10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre e -shop pre Android, ktor├ę m├║dro investuj├║

Skracovanie ─Ź├şsel je n├íro─Źn├í ├║loha, najm├Ą ak je v st├ívke ve─ża finan─Źn├Żch prostriedkov. Niektor├ş ─żudia s├║ v tomto dobr├ş a niektor├ş ─żudia z├ívisia od najlep┼í├şch aplik├íci├ş eTrade pre Android. Akciov├Ż trh je nemilosrdn├ę miesto a vydr┼żia len t├ş, ktor├ş maj├║ najnov┼íie inform├ície. Ak sa sna┼ż├şte investova┼ą na trhu, d├┤razne sa odpor├║─Źa najsk├┤r vykona┼ą spr├ívny prieskum.

Prizn├ívam, nie som ve─żmi informovan├Ż, pokia─ż ide o elektronick├ę obchodovanie. Na┼í┼ąastie m├┤j otec pozn├í hru dovn├║tra a von a bol mierne ├║spe┼ín├Ż pri navig├ícii v temn├Żch vod├ích akciov├ęho trhu. Som len skromn├Ż tester aplik├íci├ş bez hlbok├ęho porozumenia tomu, ako sa trh spr├íva.

Pozn├ímka: Aplik├ície boli testovan├ę na Samsungu Galaxy Pozn├ímka 4 a HTC One M8 smartphones. V┼íetky aplik├ície fungovali perfektne. Na to, aby v┼íetky aplik├ície fungovali, je potrebn├ę neust├íle internetov├ę pripojenie.

1. Investing.com-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Investing.com

Pokr├Żva v┼íetko

Investing.com je jednou z najlep┼í├şch str├ínok, ktor├ę uspokoja v┼íetky va┼íe potreby v oblasti akci├ş, Forexu a zlata. Aplik├ícia je prirodzene tie┼ż jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş eTrade pre Android. Str├ínka ide podrobnej┼íie ako aplik├ícia, ale ak sa pon├íh─żate, potrebujete pr├şstup k r├Żchlym a dynamick├Żm inform├íci├ím.

Rozhranie je ├║┼żasn├ę, nielen na poh─żad, ale aj na jednoduch├ę pou┼ż├şvanie. Aplik├ícia poskytuje ┼żiv├ę ponuky v re├ílnom ─Źase pre viac ako ┼ítyridsa┼ą tis├şc finan─Źn├Żch n├ístrojov a pokr├Żva viac ako sedemdesiat glob├ílnych b├║rz.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 – 44,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Skvel├Ż ekonomick├Ż kalend├ír. M├┤┼żete si vytvori┼ą portf├│lio na mieru. Najnov┼íie spr├ívy a upozornenia na hlavn├ę ekonomick├ę udalosti.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia tie┼ż pon├║ka skvel├ę inform├ície od ┼ípi─Źkov├Żch odborn├şkov z odvetvia. N├ízory a anal├Żzy s├║ ve─żmi podrobn├ę a poskytuj├║ n├íle┼żit├Ż poh─żad na glob├ílnu ekonomick├║ situ├íciu.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. StockSpy-zadarmo s nákupmi v aplikácii

StockSpy

Krajinná ekonomika

Stock spy je najlep┼íia aplik├ícia eTrade pre Android, ak radi pracujete na tablete. Rozhranie na ┼í├şrku je ve─żmi dobre spravovan├ę a zobrazuje v┼íetky potrebn├ę inform├ície na jednom praktickom mieste. Samotn├í aplik├ícia je r├Żchla a pohotov├í a napriek neust├ílej aktualiz├ícii spotreb├║va ve─żmi mal├ę mno┼żstvo ├║dajov.

Ak viete, ako akcie funguj├║, dobre si uvedom├şte d├┤le┼żitos┼ą aktu├ílnych aktualiz├íci├ş. Aplik├ícia u─żah─Źuje rozumn├ę ─Ź├ştanie trhu a rozumn├ę investovanie.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 – $40,99 za polo┼żku

Vlastnosti:

Cit├íty, spr├ívy a grafy v re├ílnom ─Źase. Tabu─żky spr├ív s├║ ├║┼żasn├ę. Jednoducho sledujte hodnoty portf├│lia a obchody.

