10 hier ako Eve online

EVE Online je jednou z najobľúbenejších vesmírnych hier MMORPG a je skvelou voľbou pre tých z vás, ktorí vo svojich hrách milujú prostredie sci-fi. Hra založená na predplatnom má viac ako 500 000 aktívnych predplatiteľov, čo by malo veľa hovoriť o ich excelentnosti. To by mala byť vzrušujúca možnosť pre hru založenú na P2P.

Čo však, ak hľadáte pokročilejšie a vylepšené prostredie, ktoré vám poskytne prístup k najlepším hrám, ako je EVE Online? Zoznam alternatív EVE Online v tomto zozname by vám v ideálnom prípade mal ponúknuť pozoruhodnú mieru radosti.

Vďaka čomu je EVE Online obľúbenou hrou?

EVE Online je hra, ktorá vám umožní robiť veľa vecí okrem toho, že ste len hra. Vzrušujúce možnosti zápasov PVP a vzrušujúci rozsah systému zdokonaľovania postáv vôbec. Herný systém ponúkaný ako súčasť produktu bol považovaný za jednu z dokonalých možností vôbec.

Hra ponúka množstvo herných scenárov. Zistili by ste, že vám poskytuje prístup k 5 000 hviezdicovým systémom a 2 500 systémom červích dier. Toto sa považovalo za vynikajúcu možnosť pre širokú škálu možností s dokonalým obsahom v hre.

Okrem toho máte tiež prístup k obrovskému množstvu možností, medzi ktoré patrí ťažba, pirátstvo, výroba, obchodovanie, prieskum a špičkový bojový systém.

Najlepších 10 hier, ako je EVE Online

Pochopili sme vplyv hry EVE Online a jej efektívnosť, a preto sme uviedli v zozname niekoľko špičkových hier, ako je EVE Online, ktoré vám pomôžu preskúmať svet vesmírnych hier.

  1. Perpetuum

Perpetuum je hra, ktorá sa veľmi podobá na EVE Online a môže byť jednou z veľkých hier, ako je EVE online v roku 2020. Hlavným rozdielom medzi týmito dvoma hrami je, že EVE Online je dodávaný s mechanizmom vesmírnej lode, zatiaľ čo Perpetuum vám ponúka diaľkovo ovládaný mechanizmus. . Možno sa vám svojím spôsobom bude páčiť to druhé.

V hre môžete využiť viacero profesií, ako je baníctvo a poľovníctvo. Existujú aj režimy pre viacerých hráčov, ak im dávate prednosť, aby ste sa zapojili do bitiek PVP s hráčmi online.

Hra má časový priebeh, na rozdiel od akčného v iných hrách MMORPG. Skúsenostné body získate na základe času, ktorý hre venujete. K dispozícii je tiež prvok karantény, ktorý vám v hre umožní rozšíriť sa. Hra je k dispozícii ako model jednorazového nákupu a nedávno predplatený model zrušili.

  1. Hviezdny konflikt

Toto je ďalšia vynikajúca možnosť, ak hľadáte hry ako EVE online zadarmo. Bezplatná vesmírna hra MMORPG je jednou z najlepších alternatív EVE Online zameranej na boj, prieskum a postup.

Má online režim pre viacerých hráčov a poskytuje prostredie otvoreného sveta na ľahké hranie a postup. Vám, ako hráčovi, sú priradené rôzne úlohy, ktoré musíte hrať pri riadení vesmírnych lodí. V priebehu hry získate a osvojíte si zručnosti a využijete ich, aby ste v hre zostali. V hre máte tiež prístup k režimu sandbox.

V porovnaní s inými hrami, ako je EVE Online, vám Star Conflict poskytuje špičkovú všestrannosť. Vďaka viacerým režimom a misiám je hra v najlepšom prípade vzrušujúcejšia a nepredvídateľnejšia.

  1. Nebo nikoho

Ak používate Xbox One, hra No Man’s Sky by mala byť vzrušujúcou možnosťou pre vaše potreby v hrách, ako je EVE online pre Xbox One. Táto vynikajúca dobrodružná hra s režimom prežitia vám ponúka niekoľko profesií a činností, ako je obchodovanie, boj, prieskum a prežitie. Hra ponúka prostredie otvoreného sveta a vy ako hráč musíte preskúmať otvorený vesmír, ktorý sa generuje postupne.

Hra má 14 rôznych planét s ich flórou a faunou. Cieľom je obchodovať s aktívami, akonáhle ich zozbierate. Toto obchodovanie vám prináša kredity, ktoré budú použité na ďalšiu modernizáciu vašich vesmírnych remesiel.

K postupu v hre môžete mať prístup do režimu pre jedného hráča aj pre viacerých hráčov. Môžete prevziať úlohu Travelera a preskúmať vesmír, aby ste v hre pokročili ďalej.

  1. Oolit

Ďalšou vynikajúcou možnosťou pre vesmírne hry, ako je EVE online, je to, že Oolite sa od väčšiny alternatív EVE Online v tomto zozname líši tým, že ide o hru, ktorá podporuje 3 D prostredie. Hranie hry je tiež bezplatné a poskytuje vám prístup k vylepšenému prostrediu s otvoreným zdrojovým kódom.

Táto hra vám však ponúka režim iba pre jedného hráča a môže byť trochu nepríjemná, ak hľadáte najlepšie hry, ako je EVE online zadarmo. Hru je možné vidieť a hrať z pohľadu prvej osoby a je otvoreným prostredím aj otvoreným koncom.

Hra má iba jednu obývateľnú planétu a od vás ako pilota vesmírnej lode sa očakáva, že planétu nájdete a budete ju skúmať ďalej. Vesmírna loď môže cestovať do blízkych planetárnych systémov červími dierami vytvorenými motorom vašej kozmickej lode. Najlepšie na tom je, že hra nemá konkrétny cieľ a dá sa preskúmať v rôznych prvkoch.

  1. Čierna púšť online

Hra má formu konfliktu medzi týmito dvoma národmi, a preto môže byť dobrou voľbou pre najlepšie hry pre jedného hráča, ako je EVE Online. Aj keď je hlavnou aktivitou hry boj, môžete sa venovať aj iným činnostiam a profesiám, ako je varenie a rybolov. Existujú aj ďalšie pokročilé činnosti, ako je založenie obchodu a starostlivosť o vaše bývanie.

Hra obsahuje vhozené úlohy, ktoré vám môžu v priebehu postupu pomôcť získať odmeny. Hra má bohatú a neuveriteľnú krajinu, ktorá bola detailne prepracovaná do základov. Boj v hre je jedinečný a viac sa spolieha na presnosť a svižnosť.

Pred stiahnutím hry si možno budete musieť skontrolovať, či je váš región podporovaný. Je k dispozícii v režime bezplatného prehrávania v Japonsku, Rusku a Kórei, zatiaľ čo ostatné regióny – ak sú podporované – musia používať režim jednorazového nákupu.

  1. Warframe

Warframe môže byť ďalšou možnosťou na splnenie vašich potrieb pri hľadaní hier ako EVE online zadarmo. Bezplatná strieľačka z pohľadu tretej osoby sa odohráva vo vesmíre. Hra vám ponúka pokročilé brnenie na boj proti inváznym nepriateľom pri ochrane rasy, ktorá čelí vyhynutiu.

Ak milujete kooperačné hry, bude to správna voľba pre väčšinu vašich preferencií. Môžete spolupracovať s ďalšími štyrmi hráčmi a preskúmať hru. Postupne v hre budete získavať body skúseností. Body môžete získavať po dokončení misií.

Bojový mechanizmus v hre vám ponúka ľahko hrateľný a pokrokový model. Môže to byť mimoriadne zábavná a vzrušujúca hra pre vaše potreby s vylepšeným zážitkom.

