10 najlepších alternatív Cox Cable Mini Box

Keďže internet a káblová televízia sa stávajú každodennými potrebami, je dosť ťažké každý mesiac sledovať všetko a každú platbu. Aby ste si uľahčili tieto starosti, môžete sa kedykoľvek spoľahnúť na služby, ako je Cox Cable, ktorý vám umožní mať jediné pripojenie pre vaše potreby internetu a káblovej televízie.

Neskoro, ľudia tiež hľadali lepšie alternatívy pre pridané funkcie. V tomto článku by sme sa pokúsili uviesť niektoré z najlepších alternatív, ktoré môžete získať.

Čo je mini box Cox Cable?

Cable Cox je gruzínska spoločnosť, ktorá pomáha používateľom so službami TV, internetu, telefónu a domácej bezpečnosti. Spoločnosť zároveň ponúka najlepšie služby vo svojej triede vo všetkých štyroch sektoroch.

Zvlášť pre domácnosti je koaxiálny káblový. Je to neustále rastúca internetová sieť z optických vlákien. V súčasnosti je však založená na komerčných podnikoch. V súčasnosti je spoločnosť Cox známa svojimi internetovými službami. Má vysokú úroveň káblov spolu s ďalšími funkciami.

Je uprednostňovaný ako samostatný produkt, ako domáca, televízna a telefónna služba. Internetové služby od spoločnosti Cox sú však považované za najlepšie.

Ľudia sa však už dlho tešia na Alternatívy Cox Cable Mini Box.

Fotografický kredit: Cox

10 najlepších alternatív Cox Cable Mini Box

 1. Verizon Fios

Fios od Verizon je 100-percentná sieť z optických vlákien, ktorá je ideálna na prenos nadbytočných dát naraz. Pracuje s vysoko pokročilými systémami rýchlosti, ktoré pomáhajú pri rýchlom toku údajov. Je to jedna z najlepších alternatív Cox Cable Mini Box.

To umožňuje používateľom pracovať na najrýchlejších dostupných internetových zariadeniach, čo robí celý proces pohodlnejším a spoľahlivejším. Vylepšuje zážitok tým, že streamuje prakticky bez ukladania do vyrovnávacej pamäte.

Herný zážitok je vylepšený pomocou funkcií, ktoré sú v internetových systémoch bez oneskorenia. Urýchľuje procesy odosielania a sťahovania.

Pros

 • Extrémne rýchly.
 • Dostatočná šírka pásma na prácu.

Zápory

 • Umožňuje 30 funkcií telefonovania.
 1. Optimum Altice One

Poskytuje približne 300 MB internetových údajov pre užívateľov. Dodáva sa s viac ako 220 kanálmi, takže je oveľa pohodlnejší. Jedná sa o zariadenie typu všetko v jednom, ktoré môže pomôcť pri prístupe k televízii, telefónom a tiež k procesom streamovania online.

Ponúka spoľahlivú rýchlosť, ktorá umožňuje používateľom efektívnu prácu online. Pomáha používateľom tým, že im poskytuje obsah, kedykoľvek a kdekoľvek je to potrebné. Je vyrobený s automatickým diaľkovým ovládaním, ktoré pomáha ovládať a navigovať v zariadení.

K diaľkovému ovládaniu je tiež možné pristupovať hlasom, čo zvyšuje vynikajúce vlastnosti systému Alternatíva mini boxu Cox Cable.

Pros

 • Vyrobené s automatickým diaľkovým ovládaním.
 • Mnoho 220 kanálov.

Zápory

 • Internetových údajov mohlo byť viac.
 1. CenturyLink

Táto alternatívna služba Cox Cable Mini Box poskytuje rýchlosť sťahovania až 100 Mbps, čo je skvelé pre prácu online. Neprichádza so žiadnymi zmluvami a tiež nezabezpečuje zákazníkom žiadne zvyšovanie cien.

Má plány Life Internet, ktoré zaisťujú, že vaše mesačné internetové služby zostanú rovnaké a neprerušované. Telefónne zariadenia CenturyLink, ktoré sú ideálne na pravidelné telefonovanie.

Pros

 • Neobmedzené celoštátne volanie.
 • Viac ako 235 kanálov.

Zápory

 • Rýchlostné služby nemusia byť vo vašej oblasti k dispozícii
 1. Satelitná sieť DISH

Táto služba poskytuje káblovú televíziu a káblové kanály na diaľku. DISH má rovnaké kanály a spoľahlivosť ako bežný kábel, ale dodáva sa s 2-ročná cena. Inštalačný proces je bezplatný, čo zvyšuje výhody služby.

Zaručuje stabilné cenové rozpätie, ktoré zostáva konštantné počas celého roka. Zaisťuje, že v cenovom rozpätí nie sú žiadne zvýšenia. Neobsahuje žiadne ďalšie poplatky za sieť v kvalite HD, čo robí zážitok ešte lepším.

