10+ najlep┼í├şch aplik├íci├ş automatick├ęho ladenia 2020 pre Android a iPhone

Pou┼ż├şvanie automatick├ęho ladenia v hudobnej produkcii sa v posledn├Żch rokoch v├Żrazne zv├Ż┼íilo. Prezrite si v s├║─Źasnosti 20 najlep┼í├şch singlov alebo albumov Spotify a n├íjdete ve─ża piesn├ş s automatick├Żm laden├şm. Dokonca aj mobiln├í aplik├ícia dok├í┼że automaticky nastavi┼ą va┼íe skladby v re├ílnom ─Źase v pohodln├Żch priestoroch domova. Ak ste za─Ź├şnaj├║ci hudobn├şk h─żadaj├║ci cenovo dostupn├ę rie┼íenie nahr├ívania, ktor├ę sme uviedli najlep┼í├ş softv├ęr pre automatick├ę ladenie pre Android a iOS ni┼ż┼íie zlep┼í├şte svoje vok├íly a urob├şte z nich r├ídioprij├şma─Źe.

Ak├ę s├║ aplik├ície na automatick├ę ladenie skladieb?

Automatick├ę ladenie pou┼ż├şva hlavne ve─ża hudobn├şkov a rapperov v ich hudbe. Preto nie je hanba pri jeho pou┼ż├şvan├ş. Dobr├ę aplik├ície automatick├ęho ladenia v skuto─Źnosti pom├íhaj├║ modulova┼ą v├í┼í hlas a zlep┼íuj├║ hlasov├Ż dosah.

Pou┼żitie autotune je v├Żhodn├ę, pokia─ż ho nepreh├í┼łate. Aj ke─Ć na trhu existuje ve─ża platen├Żch programov automatick├ęho ladenia, radi by ste vedeli ve─ża aplik├íci├ş na na┼íom zozname najlep┼íie aplik├ície pre automatick├ę ladenie je ├║plne zadarmo. Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov, za─Źnime.

Pozn├ímka: Ak chcete vykon├íva┼ą hudobn├║ produkciu na po─Ź├şta─Źi a nechcete pou┼ż├şva┼ą apk, skontrolujte ich Najlep┼íie bezplatn├ę pluginy autotune VST,

10 najlep┼í├şch automatick├Żch aplik├íci├ş pre Android a iPhone v roku 2020

1) Voloco: Auto Tune + Harmony

Chcete z├şska┼ą hudobn├║ aplik├íciu, ktor├í poskytuje r├Żchle online nastavenia va┼íich skladieb v automatizovanom re┼żime? H─ża, h─ża, Voloco je s tebou na z├íchranu 8 bal├ş─Źky s pevn├Żmi hlasov├Żmi efektmi.

Voloco je zauj├şmav├í hudobn├í aplik├ícia, ktor├í zaznamen├íva v├í┼í hlas a upravuje jeho inton├íciu skuto─Źn├Ż okam┼żite spracujete svoje skladby a priprav├şte ich na prehr├ívanie. Ak chcete spieva┼ą alebo spieva┼ą spolu, Voloco to d├í zah┼Ľ┼łaj├║ce kni┼żnica ┼że m├┤┼żete polo┼żi┼ą svoju piese┼ł.

Okrem toho m├┤┼żete exportova┼ą svoje jemn├ę a bohat├ę automaticky upraven├ę skladby do in├Żch s├║borov aplik├ície na vytv├íranie hudby na kone─Źn├ę zmie┼íanie. S Voloco m├┤┼żete tie┼ż priamo zdie─ża┼ą svoje nahran├ę predstavenia.

na stiahnutie Voloco pre iPhone a iPad

2) smoly

najlep┼íie aplik├ície pre automatick├ę ladenie

Smule je pozoruhodne popul├írna a jedine─Źn├í hudobn├í aplik├ícia, ktor├í umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom spieva┼ą piesne s najlep┼í├şmi umelcami / hudobn├şkmi, ako aj s milovan├Żmi alebo priate─żmi z cel├ęho sveta.

Jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na automatick├ę ladenie korekcia v├Ż┼íky t├│nu a nastavenie v re├ílnom ─Źase, Bit automaticky jemne dola─Ćte svoje vok├íly tak, aby zneli spr├ívne a aby ne┼íli.

