10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre bud├şky pre Android, ktor├ę nahradia v├í┼í koh├║t

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre bud├şky pre Android, ktor├ę nahradia v├í┼í koh├║t 1

Jeden z prv├Żch ÔÇ×bud├şkovÔÇť pou┼żil gr├ęcky filozof Plat├│n okolo roku 350 pred n. L. Boli to ak├ęsi vodn├ę hodiny s v├Żstra┼żn├Żm sign├ílom podobn├Żm vodn├ęmu org├ínu. Pou┼żil to na signaliz├íciu za─Źiatku svojich hod├şn za ├║svitu.

Uplynulo viac ako 16 storo─Ź├ş a bohu┼żia─ż – m├íme aplik├ície pre bud├şky pre Android.

Mnoh├Żm ─żu─Ćom je ┼ąa┼żk├ę vsta┼ą r├íno. Alebo s├║ ich t├│ny bud├şka pr├şli┼í jemn├ę a hladk├ę. Preto sme testovali a recenzovali najlep┼íie bud├şky pre Android pre ┼ąa┼żk├ę podvaly, aby sme pomohli prebudi┼ą aj t├Żch naj┼ąa┼ż┼í├şch sp├í─Źov.

Pozn├ímka: Tie┼ż by v├ís mohla zauj├şma┼ą aplik├ícia Funny Morning Alarm Ringtones.

Bud├şky Android pre siln├Żch pra┼żcov

Tu je zoznam na┼íej najlep┼íej vo─żby pre 5 najlep┼íie bud├şky pre Android pre siln├Żch pra┼żcov.

    Nem├┤┼żem sa zobudi┼ą! -Bud├şk v├Żzvy Bud├şk Shake-it Alarm Puzzle Bud├şk Inteligentn├Ż bud├şk

1. Nem├┤┼żem sa zobudi┼ą! – Bud├şk

Nem├┤┼żem sa zobudi┼ą!  Bud├şk

T├íto aplik├ícia pon├║ka plne prisp├┤sobite─żn├║ obrazovku prebudenia. Mo┼żno chcete, aby sa preb├║dzalo svetlo so stlmenou obrazovkou a pomaly st├║paj├║cou hlasitos┼ąou, alebo mo┼żno nie─Źo ÔÇ×silnej┼íieÔÇť? M├┤┼żete si ho ├║plne prisp├┤sobi┼ą z nastaven├ş.

Funkcia Quit Block v├ím zabr├íni vypn├║┼ą alarm a pokra─Źova┼ą v sp├ínku. Obrazovka alarmu sa zatvor├ş a┼ż po dokon─Źen├ş alarmu.

Funkcia Awake Test je tie┼ż skvel├í vec! Test sa spust├ş nieko─żko min├║t po vypnut├ş alarmu – ak test zlyh├í, alarm sa spust├ş znova. To v├ím zabr├íni zobudi┼ą sa, len aby ste vypli bud├şk a vr├ítili sa spa┼ą.

Okrem toho aplik├ícia pon├║ka aj v┼íetky ├║lohy z vy┼í┼íie uveden├Żch aplik├íci├ş, vr├ítane matematickej ├║lohy, obr├ízkovej ├║lohy, ├║lohy ─Źiarov├ęho k├│du at─Ć. Aplik├ícia je bezplatn├í, ale podporuje reklamy. Celkovo je to jeden z najlep┼í├şch bud├şkov pre Android pre siln├Żch sp├í─Źov.

Google Play

2. Vyzva┼ą bud├şk

Vyzva┼ą bud├şk

Najlep┼íia vec na bud├şku Challenges je, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje ├║plne prisp├┤sobi┼ą nastavenia. M├┤┼żete si nastavi┼ą bud├şk a zvoli┼ą interval medzi odlo┼żen├Żmi sp├ínkami a po┼żadovan├Żm po─Źtom odlo┼żen├Żch sp├ínkov. Samozrejme, pre siln├Żch pra┼żcov sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą, ┼że nebudete ma┼ą limit pre odlo┼żen├ę sp├ínky.

