10 najlepších 9 Palcové tablety Android pre dokonalú veľkosť

Keď hľadám tablet, vždy sa pokúsim pohrať sa so zariadeniami, aby som zistil, ako sa cítia v mojich rukách. The 9 palcové tablety s Androidom sú pre mňa zvyčajne obľúbenou destináciou, pretože si rád nakopnem a pozriem si niektoré svoje obľúbené filmy.

The 9 palcové tablety Android sú pekné, pretože získate dostatočne malú obrazovku na to, aby ste ju držali v rukách, ale neobetujete sa v rozlíšení alebo veľkosti obrazovky. To znamená, že vždy hľadám najlepšie tablety s Androidom a veľkosť pri tomto vyhľadávaní určite vstupuje do hry.

Zameral som sa teda na 9-inch trh s tabletmi Android, aby ste zistili, ktoré sú najlepšie na trhu. Poviem jednu vec: The 9-Trh s palcovými tabletmi nie je v skutočnosti nasýtený toľkými spoločnosťami ako ostatné, obľúbenejšie trhy. Mená ako Samsung alebo Dell s neuvidíte 9-inch trhy, aspoň práve teraz.

Súvisiace: Tablet Android: Všetko, čo potrebujete vedieť

1. Dragon Touch A93: 69,99 dolárov

Dragon Touch A93

To najlepšie za vaše peniaze

Dragon Touch A93 je najbližšie k tabletu Samsung bez toho, aby ste museli strieľať veľké množstvo peňazí. V zásade dostanete pekný procesor s relatívne jasnou obrazovkou a vysokovýkonný grafický procesor je vhodný na spustenie 3D grafiky

Ďalšou výhodou je nízka spotreba energie a dizajn je elegantný a štýlový, takže sa nemusíte báť, že vám vykĺzne z rúk.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Má dva fotoaparáty na vytváranie pekných fotografií 8 GB úložného priestoru je príjemným začiatkom za cenu Štvorjadrový procesor Allwinner A33 je ideálny na streamovanie videa a hranie hier.

tlačidlo nákupu amazon

2. Astro Queo A912: 69,99 dolárov

Astro Queo A912

Cenovo dostupná možnosť s podporou USA

Astro Queo A912 má jedinečný tím zákazníckej podpory, ktorý sa zdá, že je vždy k dispozícii a odpovie na vaše otázky. Nachádzajú sa v Kalifornii a neustále sa snažia vylepšovať svoje výrobky.

Zariadenie má pomerne jednoduchý dizajn, ale je vybavené výkonným procesorom na prehrávanie všetkých vašich médií. Môžete tiež sledovať svoje obľúbené filmy s ohromujúcim displejom a rozlíšením. Životnosť batérie je trochu nízka 5 hodiny.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa v rozlíšení 1024 × 600 na sledovanie televízie a hranie hier. Pevný disk má 8 GB, takže si môžete uložiť všetko, čo potrebujete. 1Dvojjadrový procesor .5Ghz A23 je vhodný na multitasking

tlačidlo nákupu amazon

3. Alldaymall 9″ Inch Android 4.4 Tablet KitKat: 59,99 dolárov

Alldaymall 9 Palcový Android 4.4 Tablet KitKat

Duálny fotoaparát a pekný procesor

Tablet Alldaymall je predovšetkým o tom, aby bola nízka spotreba energie a vysoké rýchlosti spracovania. Naozaj nemôžete nájsť veľa tabletov, ktoré dodávajú obe na jednom zariadení, ale tento chlap to zvláda za celkom rozumnú cenu.

GPU je tiež celkom bezchybná funkcia, pretože na nejakú 3D grafiku sa môžete vždy pozrieť.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  The 1.5GHz procesor je jeden z najlepších v tomto zozname

tlačidlo nákupu amazon

4. Tablet Goldengulf Android: 98,50 dolárov

Goldengulf

Inteligentný dizajn

Tablet Goldengulf Android beží na systéme KitKat, ale vďaka dizajnu vynikne. Áno, zdá sa to trochu lacné a plastové, ale vyžadujú to lacné materiály a upravia ho do elegantného dizajnu.

Dotykový displej reaguje pekne, ale výdrž batérie je iba štyri hodiny, čo je podľa mňa priepastné.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s a 1Procesor .5GHz GPU SGX544MP2 je rovnakého typu, aký by ste videli na iPade. 8 GB úložisko je príjemný začiatok, ktorý je možné neskôr rozšíriť

tlačidlo nákupu amazon

5. Dragon Touch N90: 69,99 dolárov

Dragon Touch N90

Nudný dizajn, ale funkčnosť tam je

Dragon Touch N90 je to, čo si môžete vybrať, ak sa skutočne nezaoberáte dizajnom. Tablet dobre padne do ruky, ale dá sa povedať, že si nedali veľa práce s tým, aby vyzeral elegantne a štýlovo.

To znamená, že má prijateľný výpočtový výkon a pekné rozlíšenie na sledovanie filmov a čítanie kníh.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s pevným diskom 8 GB. Natívne rozlíšenie je 800 × 480 a je extrémne ľahký

tlačidlo nákupu amazon

6. Tablet Android od spoločnosti Tagital: 74,99 dolárov

Tagital

Balenie obsahuje klávesnicu

Tablet Tagital funguje dobre, ak máte v pláne na svojom tablete vykonať akúkoľvek prácu, pretože sa predáva s pripojiteľnou klávesnicou. Je to moja obľúbená časť, ale dizajn tabletu je nudný a klávesnica nestačí na ospravedlnenie mierne vyššej ceny v porovnaní s inými tabletmi v tomto zozname.

To znamená, že ak skutočne chcete klávesnicu, choďte na túto možnosť, pretože je to lepšie ako kupovať klávesnicu samostatne. V porovnaní s inými možnosťami je tiež trochu ťažký.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s klávesnicou Má dve kamery s vnútorným úložiskom 8 GB

tlačidlo nákupu amazon

7. Tablet Android pre deti Contixo: 88,50 dolárov

Contixo

Najlepšia možnosť pre deti

Tablet Android pre Contixo Kids vstupuje do hry, ak plánujete kúpiť tablet pre malé deti. Zábavný dizajn je hlavným dôvodom, prečo by som to kúpil jednej z mojich neterí, ale ani cena nie je príliš ošúchaná.

Získate peknú rodičovskú kontrolu, aby ste vedeli, na čo sa deti pozerajú, a v skutočnosti je to dosť robustné, keď na to niečo vylejete alebo ho pustíte na zem. Túto vec môžete dokonca načítať aj pomocou skvelých detských hier.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s dvoma kamerami Dodáva sa s detským softvérom Batéria vydrží 8 hodiny

tlačidlo nákupu amazon

8. Tablet Android iRulu X1s: 70,99 dolárov

X1s

Sladká grafika

Ak chcete úžasnú grafiku, choďte na iRulu X1s. Zariadenie je opakom pekne navrhnutého, ale poskytne vám všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli sadnúť a užívať si svoje obľúbené filmy a televízne relácie.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Rozlíšenie HD 1024 × 600 HD má a 1.3GHz procesor pre vysoké rýchlosti Má vlastný obchod s hrami iRulu

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Ak hľadáte to najlepšie 9 palcové tablety Android na trhu, to sú vaše najlepšie možnosti. Osobne sa mi páči Dragon Touch A93 kvôli cene a dizajnovej blízkosti k výrobkom Samsung, ale v tomto zozname ich nájdete niekoľko, ktoré vám poskytnú potrebné funkcie.

Ak máte akékoľvek otázky, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Čo bude ďalej? Pokladňa 7 palec a 8 palcové vodítka pre tablety.