporuje v┼íetky hlavn├ę form├íty a prin├í┼ía aj r├┤zne ─Ćal┼íie funkcie. Osobne som na zariaden├ş Nexus netestoval predvolen├Ż prehr├íva─Ź videa 6, ale som si ist├Ż, ┼że si MX Player zamilujete e┼íte viac.

Vlastnosti:

Gest├í titulkov Hardv├ęrov├í akceler├ícia Detsk├Ż z├ímok Viacjadrov├ę dek├│dovanie

Pozoruhodná funkcia:

K svojim filmom a vide├ím m├┤┼żete prida┼ą titulky. Viac inform├íci├ş o prid├ívan├ş titulkov do prehr├íva─Źa MX Player n├íjdete v mojom predch├ídzaj├║com pr├şspevku.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

1.B Platená verzia

K dispoz├şcii je aj profesion├ílna verzia MX Player bez rekl├ím.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

2. Klávesnica SwiftKey-zadarmo s nákupmi v aplikácii

klávesnica swiftkey

Perfektn├ę p├şsanie

Kl├ívesnica je potrebn├í vo v┼íetk├Żch syst├ęmoch Android smartphones, najm├Ą ak je obrazovka mal├í. Aj napriek tomu, ┼że Nexus 6 m├í obrovsk├║ obrazovku, st├íle m├┤┼żete svoje p├şsanie posun├║┼ą na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł in┼ítal├íciou kl├ívesnice tretej strany.

Jednou z najlep┼í├şch a najob─ż├║benej┼í├şch aplik├íci├ş pre kl├ívesnice je kl├ívesnica SwiftKey a ur─Źite by ste to mali vysk├║┼ía┼ą, ak do telef├│nu p├ş┼íete ve─ża e -mailov a spr├ív.

Vlastnosti:

Funkcia predpoved├ş ─Ćal┼íieho slova Inteligentnej┼íia funkcia automatick├Żch opr├ív Kl├ívesnica je tie┼ż vysoko prisp├┤sobite─żn├í, preto┼że obsahuje r├┤zne t├ęmy a rozlo┼żenia

Pozoruhodná funkcia:

Klávesnica podporuje viac ako 800 rôznych emotikonov.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

3. Sveteln├Ż tok – zadarmo a $20,49

sveteln├Ż tok

Vyme┼łte svoje LED svetl├í

3. Bezplatná verzia

Jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Nexus 6 je Sveteln├Ż tok. Light Flow je skvel├í aplik├ícia, ak sa chcete hra┼ą s notifika─Źnou di├│dou LED na svojom telef├│ne.

Vlastnosti:

Zmeni┼ą trvanie di├│dy LED Zmeni┼ą r├Żchlos┼ą blikania di├│dy LED Zmeni┼ą farby

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í funkciu z├ílohovania a obnovy, aby bolo mo┼żn├ę z├ílohova┼ą a obnovova┼ą va┼íe sveteln├ę nastavenia pri in┼ítal├ícii r├┤znych ROM.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

3.B Platená verzia

K dispoz├şcii je aj platen├í pln├í verzia Light Flow, ktor├í podporuje viac ako 600 upozornen├ş.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

4. ┬ÁTorrent – zadarmo a $20,99

utorrent

Stiahnite si torrenty pre Android

4. Bezplatná verzia

┬ÁTorrent je jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch klientov BitTorrent na PC a umo┼ż┼łuje v├ím s┼ąahova┼ą torrenty v syst├ęme Android rovnako ako vo va┼íom po─Ź├şta─Źi. Ako Nexus 6 m├í ve─żk├║ obrazovku na prezeranie m├ędi├ş, u┼żijete si s┼ąahovanie m├ędi├ş pomocou aplik├ície ┬ÁTorrent.

Vlastnosti:

Re┼żim iba WiFi Bez obmedzenia r├Żchlosti alebo ve─żkosti s┼ąahovania ─îist├Ż dizajn.

