Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android krokomer na po─Ź├ştanie krokov a kal├│ri├ş

V├í┼í priemern├Ż krokomer je zariadenie, ktor├ę po─Ź├şta po─Źet krokov, ktor├ę urob├şte detekciou pohybu v ruk├ích a noh├ích. Krokomery tradi─Źne vy┼żadovali manu├ílnu kalibr├íciu na reprezent├íciu ├║dajov v po┼żadovanej jednotke – m├şle alebo kilometre.

Na┼í┼ąastie technol├│gia nezost├íva pozadu a teraz m├íme aplik├ície a automatizovan├ę elektronick├ę zariadenia na matematiku! V├í┼í krokomer je v├í┼í najlep┼í├ş priate─ż, pokia─ż ide o motiv├íciu, aby ste odhodili tieto libry navy┼íe. Android integroval po─Ź├ştadlo krokov s jeho 4,4 verzia (KitKat). Pou┼ż├şva Geo-senzor telef├│nu na spo─Ź├ştanie krokov a prevod ├║dajov do prejdenej vzdialenosti.

Aplik├ícia krokomerov pre Android Dobr├í aplik├ícia nielen po─Ź├şta va┼íe kroky, ale tie┼ż v├ís bude motivova┼ą k tomu, aby ste robili viac pre dosiahnutie va┼íich ka┼żdodenn├Żch cie─żov ch├┤dze. M├┤┼żu by┼ą u┼żito─Źn├Żm a dokonal├Żm spolo─Źn├şkom na zlep┼íenie va┼íej kond├şcie pohodlnej┼í├şm sp├┤sobom.

Pozrime sa na niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş krokomerov a spo─Ź├ştajte si kroky zajtra do ─Źisti─Źa:

1, Ch├┤dza s mapou My Walk

Zn├ímy tie┼ż ako ÔÇ×Map My WalkÔÇť, jedn├í sa o jednu z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre krokomer v syst├ęme Android. Po─Ź├şta va┼íe kroky a monitoruje v├í┼í pohyb. T├íto aplik├ícia poskytuje perfektn├ęho spolo─Źn├şka pre va┼íe z├í┼żitky z behu. Sleduje a zaznamen├íva v├í┼í pokrok na mape.

Zauj├şmav├ę je, ┼że odovzd├íva ├║daje na svoju ofici├ílnu webov├║ str├ínku MapMyWalk.com, kde si m├┤┼żete podrobne prezrie┼ą svoje aktivity. Stanovte si priebe┼żn├ę ciele a napl├ínuje pre v├ís denn├║ rutinu. Okrem toho m├í GPS sledovanie, sledovanie cvi─Źenia a po─Ź├ştanie kal├│ri├ş a sleduje, ─Źo jete. Sk├║ste to n├íjs┼ą ├║plne nov├ęho cvi─Źebn├ęho kamar├íta!

2, Accupedo krokomer

T├íto presn├í krokomer aplik├ícia bude sledova┼ą va┼íe ka┼żdodenn├ę ch├┤dze, beh alebo in├ę fitness aktivity. Sleduje v┼íetko od po─Ź├ştania va┼íich krokov a┼ż po kal├│rie a trasy na mape. Aplik├ícia Accupedo obsahuje algoritmus rozpozn├ívania 3D pohybu, ktor├Ż po─Ź├şta va┼íe kroky rozpoznan├şm vzorov ch├┤dze.

Pozri tie┼ż: – Zozn├ímte sa so svoj├şm skuto─Źn├Żm ┼żivotom pomocou aplik├ície Mixr
M├í re┼żim ├║spory energie, tak┼że ho m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą cel├Ż de┼ł. Ulo┼ż├ş va┼íe ka┼żdodenn├ę fitness aktivity do denn├şka hist├│rie a poskytuje jednoduch├Ż sp├┤sob ─Ź├ştania ├║dajov. Bez oh─żadu na to, kde m├íte telef├│n, t├íto aplik├ícia n├íjde sp├┤sob, ako spr├ívne pracova┼ą.

