10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş NBA a basketbalov├Żch aplik├íci├ş pre Android!

Toto je odpor├║─Źan├Ż obr├ízok pre najlep┼íie NBA aplik├ície a najlep┼íie basketbalov├ę aplik├ície pre Android
Existuje ve─ża sp├┤sobov, ako interagova┼ą so ┼íportom basketbalu. V├Ą─Ź┼íina z n├ís to pozer├í v telev├şzii alebo po─Ź├║va v r├ídiu. Soci├ílne m├ędi├í a internet u─żah─Źuj├║ vidie┼ą sk├│re a najnov┼íie obchodn├ę zvesti. Je dokonca jednoduch┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm interagova┼ą s in├Żmi fan├║┼íikmi (pr├şpadne s nimi rozpr├íva┼ą trash). Existuje ve─ża aplik├íci├ş pre basketbal a v├Żber je skuto─Źne sk─żu─Źuj├║ci. Mysl├şme si, ┼że m├┤┼żeme pom├┤c┼ą. Tu s├║ najlep┼íie aplik├ície NBA a basketbalov├ę aplik├ície pre Android!

  1. Atletick├Ż
  2. ESPN a WatchESPN
  3. Feedly
  4. NBA a NBA VR
  5. reddit
  1. SofaScore
  2. TuneIn Radio
  3. Twitter
  4. Yahoo Sports
  5. V podstate ka┼żd├í ┼żiv├í telev├şzna aplik├ícia

Viac aplik├íci├ş a hier!

10 najlep┼í├şch ┼íportov├Żch aplik├íci├ş pre Android!

10 najlep┼í├şch basketbalov├Żch hier pre Android!


Atletick├Ż

Cena: Zadarmo / $90,99 za mesiac / 60 dolárov za rok

The Athletic je my┼ílienka starej ┼íkoly s modern├Żm zvratom. Zah┼Ľ┼ła r├┤zne ┼íporty vr├ítane NBA a univerzitn├ęho basketbalu. Neexistuj├║ v┼íak ┼żiadne reklamy ani in├ę rozpt├Żlenie. ┼áportovec pou┼ż├şva platen├║ stenu (s bezplatnou sk├║┼íobnou verziou). Je to tak trochu ako prihl├ísi┼ą sa k odberu star├Żch nov├şn. Plat├şte mesa─Źn├║ sadzbu (alebo ro─Źn├║ sadzbu) a z├şskate neobmedzen├Ż pr├şstup k aplik├ícii plnej spisovate─żov, ktor├ş nemusia p├şsa┼ą s inzerentmi. Je to jedine─Źn├Ż n├ípad a nie─Źo trochu in├ę. Ich pokrytie je slu┼ín├ę, ale st├íle je to mlad├í spolo─Źnos┼ą. Predpoklad├íme, ┼że sa ─Źasom zlep┼í├ş.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


ESPN a ESPN +

Cena: Zadarmo / $40,99 za mesiac

ESPN je obrovsk├ę meno v ┼íporte a jedna z lep┼í├şch basketbalov├Żch aplik├íci├ş. Hlavnou atrakciou s├║ spr├ívy, sk├│re, ┼ítatistiky a aktualiz├ície. N├íjdete ich pre vysoko┼íkolsk├Ż basketbal, NBA, olympijsk├ę hry, WNBA a r├┤zne ─Ćal┼íie organiz├ície. ESPN m├í navy┼íe jednu z lep┼í├şch fantasy basketbalov├Żch platforiem. T├ş, ktor├ş maj├║ predplatn├ę na TV, m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą WatchESPN (s prihl├ísen├şm svojho k├íblov├ęho poskytovate─ża) na sledovanie ┼żiv├Żch ┼íportov├Żch udalost├ş na svojich hern├Żch syst├ęmoch, tabletoch a mobiln├Żch zariadeniach. A nakoniec, ESPN + je samostatn├í streamingov├í slu┼żba s mno┼żstvom ┼íportov vr├ítane basketbalu. Medzi novinkami, v├Ązbami na va┼íe existuj├║ce predplatn├ę k├íblov a samostatnou aplik├íciou na streamovanie je ┼ąa┼żk├ę neulo┼żi┼ą ESPN na tak├Żto zoznam.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!