Ako nazna─Źuje n├ízov aplik├ície, alarm sa spust├ş iba vtedy, ak dok├í┼żete odpoveda┼ą na zvolen├ę ├║lohy, ako je napr├şklad prepisovanie slov, probl├ęmy s pam├Ą┼ąou, postupnos┼ą tvarov a samozrejme aj nesl├ívne zn├íme matematick├ę probl├ęmy. M├┤┼żete si tie┼ż vybra┼ą obtia┼żnos┼ą ka┼żd├ęho probl├ęmu. Toto je jedna z naj├║─Źinnej┼í├şch aplik├íci├ş pre bud├şky medzi v┼íetk├Żmi ostatn├Żmi bud├şkmi pre Android pre siln├Żch sp├í─Źov.

Aplik├ícia je u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├í s vizu├ílne pr├şjemn├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm.

Google Play

3. Alarm otrasov

Aplik├ícia bud├şka Shake-it

Aplik├ícia bud├şka Shake-it sa ├║plne l├ş┼íi od ostatn├Żch aplik├íci├ş v tomto zozname. Aj ke─Ć budete tie┼ż po┼żiadan├ş o vykonanie ├║loh na vypnutie bud├şka, ├║lohy v tejto aplik├ícii od v├ís bud├║ vy┼żadova┼ą trochu pohybu.

M├┤┼żete si vybra┼ą, ako sa m├í bud├şk vypn├║┼ą. Va┼íe mo┼żnosti s├║ viacn├ísobn├Żm klepnut├şm na obrazovku, krikom, trasen├şm a podobne. Bud├şk sa vypne, ke─Ć je ┼żlt├Ż pruh v hornej ─Źasti obrazovky pln├Ż.

Osobne ma všetky metódy prebudili, ale najviac som sa prebúdzal krikom na zrušenie alarmu.

Aplik├ícia je dod├ívan├í s roztomil├Żmi postavi─Źkami, ktor├ę sa pri plnen├ş ├║loh pohybuj├║. Grafika je skvel├í a aplik├ícia je ide├ílna pre za─Źiato─Źn├şkov.

Google Play

S├║visiace: Aplik├ícia Bud├şk: Pre ka┼żd├║ in├║ situ├íciu

4. Puzzle Bud├şk

Puzzle Bud├şk

Aplik├ícia Puzzle Bud├şk je jedn├Żm z skuto─Źne efekt├şvnych bud├şkov pre Android pre siln├Żch sp├í─Źov. Je to preto, ┼że aplik├ícia neprestane zvoni┼ą na poplach, k├Żm nespln├şte svoju ├║lohu.

Aplik├ícia sa relat├şvne ─żahko pou┼ż├şva a m├í dobr├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie. Pri nastavovan├ş bud├şka m├íte na v├Żber z mnoh├Żch ├║loh. Jedine─Źnou ├║lohou v tomto je bludisko.

V z├ísade by ste sa museli dosta┼ą do druh├ęho rohu bludiska vzh─żadom na ─Źasov├Ż limit a meniace sa ovl├ídacie prvky. Je to trochu zlo┼żit├ę a ur─Źite to prebud├ş va┼íu du┼íu.

Google Play

5. Inteligentn├Ż bud├şk

Inteligentn├Ż bud├şk

Inteligentn├Ż bud├şk v├ím umo┼ż┼łuje prisp├┤sobi┼ą si bud├şk pod─ża svojich predst├ív. M├í r├┤zne mo┼żnosti nastavenia, ako napr├şklad zvuk, hlasitos┼ą a vibr├ície bud├şka, met├│dy vypnutia bud├şka, trvanie odlo┼żenia bud├şka a ─Ćal┼íie.

Existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako vypn├║┼ą alarm. M├┤┼żete si vybra┼ą z podr┼żania tla─Źidla, trasenia, rie┼íenia matematick├Żch ├║loh, h├ídaniek a ─Ćal┼í├şch! Tieto met├│dy nie s├║ na─Źasovan├ę a obtia┼żnos┼ą je mo┼żn├ę upravi┼ą v nastaveniach bud├şka.