Smule tie┼ż funguje ako pokuta app Karaoke kde m├┤┼żete prostredn├şctvom mobilu Android alebo iPhone spieva┼ą svoje srdce na niektor├ę z va┼íich ob─ż├║ben├Żch mel├│di├ş. Tak┼że, ak h─żad├íte mobiln├║ aplik├íciu, ktor├í m├í cel├Ż bal├şk pln├Ż u┼żito─Źn├Żch funkci├ş, Smule je va┼ía aplik├ícia na prechod.

na stiahnutie Smule pre iPhone a iPad

3) tune

najlep┼íie aplik├ície pre automatick├ę ladenie

Ak ste za─Ź├şnaj├║ci hip-hop alebo R&B pesni─Źk├ír, ktor├ş chc├║ vytv├íra┼ą vysoko kvalitn├ę skladby so spevom, t├íto aplik├ícia sa odpor├║─Źa. TuneMe sa m├┤┼że pochv├íli┼ą meni─Źmi v├Ż┼íky t├│nu a efektmi automatick├ęho ladenia a vy┼í┼íie 500+ bezplatn├Żch rytmov na nahr├ívanie zvukov├Żch st├┤p. Preto je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na automatick├ę ladenie zariaden├ş Android a iOS.

Okrem toho m├┤┼żete pou┼żi┼ą Tune Me na automatick├ę ladenie skladieb od va┼íich ob─ż├║ben├Żch interpretov, ako s├║ napr Eminem, T-Pain, Post Malone, Lil Pump a Kanye West, at─Ć.

TuneMe m├í tie┼ż pekn├ę prednastaven├ę edita─Źn├ę n├ístroje, ktor├ę v├ím to umo┼żnia nahr├íva┼ą hudobn├ę skladby na pozad├ş, umiestnite svoj hlas na mel├│die mp3 a vok├íly s automatickou synchroniz├íciou s rytmami.

4) MicDroid

najlep┼íie aplik├ície pre automatick├ę ladenie

N├íhodne bi┼ą vysok├ę t├│ny je v┼żdy pre za─Ź├şnaj├║cich spev├íkov sen. S MicDroid pri kormidle to dok├í┼żete korekcia v├Ż┼íky t├│nu v re├ílnom ─Źase a vylep┼íi┼ą t├│n a rozsah svojich vok├ílov.

Na prednom paneli pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania udr┼żuje MicDroid v┼íetko v chode jednoduch├ę a ─Źist├ę, Najlep┼íie na tejto skvelej aplik├ícii automatick├ęho ladenia je, ┼że nezobrazuje reklamy. Okrem toho m├┤┼żete rozdeli┼ą zaznamenan├ę skladby s priate─żmi a fan├║┼íikmi na r├┤znych soci├ílnych sie┼ąach ako Facebook, Instagram Po┼ílite ich komuko─żvek e-mailom.

5) Rapchat

najlep┼íie aplik├ície pre automatick├ę ladenie

─Äal┼íou ├║┼żasnou aplik├íciou pre za─Ź├şnaj├║cich rapov├Żch a hip hopov├Żch umelcov, RapChat, je arch├şv tis├şce ├║derov Vrcholom je v┼íak funkcia automatick├ęho ladenia vok├ílu, ktor├í v├ím umo┼żn├ş spieva┼ą pod─ża va┼íich ob─ż├║ben├Żch krokov.

┼áport a pekn├ę a ─Źist├ę rozhranieProgram RapChat tie┼ż umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom zad├íva┼ą svoje vlastn├ę texty alebo vytv├íra┼ą samostatn├ę texty do existuj├║cich textov. RapChat je celkovo vynikaj├║ci n├ístroj na vytv├íranie obsahu a zdie─żanie obsahu s priate─żmi a rodinou.

na stiahnutie RapChat pre iPhone a iPad

6) tvorca hviezd

najlep┼íie aplik├ície pre automatick├ę ladenie

Starmaker, r├Żchlo rast├║ca aplik├ícia s viac ako 50 mili├│nmi pou┼ż├şvate─żov, je automaticky vyladen├í aplik├ícia, ktor├í tie┼ż funguje ako obrovsk├í katal├│g na streamovanie piesn├ş na va┼íom zariaden├ş so syst├ęmom Android a iOS. Pre za─Źiato─Źn├şkov StarMaker ÔÇ×Zober mikrof├│nÔÇť T├íto funkcia m├┤┼że vylep┼íi┼ą va┼íe z├í┼żitky so z├íznamom hlasu pomocou hacku.