Pozoruhodná funkcia:

StockSpy je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş eTrade pre Android a je skvel├Żm n├ístrojom na intuit├şvny dizajn. Aplik├ícia skuto─Źne spr├şstup┼łuje v┼íetky inform├ície okam┼żite. Ak v├ís zauj├şma iba jedna spolo─Źnos┼ą, m├┤┼żete si pozrie┼ą aj dynamick├ę grafy a grafy.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Peniaze MSN – zadarmo

Peniaze MSN

Hlboko detailn├ę

MSN Money zjednodu┼íuje financie. T├íto aplik├ícia patr├ş medzi najpodrobnej┼íie prepracovan├ę aplik├ície eTrade pre Android. Existuj├║ finan─Źn├ę bl├şzkosti, ├║daje a inform├ície z najlep┼í├şch zdrojov z cel├ęho sveta. Potom s├║ tu skvel├ę n├ístroje a kalkula─Źky, pomocou ktor├Żch m├┤┼żete r├Żchlo po─Ź├şta┼ą na cest├ích.

Aj ke─Ć to nie je extr├ęmne zameran├í aplik├ícia, MSN Money rob├ş v┼íetko s jedine─Źnou kvalitou a integritou. Novinky s├║ v┼íak vrcholom aplik├ície; s├║ st├íle a poch├ídzaj├║ z overen├Żch zdrojov.

Vlastnosti:

Ve─żmi kvalitn├ę rozhranie bez ch├Żb. Sledovanie hlavn├Żch indexov je ve─żmi jednoduch├ę. Je mo┼żn├ę zobrazi┼ą ceny komod├şt.

Pozoruhodná funkcia:

Ak ste ve─żk├Żm hr├í─Źom, t├íto aplik├ícia v├ím ur─Źite pom├┤┼że sledova┼ą ve─żk├ę spolo─Źnosti. Od Googlu po Microsoft a od Apple do Facebook, m├┤┼żete pozorne sledova┼ą v┼íetky z├í┼íklby, ktor├ę spolo─Źnosti urobia.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Moneycontrol – zadarmo

Moneycontrol

Globálna kontrola

Aplik├ícia sa z nejak├ęho d├┤vodu naz├Żva aj Markets on Mobile a je ve─żmi m├Ąt├║ce vidie┼ą tento n├ízov v z├ísuvke aplik├ície. Po spusten├ş aplik├ície v┼íak nie je ni─Ź m├Ąt├║ce. Aj ke─Ć je rozhranie trochu ponur├ę, samotn├í aplik├ícia rob├ş pozoruhodn├║ pr├ícu, preto┼że v├ís informuje o najnov┼í├şch vzostupoch a p├ídoch podnikania eTrading.

Podporovan├ę s├║ hlavn├ę glob├ílne trhy, ale ak h─żad├íte invest├şcie na indick├Żch trhoch, je to najlep┼íia aplik├ícia, ktor├║ by ste mali dosta┼ą. Vzh─żadom na r├Żchlo rast├║ci indick├Ż trh je ve─żmi vhodn├ę investova┼ą v─Źas a v├Żhody nesk├┤r.

Vlastnosti:

Jedna str├ínka, v┼íetky inform├ície. Sledovanie glob├ílnych trhov je jednoduch├ę. Sledujte svoje osobn├ę investi─Źn├ę portf├│lio.

Pozoruhodná funkcia:

Klepnut├şm na spolo─Źnos┼ą zobraz├şte, ako sa spravuj├║ jej akcie. Aplik├ícia tie┼ż zobraz├ş zoznam v┼íetk├Żch s├║visiacich noviniek priamo v tomto okne. Pred vyn├íjden├şm mus├şte by┼ą pripraven├ş a obozn├ímen├ş so spolo─Źnos┼ąou.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Gold Live – zadarmo

Gold na┼żivo

Leskl├ę leskl├ę veci

Ako nazna─Źuje n├ízov, toto je aplik├ícia na sledovanie zlata na viacer├Żch trhoch. Aplik├ícia u─żah─Źuje investovanie do obchodu s drah├Żmi kovmi. Osobne som dosiahol zna─Źn├Ż zisk a k├║pil som si Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 investovan├şm v spr├ívnom ─Źase.

T├║to aplik├íciu m├ím osved─Źen├║ v praxi a funguje naozaj dobre. Dokonca m├┤┼żete sledova┼ą striebro a ─Ćal┼íie drah├ę kovy a d├┤le┼żit├ę inform├ície priamo z tejto skvelej aplik├ície.

