10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre inteligentn├ę hodinky Pebble, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android

K├║pili ste si nov├ę inteligentn├ę hodinky Pebble a h─żad├íte nov├ę skvel├ę aplik├ície? Ste zm├Ąten├ş po tom, ─Źo ste si prezreli to─żko aplik├íci├ş dostupn├Żch v Pebble App Store a chcete si nain┼ítalova┼ą tie najlep┼íie aplik├ície?

Nov├Ż obchod s aplik├íciami Pebble urobil pre pou┼ż├şvate─żov ve─żk├Ż rozdiel, preto┼że teraz m├┤┼żete svoje aplik├ície in┼ítalova┼ą a spravova┼ą priamo z inteligentn├Żch hodiniek Pebble. Predt├Żm museli pou┼ż├şvatelia pou┼ż├şva┼ą met├│dy tret├şch str├ín, aby sa dozvedeli o nov├Żch aplik├íci├ích. Aj ke─Ć je Pebble st├íle relat├şvne nov├Żm zariaden├şm, v obchode Pebble App Store u┼ż s├║ k dispoz├şcii r├┤zne aplik├ície, pri─Źom v├Żvoj├íri sa zameriavaj├║ na vytv├íranie nov┼í├şch aplik├íci├ş.

Bez oh─żadu na to, ak├Żm sp├┤sobom chcete inteligentn├ę hodinky Pebble pou┼ż├şva┼ą, existuj├║ ur─Źit├ę aplik├ície, ktor├ę bud├║ pravdepodobne u┼żito─Źn├ę pre v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov, a tu je 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre inteligentn├ę hodinky Pebble, ktor├ę by ste si mali nain┼ítalova┼ą.

1. Hudobn├Ż ┼í├ęf

Pebble MusicBoss

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na pou┼ż├şvan├ş inteligentn├Żch hodiniek je, ┼że v├ím m├┤┼że prehr├ívanie hudby urobi┼ą ove─ża pohodlnej┼í├şm. Aj ke─Ć s├║ na Pebble predvolen├ę tla─Źidl├í na ovl├ídanie hudby vo va┼íom zariaden├ş s Androidom, s├║ obmedzen├ę na funkcie ako Play, Stop a Forward. Music Boss na druhej strane v├ím poskytuje pr├şstup k r├┤znym ─Ćal┼í├şm ovl├ídac├şm prvkom a dokonca zobrazuje inform├ície o hudbe alebo videu na va┼íich inteligentn├Żch hodink├ích Pebble.

Okrem toho, ┼że v├ím Music Boss umo┼ż┼łuje ovl├ída┼ą hudbu z konkr├ętneho prehr├íva─Źa m├ędi├ş na va┼íom zariaden├ş s Androidom, umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż vo svojom zariaden├ş s Androidom sp├║┼í┼ąa┼ą r├┤zne medi├ílne aplik├ície, ─Źo znamen├í, ┼że m├┤┼żete sp├║┼í┼ąa┼ą aplik├ície ako Pandora alebo PowerAmp. Music Boss je tie┼ż integrovan├Ż s Tasker, Nav Me a Canvas.

Odkaz na aplikáciu

2. Evernote

Pebble Evernote

Evernote je mo┼żno jednou z najob─ż├║benej┼í├şch pokro─Źil├Żch aplik├íci├ş na vytv├íranie pozn├ímok, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na r├┤znych zariadeniach vr├ítane iOS, Windows a Android a skvelou spr├ívou je, ┼że teraz m├┤┼żete Evernote pou┼ż├şva┼ą aj vo svojich inteligentn├Żch hodink├ích Pebble! Jedna z najlep┼í├şch vec├ş na inteligentn├Żch hodink├ích Pebble je, ┼że ich pravdepodobne budete nosi┼ą st├íle, zatia─ż ─Źo prenosn├ę po─Ź├şta─Źe a smartphones sa daj├║ ─żahko zabudn├║┼ą doma, ke─Ć ste na cest├ích.