3, Fitbit

Je to ─Ćal┼íia popul├írna bezplatn├í fitness aplik├ícia pre Android, ktor├í funguje ako efekt├şvny krokomer. Fitbit sa d├í pou┼ż├şva┼ą pri behu, ch├┤dzi, turistike a vedie z├íznamy o va┼íich ka┼żdodenn├Żch ─Źinnostiach, ─Ź├şm poskytuje lep┼í├ş sp├┤sob, ako inteligentne spravova┼ą svoju kond├şciu.

Stanovte si, ak├ę ciele chcete – denne, t├Ż┼żdenne alebo mesa─Źne – a sledujte ich pokrok!

T├íto aplik├ícia m├┤┼że tie┼ż sledova┼ą v├í┼í srdcov├Ż rytmus a kal├│rie, ktor├ę spa─żujete ka┼żd├Ż de┼ł. M├┤┼żete ho synchronizova┼ą s niektor├Żmi zariadeniami kompatibiln├Żmi s Fitbit a by┼ą na va┼íej ceste k fitnes.

4, Runtastick├Ż krokomer

Runtastic Pedometer je vynikaj├║ca aplik├ícia pre krokomer, ktor├í poskytuje v┼íetky z├íkladn├ę funkcie spolu s v├Żpo─Źtom r├Żchlosti a integr├íciou do v┼íetk├Żch popul├írnych webov├Żch str├ínok soci├ílnych m├ędi├ş.

Teraz m├┤┼żete zdie─ża┼ą svoju rutinn├║ ch├┤dzu so svojimi priate─żmi kv├┤li motiv├ícii a s├║┼ąa┼żi! T├íto aplik├ícia v├ís vyzve, aby ste kr├í─Źali 10 000 krokov ka┼żd├Ż de┼ł, ─Źo v├ís n├║ti k tomu, aby ste chodili po schodoch, a nie ste si vybrali v├Ż┼ąah, aby ste dosiahli svoje denn├ę ciele.

5, Endomodo Sports Tracker PRO

Endomodo bude sledova┼ą va┼íe kroky, srdcov├Ż rytmus a trvanie tr├ęningu v jednej aplik├ícii. Najlep┼íia ─Źas┼ą? Poskytuje zvukov├║ sp├Ątn├║ v├Ązbu a povzbudenie v re├ílnom ─Źase. M├┤┼żete zdie─ża┼ą svoje ┼íkoliace ├║daje a motivova┼ą aj ostatn├Żch. Je to ako Twitter, ale na jogging!

Pozri tie┼ż: – 10 najlep┼í├şch lek├írskych aplik├íci├ş pre Android Stiahnutie zdarma
M├┤┼żete si tie┼ż vybra┼ą z mno┼żstva ─Ćal┼í├şch aktiv├şt – ch├┤dza, beh, jazda na bicykli, Pilates, joga a bojov├ę umenia.

6, Zombie, utekaj!

U┼ż ste niekedy opustili tr├ęningov├ę pl├íny, preto┼że ste sa nudili zo svojej rutiny? Tu je aplik├ícia, ktor├í zabr├íni tomu, aby sa to opakovalo znova!

Dok├í┼żete si predstavi┼ą ├║tek z zombie apokalypsy do bezpe─Źia pri mapovan├ş va┼íej cesty? T├íto aplik├ícia v├ís ponor├ş do svojho audiovizu├ílneho vzru┼íenia a n├║ti v├ís beha┼ą so v┼íetk├Żmi adrenal├şnmi, ktor├ę va┼íe telo m├┤┼że pon├║knu┼ą.

Pomysli na neobvykl├ę zvuky zombie, ktor├ę sa objavia v┼żdy, ke─Ć spomal├ş┼í. Je to z├íbavn├Ż sp├┤sob, ako zabezpe─Źi┼ą, aby ste spustili. A be┼żte r├Żchlo!