Vlastnosti:

Intuit├şvna a informat├şvna domovsk├í str├ínka. Pln├í kompatibilita s tabletmi Android. ┼Żiv├ę ceny zlata.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia obsahuje kartu ÔÇ×UpozornenieÔÇť na r├Żchly pr├şstup k najnov┼í├şm spr├ívam a zmen├ím t├Żkaj├║cim sa trhu so zlatom.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. TradeKing Mobile – zadarmo

TradeKing Mobile

V├Żber profesion├ílov

T├íto aplik├ícia m├í najprofesion├ílnej┼íie vyzeraj├║ce rozhranie medzi najlep┼í├şmi aplik├íciami eTrade v zozname Android. Aplik├ícia je vybaven├í siv├Żm pozad├şm, ktor├ę u─żah─Źuje ─Ź├ştanie bieleho textu o─Źiam. Aplik├ícia m├í tie┼ż k dispoz├şcii jednoduch├ę a komplexn├ę mo┼żnosti pre jemn├ę doladenie.

Aplik├ícia v├ím tie┼ż pom├┤┼że pri mapovan├ş investi─Źn├Żch pr├şle┼żitost├ş pomocou pokro─Źil├Żch grafov. Ke─Ć sa pozriete na ├║vodzovky v priamom prenose, z├şskate dobr├║ predstavu o svojich poz├şci├ích. Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na aplik├ícii s├║ jej grafy; s├║ pozoruhodne podrobn├ę a skuto─Źne pom├íhaj├║ pri lep┼íom porozumen├ş konkr├ętnej akcie.

Vlastnosti:

Spr├ívy z trhu a s┼ąahova─Źe. Na ulo┼żenie nastaven├ş si vytvorte osobn├Ż ├║─Źet. Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti vyh─żad├ívania.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├íciu nikdy nem├┤┼żete necha┼ą st├íle otvoren├║. Nastavte si teda upozornenia v tejto aplik├ícii pre Android eTrade a budete dost├íva┼ą upozornenia push.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. eToro Trader – zadarmo

  eToro Trader

Za─Źiato─Źn├şcke ┼í┼ąastie

Jedin├í vec, ktor├í je na tejto aplik├ícii nepr├şjemn├í, je, ┼że v├ís n├║ti prihl├ísi┼ą sa pomocou ├║─Źtu. Ner├íd sa prihlasujem, najm├Ą ke─Ć neexistuje Google+ alebo Facebook integr├ícia. Na druhej strane je aplik├ícia ve─żmi dobre vyroben├í s jasn├Żmi a ostr├Żmi inform├íciami.

R├Żchle spustenie, prepracovan├ę grafy a n├şzke spready aplik├ície s├║ ve─żmi dobre zvl├ídnut├ę. Z aplik├ície m├íte tie┼ż pr├şstup na komoditn├ę, aktu├ílne a indexov├ę trhy. Ak chcete dobre hospod├íri┼ą so svojimi financiami, pou┼żite jednu z najlep┼í├şch rozpo─Źtov├Żch aplik├íci├ş.

Vlastnosti:

P├íka je mo┼żn├ę nastavi┼ą od 1:2 do 1: 400. Neust├íla aktualiz├ícia trhov├Żch sadzieb. Funkcia Copy Trader, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje automaticky kop├şrova┼ą najlep┼í├şch hr├í─Źov.

Pozoruhodná funkcia:

T├íto aplik├ícia pre Android eTrade sa odpor├║─Źa v┼íetk├Żm, ktor├ş pr├íve za─Ź├şnaj├║ svoju cestu. Aplik├ícia m├í cvi─Źn├ę ├║─Źty, ktor├ę v├ím umo┼żnia otestova┼ą va┼íu intu├şciu a znalosti sk├┤r, ako riskujete ak├ęko─żvek finan─Źn├ę prostriedky.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. Yahoo Finance – zadarmo

Yahoo Finance

Finan─Źn├Ż poradca

Yahoo Finance je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş eTrade pre Android v okol├ş. Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje sledova┼ą akcie, o ktor├ę m├íte z├íujem, a dost├íva┼ą prisp├┤soben├ę upozornenia a spr├ívy o nich. To v├ím umo┼żn├ş filtrova┼ą v┼íetky nepotrebn├ę spravodajsk├ę ─Źl├ínky, ktor├ę str├ívia iba v├í┼í drahocenn├Ż ─Źas.