Pozoruhodná funkcia:

Vstavan├Ż prehr├íva─Ź hudby a videa.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

4.B Platená verzia

K dispoz├şcii je tie┼ż profesion├ílna verzia ┬ÁTorrent, ktor├í je bez rekl├ím.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

5. Root Browser-zadarmo s nákupmi v aplikácii

kore┼łov├Ż prehliada─Ź

Kone─Źn├Ż spr├ívca s├║borov

Dobr├í aplik├ícia na spr├ívu s├║borov je potrebn├í na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom a Root Browser je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na spr├ívu s├║borov, ktor├ę m├┤┼żete pre svoj Nexus z├şska┼ą. 6. Ako nazna─Źuje n├ízov, aplik├ícia podporuje kore┼łov├ę funkcie, tak┼że ak je v├í┼í telef├│n rootovan├Ż, budete sa m├┤c┼ą hra┼ą aj so syst├ęmov├Żmi s├║bormi.

Vlastnosti:

Podporuje r├┤zne funkcie vr├ítane d├ívkov├Żch funkci├ş Zmena povolen├ş s├║boru Vykon├ívanie s├║borov skriptov Prie─Źinky ozna─Źovan├ę z├ílo┼żkami.

Pozoruhodná funkcia:

Funkcia, ktorou sa tento spr├ívca s├║borov l├ş┼íi od ostatn├Żch, je jeho kore┼łov├í funkcia, preto┼że m├┤┼żete upravova┼ą syst├ęmov├ę s├║bory a prie─Źinky.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

6. HoverChat – zadarmo a $30,99

hoverchat

Nová aplikácia pre SMS

6. Bezplatná verzia

HoverChat je jednou z najpou┼ż├şvanej┼í├şch aplik├íci├ş na v├Żmenu SMS dostupn├Żch v syst├ęme Android a je to skvel├Ż doplnok pre Nexus 6. Ak v├ís frustruje opusti┼ą ─Źoko─żvek, ─Źo rob├şte, v telef├│ne s Androidom a prejs┼ą do aplik├ície na odosielanie spr├ív, aby ste mohli odpoveda┼ą na textov├║ spr├ívu, potom je HoverChat perfektnou aplik├íciou. Umo┼ż┼łuje v├ím vykon├íva┼ą viacero ├║loh naraz, preto┼że nemus├şte ani opusti┼ą aktu├ílnu obrazovku, aby ste si mohli pre─Ź├şta┼ą alebo odpoveda┼ą na spr├ívu.

Vlastnosti:

Viacn├ísobn├ę pl├ívaj├║ce windows
Zbali┼ą re┼żim Re┼żim Anti-NSA na ┼íifrovanie va┼íich spr├ív a efekt├şvne vyu┼żitie bat├ęrie

Pozoruhodná funkcia:

Re┼żimy transparentnosti a maximaliz├ície.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

6.B Platená verzia

Platen├í verzia predov┼íetk├Żm odstra┼łuje reklamy.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

7. PicsArt Photo Studio-zadarmo s nákupmi v aplikácii

fotoateli├ęr picsart

Upravujte fotografie ako profesionáli

Jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş na ├║pravu fotografi├ş v syst├ęme Android je PicsArt Photo Studio a bude sa v├ím p├í─Źi┼ą, ak radi upravujete fotografie na zariaden├ş Nexus. 6. Aj ke─Ć nie ste dobr├ş v ├║prave fotografi├ş a potrebujete iba aplik├íciu, ktor├í v├ím pom├┤┼że s ├║pravami va┼íich fotografi├ş, mali by ste si st├íle pozrie┼ą PicsArt Photo Studio.

Vlastnosti:

Naozaj ─żahko pou┼żite─żn├Ż n├ístroj na orezanie Klonovac├ş n├ístroj N├ístroj na vylep┼íenie

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia prin├í┼ía sadu kresieb a tvorcu kol├í┼ż├ş.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

8. Shazam – zadarmo

shazam

Identifikujte hudbu

8. Bezplatná verzia

Shazam je ─Ćal┼íia skvel├í aplik├ícia, ktor├║ si m├┤┼żete stiahnu┼ą z webu Google Play Store. Ak radi po─Ź├║vate hudbu z telef├│nu, t├íto aplik├ícia sa v├ím bude p├í─Źi┼ą. Aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş identifikova┼ą detaily piesne v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd. Ak teda po─Ź├║vate nie─Źo v r├ídiu alebo nie─Źo po─Źujete v telev├şzii, pomocou Shazamu sa m├┤┼żete ─żahko dozvedie┼ą podrobnosti.