Súvisiace: Kontrola aplikácie Alarmy

Google Play

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie;

10 u┼żito─Źn├Żch pom├┤cok pre seniorov (nevyhnutn├ę veci v roku 2021)

6 Najlep┼íie p├ísma inteligentn├Żch hodiniek Huawei GT a Huawei GT2

Adapt├şvne nab├şjanie telef├│nu Pixel funguje iba v ur─Źit├Żch hodin├ích

Ka┼żd├ę OK Pr├şkazy Google – 150 hlasov├Żch pr├şkazov pre Google Assistant

─îast├ę ot├ízky

Ak├Ż je rozdiel medzi t├Żmito aplik├íciami a klasick├Żm bud├şkom?

Tieto aplik├ície s├║ vytvoren├ę ┼ípeci├ílne pre siln├Żch sp├í─Źov. Hlavn├Ż rozdiel je v tom, ┼że namiesto n├ívratu do re┼żimu sp├ínku budete musie┼ą vykon├íva┼ą r├┤zne ├║lohy – ─Źo v├ís ├║plne prebud├ş!

─îo ke─Ć omylom vypnem telef├│n pred span├şm? Bude alarm st├íle fungova┼ą?

Ur─Źite nie. ─îas t├Żchto telef├│nov, ktor├ę by sa automaticky zapli, pomaly umiera. S v├Ą─Ź┼í├şmi bat├ęriami by dne┼ín├ę telef├│ny mali ┼í┼ąastie, keby ich pou┼ż├şvatelia re┼ítartovali raz za t├Ż┼żde┼ł – dne┼ín├ę telef├│ny sa takmer nikdy nevyp├şnaj├║.

Bude m├┤j bud├şk fungova┼ą, ak je telef├│n v re┼żime ÔÇ×Neru┼íi┼ąÔÇť?

Z├ívis├ş to od telef├│nu a va┼íich nastaven├ş. Pre istotu m├┤┼żete kedyko─żvek prejs┼ą na nastavenia a ─żubovo─żn├Ż profil upravi┼ą ru─Źne.

Bud├şk Emerson SmartSet pre Android

Ak pou┼ż├şvate alarmy denne, mohol by v├ís zauj├şma┼ą tento bud├şk pre Android.

Bud├şk Emerson SmartSetBud├şk Emerson SmartSet

Podporuje tie┼ż rozhlasov├║ stanicu a viac mo┼żnost├ş alarmu. D├í sa pripoji┼ą k telef├│nu alebo tabletu Android cez USB.

amazon-kupit-tlacitko-3

Najlep┼íia aplik├ícia pre bud├şk?

V┼íetky aplik├ície, ktor├ę sme skontrolovali, s├║ bezplatn├ę. Niektor├ę z nich v┼íak bud├║ podporova┼ą reklamy, ktor├ę je mo┼żn├ę odstr├íni┼ą iba k├║pou platenej verzie.

Starostlivo sme vybrali aplik├ície s r├┤znymi ├║lohami, ktor├ę je potrebn├ę vykona┼ą, aby sme deaktivovali alarm. Tak sa bud├║ musie┼ą prebudi┼ą aj t├ş naj┼ąa┼ż┼í├ş sp├í─Źi. Nem├┤┼żete urobi┼ą chybu, ak si stiahnete niektor├║ z aplik├íci├ş zo zoznamu – z├íle┼ż├ş na tom, ktor├í z nich sa v├ím osobne p├í─Źi viac.

V┼íetky aplik├ície maj├║ pekn├ę, hladk├ę a intuit├şvne rozhranie, ktor├ę u─żah─Źuje pou┼ż├şvanie.

Sk├║sili ste niektor├║ aplik├íciu zo zoznamu? Ktor├Ż je v├í┼í ob─ż├║ben├Ż?? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie …

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok