10 najlepších animovaných fotografických aplikácií pre Android v roku 2020

Niet pochýb o tom, že fotografie a videá sú teraz hlavným prúdom platformy sociálnych médií. Užívateľ každý deň zdieľa nové fotografie a videá. Ak ste jednou z tých dlhých hodín posúvania a skúmania sociálnych médií, možno viete, že smer pohyblivých obrázkov, GIF a videí je na týchto platformách vysoký.

V súčasnosti je k videám veľmi jednoduché pridať filtračné efekty a animácie, a to vďaka počtu aplikácií na úpravu fotografií, ktoré sú k dispozícii na Google Play Store, Ak teda hľadáte spôsoby, ako presunúť statický obrázok, ste na správnom mieste. V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších aplikácií, ktoré vám môžu pomôcť presunúť statický obrázok.

10 najlepších animovaných fotografických aplikácií pre Android

Je potrebné poznamenať, že na animácii obrázkov sú k dispozícii stovky aplikácií Google Play Store, Ale iba zopár prác. V tomto článku sme preto zahrnuli ručne testované aplikácie. Tieto aplikácie bežia a sú na nich veľmi populárne Google Play Store, Pozrime sa teda na zoznam najlepších aplikácií na animáciu obrázkov v systéme Android v roku 2020.

1, Pixaloop

Pixaloop

Pixaloop je jednou z najlepších aplikácií na úpravu fotografií pre Android, ktoré sú k dispozícii na Google Play Store, Hádaj čo? S programom Pixaloop môžete rýchlo pohybovať statické obrázky a prevádzať ich na niečo krátke a zaujímavé. Zaujímavejšie je, že Pixaloop tiež umožňuje používateľom zmraziť niekoľko častí fotografií, použiť filtre atď.

2, ImgPlay

ImgPlay

Ak hľadáte spôsoby, ako vytvoriť súbory GIF s fotografiami a videami, môže byť vaša najlepšia voľba ImgPlay. Hádaj čo? Užívateľské rozhranie ImgPlay je omnoho čistejšie ako Pixaloop a nenapĺňa zbytočnými funkciami. Jedinou nevýhodou ImgPlay je však to, že na vaše fotografie umiestni vodoznak, ktorý je možné odstrániť iba v prípade zakúpenia prémiovej verzie. Aplikácia je k dispozícii pre Android aj iOS a je jednou z najlepších aplikácií pre Android pre pohyblivé obrázky.

3, Movpick

Movepic

Movepic je ďalšia najlepšia aplikácia na animáciu obrázkov na zozname, ktorá je veľmi podobná aplikácii Pixaloop uvedenej v tomto článku. Zaujímavé je, že Movepic umožňuje používateľom používať filtre aj po vytvorení animovanej verzie fotografií alebo videí. Jedinou nevýhodou aplikácie je, že k upravenému obrázku pridá vodoznak. Vodoznak však môžete odstrániť zakúpením prémiovej verzie.

4, Pohyb fotografií StoryZ

Pohyb fotografií StoryZ

Ak hľadáte spôsoby, ako vytvoriť vizuálne obchody zo statických fotografií, StoryZ Photo Motion môže byť najlepšou voľbou. Hádaj čo? StoryZ Photo Motion môže vaše fotografie oživiť a oživiť. Aplikácia je trochu pokročilá, ale ponúka veľa zaujímavých a užitočných funkcií. Aby bol váš obrázok ožívaný, použite naprogramované cesty pre pohyb, prekrytia a farebné filtre.

5, Epizóda PixaMotion

Epizóda PixaMotion

Slučka PixaMotion Loop sú relatívne nové, ale populárne živé obrázky, živé tapety a animované tapety, ktoré môžete použiť na svojom smartfóne s Androidom. Na rozdiel od všetkých ostatných animačných aplikácií získal PixaMotion Loop tiež výrobcu videa, ktorý možno použiť na vytváranie ohromujúcich krátkych videí. Animácia v editore fotografií je schopná vytvoriť ohromujúce živé obrazy v pohybe.

6, Zoetropic

Zoetropic

Ak hľadáte aplikáciu pre Android na vytvorenie skvelej animovanej grafiky, môže byť pre vás zoetropic najlepšou voľbou. V tejto aplikácii musíte nastaviť body pohybu, nainštalovať alebo skryť oblasti, ktoré chcete zachovať, a priradiť pohyby s prekrytím a akustikou.

7, VIMAGE

VIMAGE

Je to najlepšie animovaná aplikácia pre fotografie pre Android, ktorú teraz môžete použiť. Pomocou tejto aplikácie môžete animovať svoju fotografiu a pridať stovky animačných efektov, predvolieb, filtrov a prekrytí. Okrem toho, VIMAGE tiež dostal možnosť pridať vlastné hlasy k vašim výtvorom.

8, Lumiere

Lumyer

Lumyer je v podstate editor videa, ktorý vám umožňuje pridávať efekty do videí. Dobrá vec však je, že Lumyer pracuje aj s fotografiami. Ak chcete animovať fotografie, jednoducho nasnímajte fotografiu z fotoaparátu alebo z galérie a získajte úžasné animačné efekty. Nielen to, ale Lumyer tiež dokázal previesť vašu fotografiu na animovaný GIF a video.