V─Ćaka aplik├ícii Evernote budete ma┼ą pr├şstup ku v┼íetk├Żm svojim pozn├ímkam priamo v inteligentn├Żch hodink├ích Pebble, aj ke─Ć nem├íte pri sebe zariadenie, pomocou ktor├ęho ste pozn├ímky vytv├írali. Predstavte si, ┼że by ste zabudli notebook na pracovn├ę stretnutie alebo by ste pri n├íkupe potrav├şn zabudli zoznam polo┼żiek. Aplik├ícia Evernote v├ím pom├┤┼że v┼íetky tieto probl├ęmy prekona┼ą.

Odkaz na aplikáciu

3. Pandora

Kamienková Pandora

Toto je ─Ćal┼íia aplik├ícia pre inteligentn├ę hodinky Pebble, ktor├í rob├ş po─Ź├║vanie hudby pohodlnej┼í├şm. Ak ste fe┼ą├ík Pandora, je to pravdepodobne prv├í aplik├ícia, ktor├║ by ste si mali k svojim inteligentn├Żm hodink├ím Pebble zaobstara┼ą. Aplik├ícia Pebble Pandora v├ím v z├ísade umo┼ż┼łuje vykon├íva┼ą v├Ą─Ź┼íinu vec├ş, ktor├ę m├┤┼żete vykon├íva┼ą v ofici├ílnej aplik├ícii Pandora pre Android, bez toho, aby ste museli zariadenie Android skuto─Źne pou┼ż├şva┼ą.

Podporovan├ę s├║ v┼íetky hlavn├ę funkcie, ako je zmena stanice, sledovanie inform├íci├ş o skladbe, hodnotenie a prehr├ívanie a pozastavenie. Jednou z hlavn├Żch v├Żhod pou┼ż├şvania Pandory z va┼íich inteligentn├Żch hodiniek Pebble je, ┼że u─żah─Źuje pr├şstup k funkci├ím po─Źas cvi─Źenia, cvi─Źenia alebo pren├í┼íania Pandory na in├ę zvukov├ę zariadenie.

Odkaz na aplikáciu

4. Kamienková skrinka

Kamienková skrinka

Je to jedna z naju┼żito─Źnej┼í├şch aplik├íci├ş pre pou┼ż├şvate─żov inteligentn├Żch hodiniek Pebble, ktor├ş sa chc├║ uisti┼ą, ┼że ich zariadenia Android s├║ uzamknut├ę. Aj ke─Ć m├í Android nieko─żko mo┼żnost├ş uzamknutia obrazovky vr├ítane hesiel, PINov a vzorov, na nastavenie tak├ęhoto z├ímku mus├şte ma┼ą pr├şstup k svojmu zariadeniu Android. Ak napr├şklad va┼íe zariadenie Android nie je uzamknut├ę a m├í k nemu pr├şstup niekto in├Ż, prakticky neexistuje sp├┤sob, ako uzamkn├║┼ą obrazovku v├í┼ího zariadenia.

Pebble Locker v├ím umo┼ż┼łuje nastavi┼ą PIN a hesl├í na va┼íom zariaden├ş s Androidom pomocou pripojenia Bluetooth bez fyzickej interakcie s telef├│nom. M├┤┼że to by┼ą skvel├Ż sp├┤sob, ako okam┼żite zamkn├║┼ą zariadenie, ke─Ć sa niekto, kto pou┼ż├şva va┼íe zariadenie s Androidom, chyst├í urobi┼ą nie─Źo, ─Źo nechcete, aby urobil, napr├şklad zobrazi┼ą va┼íe e -maily. Aplik├ícia Pebble Locker bohu┼żia─ż v s├║─Źasnosti nepodporuje vzory. Aby ste mohli pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu, mus├şte ju povoli┼ą ako spr├ívcu zariadenia. Potom budete m├┤c┼ą pomocou inteligentn├Żch hodiniek Pebble jednoducho nastavi┼ą k├│dy PIN a hesl├í.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Viacn├ísobn├Ż ─Źasova─Ź

