10 lacných telefónov s Androidom, ktoré sa oplatí kúpiť

Nikdy som nebol ten, kto by míňal špičkový dolár na telefón, a ukazuje to, pretože zvyčajne chodím z Wal-Martu do Verizonu, do Targetu a potom do Amazon aby ste zistili, ktorá možnosť má z hľadiska ceny najlepšie ponuky.

Áno, rád si vyskúšam najnovšie možné telefóny na trhu, ale zvyčajne sa rozhodnem pre telefón, ktorý môžem získať zadarmo s novým predĺžením zmluvy.

Chápem, že každý sa snaží ušetriť peniaze na svojich telefónoch, pretože, priznajme si to, tieto malé zariadenia sú sakra drahé. Preto vám chcem dať niekoľko solídnych lacných telefónov s Androidom, ktoré sa oplatí kúpiť.

Na trhu je toľko lacných telefónov, ktoré sú čisté svinstvo, a preto vám ponúknem 10 možností, ktoré majú peknú funkčnosť a slušnú cenu. Niektoré z nich sú predplatené telefóny, ale môžete nájsť aj niektoré zmluvné telefóny, ktoré sú považované za špičkové.

Pozrime sa na to.

Musieť Čítať: Telefóny Android – Každý používateľ systému Android o tom musí vedieť

1. Motorola Moto E: 117,11 dolárov

Motorola Moto E

OK štýl so všetkým, čo potrebujete

Motorola Moto E je jedným z najkvalitnejších lacných telefónov s Androidom, ktoré sa oplatí kúpiť, pretože je na vyššej úrovni kvality.

Funguje to dobre s hlavnými sieťami, ale nie som veľkým fanúšikom dizajnu, pretože vyzerá podobne ako originál Galaxy telefón (1. generácia.) To je v poriadku, pretože je to telefón navrhnutý s ohľadom na hľadača výhod.

Nie je to úplne najlacnejšie v zozname, ale za niečo viac ako 100 dolárov je to najlepšia hodnota.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Batéria vydrží dlho Má sklíčko Gorilla Glass na obrazovku Je vodotesné Dobre padne do ruky vďaka zakrivenému dizajnu

tlačidlo nákupu amazon

2. Sharp Aquos Crystal: 149,99 dolárov

Ostrý kryštál Aquos

Elegantný za cenu

Sharp Aquos Crystal má super peknú obrazovku a na malú cenu je dosť veľký. Telefón je podľa mňa trochu zaostalý v porovnaní s ostatnými možnosťami vyššej triedy na trhu.

Všimol som si, že fotoaparát robí celkom úžasné fotografie. Obrazovka je skutočne hlavným zástancom tohto telefónu.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Displej je 5 palce Môžete predplatiť alebo získať zmluvu Má niekoľko funkcií fotoaparátu, ako je detekcia uzávierky a nočný záber

tlačidlo nákupu amazon

3. Motorola Moto G: 179,99 dolárov

Motorola Moto G

Zlatý štandard

Ak hľadáte hodnotu vo svojom lacnejšom telefóne, siahnite po motore Moto G. Je to jedna z drahších položiek v zozname, ale funkčnosť vám poskytne všetko.

Jediné, čo sa mi nepáči, je dizajn. Zdá sa to trochu lacné, ale čo môžete očakávať za nižšiu cenu? Dodáva sa s veľmi malým počtom bloatwaru a nemali by ste si robiť starosti s multitaskingom ani s dobíjaním.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s a 4.5 palcový displej Grafický procesor je veľmi pôsobivý Super rýchly pri použití viacerých aplikácií

tlačidlo nákupu amazon

4. Sony Xperia M2: 227,99 dolárov

SONY XPERIA M2

Pre tých bohatších lacných ľudí

Dobre dobre. Toto je posledný telefón, ktorý má skutočne relatívne vyššiu cenovku, ale opäť je to v porovnaní s mnohými inými možnosťami na trhu skutočne dosť lacné.

Ak sa nechcete obetovať kvalite a hľadáte pekne navrhnutý telefón, Sony Xperia M2 by vám mala dobre poslúžiť.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Veľkosť displeja je 4.8 palce Má dva naozaj pekné fotoaparáty Batéria vydrží takmer 14 hodín

tlačidlo nákupu amazon

5. Kyocera Hydro: 24,87 dolárov

Kyocera Hydro

Super lacné a robustné

Možno ste nepočuli o Kyocera Hydro, ale je veľmi populárny na trhu s lacnými telefónmi. Obrazovka je o niečo menšia, ale je navrhnutá tak, aby bojovala s kontaminantmi a vydržala v jednom kuse pomerne dlho.