  1. Temná obežná dráha

Jednou z najlepších možností zlepšeného zážitku z online alternatív EVE je, že bol hodnotený ako vynikajúca hra založená na prehliadači, ktorú si môžete vychutnať. Táto hra vám poskytne masívne vesmírnu hru pre viacerých hráčov. Očakáva sa, že budete ovládať svoje vesmírne remeslá a bojovať s inými prvkami, ktoré nie sú určené pre hráčov.

Hra obsahuje formát flash hry a nájdete tu stovky 100 miliónov používateľov, s ktorými si môžete zahrať v module pre viacerých hráčov. Musíte si vybrať spoločnosť a začať hrať. Hneď ako si vyberiete spoločnosť, ste na ceste, aby ste sa teleportovali na domovskú mapu, aby ste mohli začať svoju cestu.

Vaším cieľom pri hraní by bolo získať svoju moc a bohatstvo. Získate ich pre seba ako hráča a aj pre svoju spoločnosť. Hlavným zameraním hry je obchodovanie a nie boj. Hráte ďalej, aby ste získali body a postup v hre.

  1. X3: Terranský konflikt

Vesmírna hra je trochu staršia. Ak však v roku 2020 skúmate najlepšie možnosti dokonalých a najlepších hier, ako je EVE online, X3: Terrain Conflict môže splniť vaše očakávania. Hra vám tiež ponúka sandbox vo vesmírnom štýle. Máte dynamický vesmír, ktorý neustále rastie.

V rámci hry by ste našli strhujúci príbeh. Príbeh vás prevedie celou sériou a potom sa dostanete do vylepšujúceho finále. Vyvrcholenie je opäť mimoriadne dramatické a zavedie vás do ešte ďalšieho strhujúceho sveta.

Hra ponúka veľa vzrušujúcich možností, z ktorých si môžete vyberať – získate prístup k veľkému počtu možností. Môžete dokonca prevziať niekoľko rolí, medzi ktoré patrí nezávislý pilot, darebácky pirát, pašerák alebo vojenský juggernaut. Môžete sa stať obchodníkom a získať prístup k úlohe úspešného obchodníka.

  1. Elite: Nebezpečný

Toto je jedna z jedinečných alternatív EVE Online, Elite: Dangerous je dosť podobná hre EVE Online. Táto hra vám ponúka hrateľnosť MMO, a preto máte pre online hráčov veľa možností na preskúmanie galaxie.

Popis hry uvádza, že máte na výber až 400 miliárd hviezdnych systémov. Postupom v hre získate prístup k ďalším galaxiám, ktoré môžete objaviť. The 1:1 rozsah hry a scény v ňom uvedené by vám mali poskytnúť skutočne realistický a pohlcujúci herný zážitok.

Jeden z plusových bodov, ktoré sme pri hre našli, spočíva v tom, že dodržiava skutočné vedecké princípy. Môžete mať prístup k dokonalej galaktickej a technologickej simulácii v celej svojej kráse.

  1. FTL: Faster Than Light

Ak hľadáte roguelike hru medzi alternatívami EVE Online, nájdete FTL: Faster Than Light, jedinečnú voľbu sama o sebe. Hra vám ponúka režim pre jedného hráča, v ktorom budete ovládať vesmírnu loď. Pamätajte si – flotila rebelov vás bude prenasledovať.

Hra pozostáva z procedurálne generovaného herného prostredia. Na výber máte osem rôznych planetárnych systémov a očakáva sa, že nimi budete sprevádzať svoju vesmírnu loď. Názov hry je odhalený vďaka jeho schopnosti cestovať rýchlejšie ako svetlo. Musíte sa dostať do sídla federácie, a to by bol vrchol hry.

Jeden z najlepších faktorov, ktoré by odlišovali FTL od EVE Online, je to, že v hre môžete ovládať rôzne planéty a prvky.

Záverečné myšlienky

Vesmírne hry ako EVE Online vám môžu poskytnúť prístup k veľmi lákavému a vylepšenému hernému zážitku v medzigalaktickom boji. Pozrite sa na hry a sme si istí, že by ste ocenili naše úsilie pri zostavovaní tejto kompilácie.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3op6I2V