M├┤j otec r├íd investuje iba do spolo─Źnost├ş zalo┼żen├Żch na rope a t├íto aplik├ícia je jednou z jeho osobn├Żch ob─ż├║ben├Żch. Sledovanie akci├ş je tie┼ż jednoduch├ę, sta─Ź├ş klepn├║┼ą na hviezdi─Źku ved─ża n├ízvu a m├íte hotovo.

Vlastnosti:

Rozhranie vysok├ęho ┼ítandardu. Interakt├şvne grafy s funkciou pribl├ş┼żenia a oddialenia. K dispoz├şcii je aj v├Żh─żad na krajinu smartphones.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia pokr├Żva nielen z├íkladn├ę akcie, ale aj dlhopisy, komodity, svetov├ę indexy, meny a akcie.

Stiahnu┼ą na Google Play

9. Bloomberg – zadarmo

Aplikácie Bloomberg etrade pre Android

Tona grafov

Bloomberg je jedin├í aplik├ícia v zozname, ktor├í miluje grafy a grafy. Potrebujete kol├í─Źov├Ż graf, ktor├Ż by v├ím povedal, o ─Źo v spolo─Źnosti ide? S touto aplik├íciou to ur─Źite z├şskate. Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na aplik├ícii je, ┼że v├ím povie, kedy boli grafy a grafy aktualizovan├ę. Mnoho aplik├íci├ş neaktualizuje grafy tak ─Źasto, ako poskytuj├║ aktu├ílne aktualiz├ície trhu, ─Źo vedie k ne┼í┼ąastn├Żm obchodom.

Vlastnosti:

Jednoducho spravujte svoje osobn├ę z├ísoby. Dok├í┼że kontrolova┼ą komodity a kovy. M├┤┼żete tie┼ż sledova┼ą meny.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia na akciovom trhu pre Android poskytuje d├┤le┼żit├ę inform├ície na jednej obrazovke a u─żah─Źuje jej str├ívenie.

Stiahnu┼ą na Google Play

10. Akcie – zadarmo

Zásoby

Vyzerá to zle, funguje to skvele

Toto je ├║plne ┼íkaredo vyzeraj├║ca aplik├ícia v celom zozname aplik├íci├ş eTrade pre Android. Rozhranie je funk─Źn├ę, ale ostr├ę ─Źierne pozadie v kombin├ícii so zelen├Żm zv├Żraz┼łova─Źom sp├┤sobuje bolestiv├Ż poh─żad na dlh┼í├ş ─Źas.

Na┼í┼ąastie z├şskate to, ─Źo potrebujete, a zatvorte aplik├íciu dostato─Źne dlho predt├Żm, ako v├ím za─Źn├║ krv├íca┼ą o─Źi. Inform├ície s├║ dynamick├ę, ┼żiv├ę a r├Żchle. Existuj├║ grafy a grafy, ktor├ę v├ís bud├║ sprev├ídza┼ą aj pri investovan├ş.

Vlastnosti:

M├┤┼żete ma┼ą viacero portf├│li├ş. R├Żchly pr├şstup k grafom. Podporuje viacero medzin├írodn├Żch trhov vr├ítane USA, Ve─żkej Brit├ínie a Kanady.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia je dod├ívan├í s dobr├Żm widgetom, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że ├║plne sa vyhn├║┼ą hlavnej aplik├ícii. Aplik├íciu je mo┼żn├ę synchronizova┼ą aj s va┼íim ├║─Źtom Google, tak┼że si u┼ż nikdy nebudete musie┼ą robi┼ą starosti so stratou ├║dajov.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Toto boli niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş eTrade pre Android. Prizn├ívam, ┼że nie s├║ tak efekt├şvni ani int├şmni, ako keby ste i┼íli na trh sami, ale zvl├ídaj├║ va┼íe obchody celkom dobre. Aplik├ície s├║ skvel├Żm sp├┤sobom, ako zisti┼ą, kam tok smeruje.

Vysk├║┼íajte jednu z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na zv├Ż┼íenie produktivity, aby ste vylep┼íili koncov├║ hru. Moje str├ínky zvykn├║ hovori┼ą: ÔÇ×Nebu─Ćte chamtiv├ş a predajte polovicu akci├ş tak r├Żchlo, ako vid├şte ziskÔÇť. S├ím neinvestujem do akci├ş, pravdepodobne preto, ┼że som v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu na mizine, ale d├║fam, ┼że v├ím tieto aplik├ície pom├┤┼żu zbohatn├║┼ą. ┼á┼ąastn├ę obchodovanie ─żudia!