Sn├şmka obrazovky ESPN 2020


Feedly

Cena: zadarmo

Existuje ve─ża blogov o basketbale a NBA. mnoho z nich m├í tie┼ż svoje vlastn├ę aplik├ície. Ke─Ć v┼íak d├┤jde k str─Źeniu, ─żu─Ćom odpor├║─Źame Feedly. M├┤┼żete sledova┼ą viac basketbalov├Żch blogov naraz (a ─Źoko─żvek in├ęho sa v├ím p├í─Źi). Je to ─Źist├Ż z├í┼żitok typu v┼íetko v jednom. M├┤┼żete sledova┼ą aj Yahoo Sports, ESPN, theScore a men┼íie blogy. T├Żmto sp├┤sobom nepotrebujete v┼íetky tieto ─Ćal┼íie aplik├ície naraz. Feedly je zadarmo bez rekl├ím a n├íkupov v aplik├ícii. Je to tie┼ż pou┼żite─żn├í platforma. Je to trochu star├í ┼íkola, ale st├íle to funguje dobre. K dispoz├şcii je volite─żn├ę predplatn├ę, ale na kontrolu blogov NBA absol├║tne nepotrebujete.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


NBA a NBA VR

Cena: Zadarmo / 28,99 dol├írov mesa─Źne / 199,99 dol├írov – 249,99 dol├írov ro─Źne

Ofici├ílne aplik├ície NBA s├║ skuto─Źne celkom slu┼ín├ę. Be┼żn├í aplik├ícia NBA obsahuje sk├│re, spr├ívy, pl├íny, aktualiz├ície, obchody, f├ímy, hranat├ę z├ítvorky a ─Ćal┼íie. Umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż prihl├ísi┼ą sa na odber jeho ┼żiv├Żch vysielan├ş, aj ke─Ć je pomerne drah├í. Maj├║ mo┼żnosti predplatn├ęho pre jednotliv├ę hry, individu├ílne t├şmy a dva pre cel├║ ligu. S├║ v┼íak k dispoz├şcii iba na jese┼ł. K dispoz├şcii je tie┼ż aplik├ícia NBA VR pre aplik├íciu Google Daydream. Ukazuje v├ím r├┤zne veci, ako s├║ udalosti, rozhovory a ─Ćal┼íie. Je pr├şjemn├ę vidie┼ą, ako to ka┼żd├Ż de┼ł ┼íportuje najmodernej┼íia technol├│gia. Aplik├ícia je bezplatn├í a peniaze to stoj├ş iba v pr├şpade, ┼że sa rozhodnete pre ┼żiv├ę vysielanie, ─Źo vlastne neodpor├║─Źame. Je to naozaj drah├ę.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!

Sn├şmka obrazovky NBA 2020


reddit

Cena: Zadarmo / $30,99 za mesiac / 24,99 dolárov za rok

Reddit je vynikaj├║ca aplik├ícia pre fan├║┼íikov basketbalu. Slu┼żba m├í ve─ża subreddits pre basketbal, vr├ítane r / NBA, individu├ílne t├şmov├ę subreddits, r / CollegeBealsball, r / Basketball, a mnoho ─Ćal┼í├şch. M├┤┼żete komunikova┼ą s fan├║┼íikmi, z├şskava┼ą spr├ívy, zvesti a ─Ćal┼íie inform├ície. Zvy─Źajne n├íjdete aj inform├ície z r├┤znych zdrojov spr├ív. Po─Źas n├í┼ího testovania sme videli r├┤zne zdroje. Ve─ża z nich s├║ v├Żroky, ale st├íle je to dobr├ę miesto na interakciu s ostatn├Żmi fan├║┼íikmi ┼íportu. Aplik├ícia je ├║plne bezplatn├í s reklamami. Na odstr├ínenie rekl├ím a pridanie ─Ćal┼í├şch funkci├ş existuj├║ mesa─Źn├ę a ro─Źn├ę mo┼żnosti predplatn├ęho.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!

Reddit je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android pre Android


Viac športov!

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş NFL a futbalov├Żch aplik├íci├ş pre Android!

10 najlep┼í├şch ┼íportov├Żch spravodajsk├Żch aplik├íci├ş pre Android!


SofaScore

Cena: Zdarma / do $2.99

SofaScore je vynikaj├║ca aplik├ícia pre fan├║┼íikov ┼íportu. Sleduje sk├│re v r├┤znych lig├ích a m├┤┼żete ich kedyko─żvek skontrolova┼ą. Obsahuje jednoduch├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, niektor├ę ─Ćal┼íie funkcie v z├ívislosti od ┼íportu a pokr├Żva desiatky l├şg po celom svete. Pre fan├║┼íikov basketbalu ukazuje aplik├ícia graf sk├│re, tak┼że m├┤┼żete vidie┼ą vizu├ílne reprezent├ície toho, ko─żko t├şm vedie t├şm v ktoromko─żvek bode hry. Navy┼íe obsahuje tepeln├║ mapu, kde hr├í─Źi strie─żali. Aplik├ícia je tie┼ż lacn├í a ve─żmi efekt├şvna.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


TuneIn Radio

Cena: Zadarmo / $90,99 za mesiac / 99,99 dolárov za rok

TuneIn Radio je aplik├ícia pre fan├║┼íikov r├ídia. Zah┼Ľ┼ła tonu stan├şc vr├ítane v├Ą─Ź┼íiny miestnych rozhlasov├Żch stan├şc AM a FM. To u─żah─Źuje po─Ź├║vanie hier NBA a vysoko┼íkolsk├Żch basketbalov├Żch hier v r├ídiu, aj ke─Ć v bl├şzkosti nie je r├ídio. K dispoz├şcii je pr├ęmiov├í slu┼żba, ktor├í pon├║ka ─Ćal┼íie ┼żiv├ę hranie hier NBA (spolu s hrami NFL a MLB) za $ $90,99 za mesiac. Odpor├║─Źame v├ím v┼íak iba ak ste skuto─Źne v oblasti rozhlasov├Żch slu┼żieb. Bezplatn├í verzia s miestnymi stanicami by mala sta─Źi┼ą pre v├Ą─Ź┼íinu ─żud├ş.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!