Len spievajte skladby, ktor├ę blikaj├║ kr├ítka textov├í ( a la Karaoke ┼ít├Żl) a upravte v├Ż┼íku skladby v re├ílnom ─Źase. StarMaker tie┼ż poskytuje jeden osobn├Ż spevn├şk na z├íklade va┼íich ob─ż├║ben├Żch skladieb alebo hudobn├Żch chut├ş.

na stiahnutie StarMaker pre iPhone a iPad

7) AutoTune Mobile

najlep┼íie aplik├ície pre automatick├ę ladenie

AutoTune Mobile je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na automatick├ę ladenie vo va┼íom smartf├│ne a tablete profesion├ílny zvukov├Ż z├íznam softv├ęr na korekciu v├Ż┼íky piesne s ─żahkos┼ąou a p├┤vabom.

Ke─Ć za─Źnete spieva┼ą, AutoTune Mobile auto objav├ş pozn├ímky a ├║pravy alebo v├Ż┼íky ich upravia pod─ża prav├ęho tla─Źidla skladby. Potom m├┤┼żete ulo┼żte si svoje vok├ílne stopy a po zastaven├ş spievania si vypo─Źujte ulo┼żen├ę v├Żsledky.

Okrem toho bud├║ pre t├║to aplik├íciu za─Źiato─Źn├şci cenn├ş, preto┼że to bude pomocou chromatickej stupnice na nastavenie tonality na po┼żadovan├Ż rozsah. AutoTune Mobile funguje hladko s ostatn├Żmi hudobn├Żmi aplik├íciami pre Android.

8) Vio

najlep┼íie aplik├ície pre automatick├ę ladenie

Vio neust├íle stanovuje nov├ę ┼ítandardy Korekcia v re├ílnom ─Źase, Nech u┼ż s├║ va┼íe spev├ícke schopnosti ak├ęko─żvek, Vio v├ím umo┼żn├ş ├║┼żasne ─żahko zasiahnu┼ą tieto noty, rovnako ako va┼íi ob─ż├║ben├ş hudobn├şci. Vio v├ím tie┼ż umo┼żn├ş upravi┼ą kl├íves piesne, mierku, tempo, a ─Ćal┼íie!

Okrem toho m├┤┼żete zada┼ą nahrat├ę hlasov├ę stopy do nieko─żko zvukov├Żch form├ítov vr├ítane s├║borov WAV, .MP3, .FLAC at─Ć. a potom ich zdie─ża┼ą s priate─żmi alebo fan├║┼íikmi prostredn├şctvom slu┼żieb YouTube, SoundCloud alebo Dropbox.

9) hlas Synth

najlep┼íie aplik├ície pre automatick├ę ladenie

Voice Synth, nepostr├ídate─żn├Ż n├ístroj pre hudobn├şkov a producentov, je vynikaj├║ci syntetiz├ítor s mno┼żstvom efektov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na v├í┼í hlas. Tak┼że nem├┤┼żete spieva┼ą jednotne alebo robi┼ą spr├ívne pozn├ímky?

Sedie┼ą a relaxova┼ą pre VoiceSynth dod├íva niektor├ę pekn├ę efekty zmena v├Ż┼íky t├│nu, odrazu, oneskorenia, skreslenia a zvuku z├şska┼ą nov├Ż ┼żivot vo vok├ílnom predstaven├ş.

VoiceSynth m├í jeden vstavan├í technol├│gia AutoPitch ktor├ę dok├í┼żu v┼żdy upravi┼ą t├│n a doladi┼ą v├í┼í hlas pre v┼íetky piesne. Celkovo je VoiceSynth jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na automatick├ę ladenie, ktor├í m├┤┼że vylep┼íi┼ą va┼íu skladbu vtipom.

10) Nau─Źte sa spieva┼ą

najlep┼íie aplik├ície pre automatick├ę ladenie

Nau─Źte sa spieva┼ą, ─Źo je celkom jedine─Źn├í aplik├ícia pre Android, nie je sama o sebe aplik├ícia na automatick├ę nastavenie. To znamen├í, ┼że nerob├ş korekciu v├Ż┼íky t├│nu samostatne, ale sk├┤r Nau─Źte spev├íkov, aby presne zasiahli vysok├ę t├│ny.

Aplik├ícia rob├ş jemn├║ pr├ícu t├Żm, ┼że u─Ź├ş za─Źiato─Źn├şkov spev├íkov spieva┼ą s technickou sofistikovanos┼ąou a zasahuje vysok├ę t├│ny bez doladenia nahr├ívanie. Je to arch├şv hlasov├ę cvi─Źenia ─Źo v├ím pom├┤┼że rozpozna┼ą intervaly vokaluppv├Ąrmningar, a ─Ćal┼íie.