7, Moves

Je to ─Ćal┼íia bezplatn├í aplik├ícia pre krokomer pre Android, ktor├í sleduje ka┼żd├Ż v├í┼í krok. Zaznamen├íva ka┼żd├║ ch├┤dzu, beh, cyklistiku a in├║ fyzick├║ aktivitu. Spolo─Źnos┼ą Moves je s nami jednoduch├í as ─Źist├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm sleduje va┼íu prejden├║ vzdialenos┼ą na mape s po─Źtom vykonan├Żch krokov, ─Źasom potrebn├Żm na prekonanie tejto vzdialenosti a kal├│riemi sp├ílen├Żmi po─Źas aktivity.

Po zapnut├ş zostane ZAPNUT├ë a nemus├şte ho neust├íle kontrolova┼ą. Aj ke─Ć to spotrebuje trochu bat├ęrie, ale za n├ístroje, ktor├ę pon├║ka, budete musie┼ą zaplati┼ą.

8, Noom Walk

Noom Walk je v├í┼í efekt├şvny po─Ź├ştadlo krokov, preto┼że akt├şvne po─Ź├şta va┼íe kroky po cel├Ż de┼ł. Integruje sa s dashboardom Noom Personal Coach, kde sa automaticky ukladaj├║ zadan├ę ├║daje. Na rozdiel od in├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę st├íle be┼żia na pozad├ş, Noom Walk tvrd├ş, ┼że je energeticky efekt├şvny.

Pozri tie┼ż: – Top 10 odpo─Ź├ştavac├şch aplik├íci├ş alebo widgetov pre Android
M├┤┼żete si vybra┼ą ─żubovo─żn├Ż fitnes program. Je rozdelen├Ż do troch et├íp – u─Źenie, precvi─Źovanie a zvl├ídnutie. Vysk├║┼íajte Noom Walk. Nebude┼í toho ─żutova┼ą.

9, RunKeeper

Je to jedna z naj├║─Źinnej┼í├şch aplik├íci├ş pre Android. Jeho cie─żom je pom├┤c┼ą v├ím zlep┼íi┼ą va┼íu kond├şciu, sleduje va┼íe behanie, ch├┤dzu, jazdu na bicykli a ak├ęko─żvek in├ę fitness aktivity pomocou GPS telef├│nu. Vypo─Ź├şta dokonca aj r├Żchlos┼ą v├í┼ího behu, vzdialenos┼ą, ktor├║ ste pre┼íli a kal├│rie, ktor├ę v tom ─Źase spa─żujete. Runkeeper sa integruje do va┼íej hudobnej aplik├ície, aby v├ím poskytoval lep┼í├ş hudobn├Ż z├í┼żitok pri behu.

M├┤┼żete si stanovi┼ą svoje ciele, sledova┼ą svoj pokrok a podeli┼ą sa o svoje ├║spechy na akejko─żvek soci├ílnej platforme. Teraz je to celkom ┼íikovn├Ż obchod.

10. Nike + Beh

Nike je, samozrejme, va┼ía ┼íportov├í zna─Źka ─Ź├şslo jedna. Aplik├ícia je ur─Źen├í pre seri├│znych be┼żcov. Aplik├ícia Nike + Running v├ím zobrazuje podrobn├Ż rozpis ka┼żd├ęho cyklu a dokonca ho odovzd├íva na server NikePlus.com.

Pozri tie┼ż: – Top 10 aplik├íci├ş jogy pre zdrav├Żch vedom├Żch ─żud├ş
Ak sa rozhodnete vysiela┼ą za─Źiatok svojej jazdy priate─żom, m├┤┼żete povoli┼ą ┼żiv├ę zvukov├ę n├ílady Facebook a dokonca predvies┼ą svoju trasu so sk├║senos┼ąami so zdie─żan├şm m├íp. Ak m├íte stanoven├ę ciele v oblasti fitness, je to aplik├ícia pre v├ís.

Table of Contents