Sn├şmka obrazovky TuneIn Radio pre zoznam najlep┼í├şch ┼íportov├Żch aplik├íci├ş


Twitter

Cena: zadarmo

Twitter je skuto─Źne stra┼ín├ę miesto. S├║ to v┼íak miesta, kde sa stret├ívaj├║ v┼íetci NBA, vysoko┼íkolsk├ş basketbalisti a v┼íeobecn├ş basketbalov├ş blogeri a hr├í─Źi (dobre, Twitter a Instagram). M├┤┼żete tie┼ż sledova┼ą samotn├║ NBA, jednotliv├ę t├şmy, v┼íetky spom├şnan├ę blogy a spravodajsk├ę weby a mnoho ─Ćal┼í├şch osobnost├ş. Instagram je podobne vhodn├Ż pre sledovanie jednotliv├Żch hr├í─Źov, ale nie pre to─żko individu├ílnych t├şmov, ako aj pre p├şsanie osobnost├ş.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


Yahoo Sports

Cena: Zadarmo / $699,99 / 99,99 dol├írov ro─Źne

Yahoo Sports je jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch aplik├íci├ş NBA a basketbalu. Je to tie┼ż s├║per ESPN. Zah┼Ľ┼ła v├Ą─Ź┼íinu ┼íportov, medzi ktor├ę patria vysoko┼íkolsk├Ż basketbal, NBA, WNBA a d├ímsky vysoko┼íkolsk├Ż basketbal. To je v podstate v┼íetko basketbal, o ktorom by si v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş chcela pre─Ź├şta┼ą. Str├ínka obsahuje niektor├ę funkcie prisp├┤sobenia, upozornenia na upozornenia a tie┼ż pl├íny, sk├│re, zd├┤raz┼łuje, spr├ívy, obchody a ─Ćal┼íie. Yahoo m├í tie┼ż robustn├║ fantasy ┼íportov├║ platformu s vlastnou aplik├íciou. Obaja maj├║ bezplatn├║ reklamu.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


Bonus: ┼żiv├ę telev├şzne aplik├ície

Cena: Zadarmo / l├ş┼íi sa

Na sledovanie ┼żivej telev├şzie u┼ż nepotrebujete k├íblov├ę predplatn├ę. Existuje asi pol tuctu ┼żiv├Żch telev├şznych aplik├íci├ş, ktor├ę si m├┤┼żete predplati┼ą, ─Źasto za zlomok ceny. V├Ą─Ź┼íina z nich zah┼Ľ┼ła miestne telev├şzne stanice a mali by obsahova┼ą aj va┼íe miestne ┼íportov├ę kan├íly. V├Ą─Ź┼íina z nich m├í tie┼ż bal├ş─Źky ESPN a ─Ćal┼íie ┼íportov├ę bal├ş─Źky na ─Ćal┼íie basketbalov├ę hry a pokrytie. Nem├┤┼żeme odporu─Źi┼ą nikoho zvl├í┼í┼ą, preto┼że v┼íetky funguj├║ spr├ívne a potom je to v┼íetko prednos┼ą. M├íme hore uveden├Ż zoznam najlep┼í├şch ┼żiv├Żch telev├şznych aplik├íci├ş prepojen├Żch pomocou tla─Źidla hore a obrovsk├ę porovnanie piatich najlep┼í├şch konkurentov prepojen├Żch v miniaplik├ícii hne─Ć pod.

SKONTROLUJTE NAŠE NAJLEPŠIE ZOZNAM TU!


─Äakujem za ─Ź├ştanie!

10 najlep┼í├şch fantasy ┼íportov├Żch aplik├íci├ş pre futbal, baseball, basketbal a hokej

DirecTV Now vs Hulu vs PlayStation Vue vs Sling TV vs YouTube TV – najlep┼íie ┼żiv├ę telev├şzne aplik├ície!

Ak sme zme┼íkali nejak├ę skvel├ę aplik├ície NBA alebo basketbalov├ę aplik├ície, povedzte n├ím o nich v koment├íroch! Kliknut├şm sem tie┼ż m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą na┼íe najnov┼íie zoznamy aplik├íci├ş a hier pre Android!