Procesor vám pomôže spustiť vaše aplikácie v pohode a fotoaparát je v skutočnosti veľmi pekný na to, ako je telefón lacný. Poviem, že s týmto telefónom sú vždy malé problémy. Môžete si všimnúť, že hlasitosť niekedy nefunguje alebo video príležitostne zaostáva.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Je vodotesný Obrazovka je 3.5 palce Má fotoaparát s bleskom a funguje na snímanie videa Dodáva sa s GPS a Bluetooth

tlačidlo nákupu amazon

6. Predplatený telefón LG Optimus Dynamic Android: 19,99 dolárov

Predplatený telefón LG Optimus Dynamic Android

Vaša konečná predplatená možnosť

Predplatený telefón LG Optimus Dynamic Android je typický „horiaci“ telefón, kde ho môžete vyhodiť bez toho, aby ste potom museli cítiť výčitky. Ak potrebujete na rýchly výkon práce rýchly telefón, môžete siahnuť po tejto možnosti.

Získate solídnu kvalitu hovorov a aplikácie bežia pomerne hladko, keď sa s nimi hrám. Kvalita dizajnu je hrozná a nikdy by som nečakal, že budem vykonávať veľa multitaskingov, ale je to pre vás telefón za 20 dolárov. Bude to fungovať dobre pre deti alebo niekoho, kto potrebuje jednoduchosť.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Obrazovka je 3.2 palce Má 3MP videokameru a fotoaparát Funguje so systémom Android 2.3

tlačidlo nákupu amazon

7. Smartfón SHARKK® Android: 99,00 dolárov

Smartfón SHARKK® pre Android

Moja obľúbená partia

Vždy ma zaujíma, prečo tento telefón nie je populárnejší, pretože cenovka je úžasná a v porovnaní s telefónmi vyššej kvality funguje celkom dobre.

Displej je pre lacný telefón obrovský a procesor vám pomôže dobre spustiť viacero aplikácií súčasne. Jediné obvinenie, ktoré by som mal, je trvanlivosť, ale nie je to najhoršie, čo som na svete videl.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Displej je 5 palce Dodáva sa s vylepšeným 4G sieťovým pripojením
  1 GB RAM a možnosť vložiť tam kartu SD Dodáva sa s množstvom príslušenstva, ako je chránič obrazovky a nástenný adaptér

tlačidlo nákupu amazon

8. BLU Dash JR D140: 49,95 dolárov

BLU Dash JR D140

Kráľ lacných telefónov

BLU Dash je známy výrobou lacných telefónov a niektoré z nich sú hrozné, ale tento dobre dopadne. Beží na staršej verzii systému Android, ale fotoaparát poskytuje slušné zábery a obrazovka displeja ponúka príjemný užívateľský zážitok. Veľká dolná strana? Batéria vydrží iba tri hodiny.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Má 3.5 palcový displej Telefón je super ľahký Fotoaparát je 2MP

tlačidlo nákupu amazon

9. Samsung Galaxy Rush: 67,99 dolárov

Samsung Galaxy Rush

Nie celkom ako ostatné galaxie

To by som presne nezaradil do ostatných telefónov Samsung Galaxy rad telefónov, ale funguje to dobre pre tých, ktorí nechcú minúť veľa peňazí.

Telefón beží na systéme Android Jellybean, takže nemáte presne to najlepšie rozhranie a dotyková obrazovka je trochu nepríjemná. Okrem toho sa môžete hrať so svojimi aplikáciami, odosielať e -maily a dizajn nie je najhorší.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Obrazovka je 3.5 palce Má slušný procesor Dodáva sa s dvoma fotoaparátmi a bleskom

tlačidlo nákupu amazon

10. Newisland N9000: 139,90 dolára

Newisland N9000

Zaujímavá možnosť

Nikdy som nepočul o Newislande N9000, kým som sa s ním nezačal hrať. Telefón je úplne obrovský, podobný Noteu, a konštrukcia je v skutočnosti celkom odolná.

Páči sa mi, že Newisland N9000 má dva naozaj pekné fotoaparáty a telefón môžete používať ako phabletové zariadenie. Výdrž batérie je diskutabilná, ale na takú veľkosť je telefón relatívne ľahký.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  K telefónu patrí a 5.7 palcový displej Predný fotoaparát má 2 megapixely a zadný fotoaparát 8 megapixelov, čo vytvára skutočne pekné fotografie. Pracuje s niekoľkými poskytovateľmi 3G. Obrazovka je jasná a krásna Telefón je dodávaný aj s pekným príslušenstvom, ako sú slúchadlá, stylus, batérie a malý inteligentný kufrík.

tlačidlo nákupu amazon

Záver

To je všetko pre najlepšie lacné telefóny s Androidom, ktoré sa oplatí kúpiť! Ak máte otázky týkajúce sa úspory peňazí na vašich obľúbených telefónoch, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Viem, že niektoré z týchto lacnejších telefónov nie sú pre každého, ale chcel som zostaviť zoznam, ktorý vám ukáže cenovo dostupné telefóny, ktoré skutočne fungujú dobre.

Podeľte sa o svoje myšlienky a dajte nám vedieť, ak si myslíte, že existujú aj ďalšie pomerne dostupné telefóny, ktoré by mali byť v tomto zozname. Čo bude ďalej? Pokladňa telefónov pre deti, pretože za telefón pre mladých pravdepodobne veľa neutratíte.