─îasova─Ź kamienkov

Multi Time for Pebble je jednou z najjednoduch┼í├şch aplik├íci├ş, m├┤┼że v┼íak by┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├í pri monitorovan├ş tr├ęningov alebo kontrole ─Źasu varenia. Aj ke─Ć na Pebble existuje mnoho ┼ípecializovan├Żch aplik├íci├ş s ─Źasova─Źom na r├┤zne ├║lohy, t├íto konkr├ętna aplik├ícia je v┼íeobecnou aplik├íciou s ─Źasova─Źom, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na r├┤zne ├║lohy. Aplik├ícia tie┼ż obsahuje funkciu obnovenia, ak aplik├íciu opust├şte a m├┤┼żete ju spusti┼ą 8 r├┤zne ─Źasova─Źe naraz.

Odkaz na aplikáciu

6. Yelp

Pebble Yelp

Yelp je ─Ćal┼íia popul├írna aplik├ícia dostupn├í v obchode Pebble App Store a umo┼ż┼łuje v├ím na─Ź├şta┼ą cel├ę adres├íre Yelpu priamo do smart hodiniek Pebble. Na hlavnej obrazovke aplik├ície n├íjdete hlavn├ę kateg├│rie, ako s├║ re┼ítaur├ície a drog├ęrie, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vyh─żadanie najbli┼ż┼íieho miesta, ktor├ę chcete nav┼ít├şvi┼ą. Aplik├ícia m├í aj nov├║ funkciu Objavi┼ą, ktor├í v├ím automaticky ┼ívihnut├şm z├íp├Ąst├şm povie o najlep┼í├şch miestach v okol├ş, ─Ź├şm sa spust├ş aplik├ícia Yelp Pebble.

Po v├Żbere konkr├ętnej firmy alebo re┼ítaur├ície sa dostanete na str├ínku firmy so v┼íetk├Żmi d├┤le┼żit├Żmi podrobnos┼ąami, ako s├║ telef├│nne ─Ź├şsla a recenzie ostatn├Żch. Yelp je ─Ćal┼íou z aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą bez toho, aby ste museli v skuto─Źnosti komunikova┼ą so svojim smartf├│nom s Androidom.

Odkaz na aplikáciu

7. Kamienkov├ę karty

Kamienkov├ę karty

Karty Pebble s├║ skvel├Żm sp├┤sobom, ako zobrazova┼ą ur─Źit├ę inform├ície na hlavnej obrazovke smartwatch Pebble. Karty si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich preferenci├ş a inform├ície, vr├ítane akci├ş, kan├íla RSS, po─Źasia, sch├┤dzok v kalend├íri, to v┼íetko je mo┼żn├ę zobrazi┼ą na obrazovke inteligentn├Żch hodiniek Pebble. Na obrazovke bud├║ v┼żdy pr├ştomn├ę z├íkladn├ę inform├ície, ako napr├şklad d├ítum a ─Źas, a pomocou tla─Źidiel hore a dole sa m├┤┼żete pohybova┼ą medzi r├┤znymi kartami.

Odkaz na aplikáciu

8. Drobn├Ż vt├í─Źik

Kamienok TinyBird

Tiny Bird je popul├írna hra dostupn├í pre inteligentn├ę hodinky Pebble a je ve─żmi podobn├í hre Flappy Bird. Aj ke─Ć s├║ aplik├ície pre inteligentn├ę hodinky Pebble skvel├ę, mo┼żno budete chcie┼ą str├ívi┼ą nejak├Ż ─Źas hran├şm tejto hry priamo zo z├íp├Ąstia. O─Źividne bud├║ grafick├ę a hern├ę funkcie obmedzen├ę, preto┼że ide iba o inteligentn├ę hodinky, ale hra je rozhodne n├ívykov├í a m├┤┼że v├ím pom├┤c┼ą zabi┼ą ─Źas, ke─Ć ste na cest├ích. Hra je mimoriadne n├íro─Źn├í a v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov sa nem├┤┼że dosta┼ą na koniec hry.

Odkaz na aplikáciu

9. Monitor spánku Morpheuz

Kamienkov├Ż morpheuz

Morpheuz je vynikaj├║ca aplik├ícia na sledovanie sp├ínku, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą v├í┼í sp├ínok pomocou akcelerometra. Je to skvel├í aplik├ícia pre ─żud├ş, ktor├ş chc├║ sledova┼ą svoje sp├ínkov├ę n├ívyky. Aplik├ícia zobrazuje inform├ície pomocou grafov a zameriava sa na hlbok├Ż a ─żahk├Ż sp├ínok pomocou pohybov.

Okrem zobrazovania inform├íci├ş je aplik├ícia vybaven├í aj aplik├íciou inteligentn├ęho bud├şka, ktor├í automaticky nastav├ş bud├şk pod─ża v├í┼ího re┼żimu sp├ínku. Stru─Źne povedan├ę, aplik├ícia nastav├ş bud├şk pod─ża toho, ─Źo si mysl├ş, ┼że by pre v├ís malo by┼ą ide├ílnym sp├ínkom na z├íklade va┼íich pohybov a sp├ínkov├Żch n├ívykov.

Odkaz na aplikáciu

10. Pong

Pebble Pong

Toto je ─Ćal┼íia hra, ktor├í je k dispoz├şcii pre inteligentn├ę hodinky Pebble. Pong je jednou z najstar┼í├şch a topo─żov├Żch hier, na ktor├║ si ─żahko zvyknete. T├íto klasick├í ark├ídov├í hra je silne n├ívykov├í a m├┤┼że v├ím pom├┤c┼ą zabi┼ą ─Źas, ke─Ć ste na cest├ích. Ak nie ste obozn├ímen├ş s t├Żmto konceptom, z├íkladn├Żm cie─żom hry je neust├íle odpa─żova┼ą lopti─Źku a ─Źaka┼ą, k├Żm po─Ź├şta─Ź nezme┼ík├í v├Żstrel, aby z├şskal bod.

Odkaz na aplikáciu

Záver

Inteligentn├ę hodinky Pebble dok├í┼żu ove─ża viac, ne┼ż len pohodlnej┼íie pou┼ż├şvanie smartf├│nu. Pr├şchod obchodu s aplik├íciami Pebble v├ím umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą r├┤zne aplik├ície na r├┤zne ├║lohy, ktor├ę m├┤┼żete vykon├íva┼ą priamo z inteligentn├Żch hodiniek Pebble, a najlep┼íie je, ┼że tieto aplik├ície m├┤┼żete teraz n├íjs┼ą a nain┼ítalova┼ą priamo prostredn├şctvom inteligentn├Żch hodiniek bez pou┼żitia zdrojov tret├şch str├ín. .

Aj ke─Ć r├┤zni pou┼ż├şvatelia maj├║ radi r├┤zne typy aplik├íci├ş a maj├║ r├┤zne preferencie, existuj├║ niektor├ę aplik├ície, ktor├ę by mohli by┼ą u┼żito─Źn├ę pre v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov inteligentn├Żch hodiniek Pebble. 10 najlep┼í├şch vy┼í┼íie uveden├Żch aplik├íci├ş pre inteligentn├ę hodinky Pebble sa m├┤┼że do v├í┼ího hodnotenia hodi┼ą inak, ale s├║ ur─Źite u┼żito─Źn├ę pre pou┼ż├şvate─żov inteligentn├Żch hodiniek Pebble. Ak m├íte pocit, ┼że sme zme┼íkali aplik├íciu, alebo m├íte s konkr├ętnou aplik├íciou probl├ęmy, nev├íhajte n├ím poradi┼ą alebo polo┼żte ot├ízky ni┼ż┼íie!