Vlastnosti:

Podporuje texty v re├ílnom ─Źase Umo┼ż┼łuje v├ím zobrazova┼ą uk├í┼żky skladieb K├║pi┼ą skladby v slu┼żbe Google Play alebo Amazon.

Pozoruhodná funkcia:

Podrobnosti o skladbe m├┤┼żete tie┼ż zdie─ża┼ą na soci├ílnych sie┼ąach.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

8.B Platená verzia

T├íto verzia odstr├íni v┼íetky reklamy a poskytne v├ím pln├Ż pr├şstup k po┼żadovan├ęmu rozpozn├ívaniu hudby.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

9. Ekvaliz├ęr – zadarmo a $10,99

ekvaliz├ęr

Vylepšite svoj zvuk

9. Bezplatná verzia

─Äal┼íou skvelou aplik├íciou pre posluch├í─Źov hudby je Equalizer. Ak chcete zlep┼íi┼ą kvalitu zvuku v zariaden├ş Nexus 6Potom by ste mali vysk├║┼ía┼ą ekvaliz├ęr.

Vlastnosti:

Aplik├ícia pon├║ka 11 prednastaven├Żch zvukov├Żch samplov
5 P├ísmov├Ż ekvaliz├ęr a zosil┼łova─Ź basov

Pozoruhodná funkcia:

Widget ekvaliz├ęra s vzh─żadmi na stiahnutie.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

9.B Platená verzia

Odomykac├ş kl├íves aplik├ície Equalizer v├ím umo┼ż┼łuje uklada┼ą, upravova┼ą, premenov├íva┼ą a odstra┼łova┼ą predvo─żby. Predvo─żby m├┤┼żete tie┼ż z├ílohova┼ą a obnovova┼ą z karty SD.
Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

10. Fotoapar├ít ZOOM FX – zadarmo a $20,99

zoom fotoaparátu fx

Zachy┼ąte ├║┼żasn├ę z├íbery

10. Bezplatná verzia

Camera ZOOM FX je jednou z najzn├ímej┼í├şch aplik├íci├ş pre fotoapar├íty, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre Android. Ak v├ís bav├ş fotografovanie na zariaden├ş Nexus 6, potom som si ist├Ż, ┼że sa v├ím t├íto aplik├ícia bude p├í─Źi┼ą.

Vlastnosti:

Fotografick├ę filtre R├ímy ─îasozbern├ę Dotknite sa zaostrenia a vyv├í┼żenia bielej

Pozoruhodná funkcia:

K dispoz├şcii s├║ bezplatne stiahnute─żn├ę bal├şky, ako s├║ anim├ície uz├ívierok a sn├şmky.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

10.B Platená verzia

K dispoz├şcii je aj pr├ęmiov├í verzia fotoapar├ítu ZOOM FX. Prin├í┼ía viac fotografick├Żch filtrov a r├ím─Źekov spolu s re┼żimom sekven─Źn├ęho sn├şmania, re┼żimom ─Źasova─Źa, fotografickou kol├í┼żou, hlasovou aktiv├íciou, farebn├Żm striekan├şm, posunom n├íklonu, tich├Żm fotoapar├ítom, najlep┼í├şm fotografick├Żm re┼żimom a stabiln├Żm indik├ítorom.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Záver

Nexus 6 je v s├║─Źasnej dobe jedn├Żm z najhor├║cej┼í├şch Androidov smartphones k dispoz├şcii a telef├│n je tak├Ż ├║┼żasn├Ż, ak├Ż je. Ako u┼ż bolo povedan├ę, svoj telef├│n si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą po in┼ítal├ícii svojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş z Google Play Store. Vy┼í┼íie uveden├ę aplik├ície by v├ím mali pom├┤c┼ą naplno vyu┼żi┼ą v├í┼í Nexus 6.

Na webe s├║ k dispoz├şcii mili├│ny aplik├íci├ş Google Play Store a vy┼í┼íie uveden├Ż zoznam ukazuje, ─Źo si mysl├şm, ┼że je 10 skvel├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę pon├║ka ka┼żd├Ż Nexus 6 pou┼ż├şvate─ż by mal nain┼ítalova┼ą. Ak m├íte nejak├ę ot├ízky, nev├íhajte ich spomen├║┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie a dajte n├ím vedie┼ą o svojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ích pre Nexus 6.