Poskytuje bezplatné prémiové kanály na viac ako tri mesiace. Preto poskytuje malý pohľad na najlepší zážitok z televízie. Aplikácia DISH Anywhere pomáha používateľom sledovať relácie a epizódy kdekoľvek. Je to jeden z najlepších Mini box Cox Cable alternatívy.

Pros

 • Bezplatná inštalácia.
 • Stabilné cenové rozpätie.

Zápory

 • Inštalácia v ten istý deň je k dispozícii len zriedka.
 1. PRIAMO

DIRECTV je jednou z najznámejších alternatív Cox Cable Mini Box. Spoločnosť má viac ako 155 kanálov a neobmedzené množstvo internetových dát a pokrýva takmer všetko, čo by ste si mohli klásť. Je tiež potrebné poznamenať, že ceny, ktoré táto spoločnosť ponúka, ponúka prvých 12 mesiacov rôzne ponuky, ktoré sú celkom vzrušujúce!

DIRECTV tiež ponúka rôzne cenové varianty, ktoré vám pomôžu vybrať si plán, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Pros

 • Neobmedzený internet.
 • 155 kanálov.

Zápory

 • Cenové rozpätie sa po prvom roku výrazne zvyšuje.
 1. Spectrum TV a App

Táto služba pomáha pri vysokorýchlostnom streamovaní televízie a internetu, čo pridáva k funkciám služby. Umožňuje používateľom sledovať živé televízne vysielanie a tisíce programov na požiadanie.

Je vyrobený s podporou internetu Spectrum, ktorá zvyšuje užívateľský komfort. Má vlastnú aplikáciu Spectrum, ktorá pomáha používateľovi sledovať svoje obľúbené relácie na cestách.

Pros

 • Poskytuje používateľskú pomoc.
 • Zvýšená rýchlosť.
 1. Xfinity

Dodáva sa s rýchlym internetom a umožňuje používateľom streamovať najlepšie televízne relácie bez akéhokoľvek televízneho prijímača. Obsahuje viac ako desať kanálov, ktoré pozostávajú z miestnych správ, živých športových prenosov a ďalších aplikácií Xfinity. Je to jeden z najlepších alternatívy k Cox Cable Mini Box.

Používateľom je dovolené prispôsobiť kanály, ktoré sa môžu meniť so zmenami v ich plánoch. Poskytuje prístup k streamovacím službám páva, ktoré môžu používateľom pomôcť zvýšiť rýchlosť.

Pros

 • Poskytuje pomoc starším používateľom.
 • Pokročilá rýchlosť.

Zápory

 • Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od vašej polohy.
 1. MEDIACOM

Táto služba pomáha používateľovi komunikovať prostredníctvom systémového myslenia. Zaisťuje, že v cenovom rozpätí nedôjde k žiadnemu pokroku. Neobsahuje žiadne ďalšie poplatky za sieť v kvalite HD, čo robí zážitok ešte lepším. Je to jeden z najlepších alternatívy k Cox Cable Mini Box.

Poskytuje bezplatné prémiové kanály na viac ako tri mesiace. Preto poskytuje malý pohľad na najlepší zážitok z televízie.

Pros

 • Poskytuje pomoc starším používateľom.
 • Pokročilá rýchlosť.

Zápory

 • Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od vašej polohy.
 1. RCN

Táto služba poskytuje najlepšie služby vo svojej triede s rýchlym internetom. Ponúka vysokorýchlostné údaje spolu s digitálnym televíznym káblom a plánmi domácej televízie, ktoré je možné prispôsobiť podľa požiadaviek používateľov.

Zameriava sa na inovácie, a preto ponúka rýchly internet až 940 Mbps.

Pros

 • Rýchly internet.
 • Rýchlosť až 940 Mbps.

Zápory

 • Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od vašej polohy.
 1. AT & T.

Táto služba pomáha používateľovi využívať vysokorýchlostné údaje prostredníctvom procesu systémového myslenia. Je to jeden z najlepších alternatívy k Cox Cable Mini Box. Zaisťuje, že v cenovom rozpätí nedochádza k žiadnym zmenám alebo manipuláciám. Neobsahuje žiadne ďalšie poplatky za sieť v kvalite HD, čo robí zážitok ešte lepším.

Poskytuje bezplatné prémiové kanály na viac ako tri mesiace. Preto poskytuje malý pohľad na najlepší zážitok z televízie.

Pros

 • Lepšie služby.
 • Pokročilá rýchlosť.

Zápory

 • Rýchlosť sa môže meniť v závislosti od vašej polohy.

Záver o najlepších alternatívach mini boxu Cox Cable

Tu sme sa zmienili o najlepších alternatívach Cox Cable. Dúfame, že ste teraz na lepšom mieste, aby ste pochopili, ktoré alternatíva k Cox Cable Mini Boxu bolo by pre teba najvhodnejšie.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2QEqsjm