10 bezplatn├Żch webov├Żch ┼íabl├│n vstupnej str├ínky pre Photoshop

Vstupn├í str├ínka m├í mnoho pou┼żit├ş. Od pomoci pri propag├ícii v├í┼ího najnov┼íieho hlavn├ęho magnetu, od ─żud├ş, aby sa zaregistrovali do v├í┼ího webin├íra, alebo od propag├ície v├í┼ího produktu alebo slu┼żby; Va┼ía vstupn├í str├ínka m├┤┼że rozli┼íova┼ą medzi ├║spechom alebo ne├║spechom v├í┼ího spustenia.

N├íjdete ve─ża ┼íabl├│n vstupn├Żch str├ínok online a v tomto kole sme zostavili najlep┼íie bezplatn├ę webov├ę ┼íabl├│ny vstupn├Żch str├ínok, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na r├Żchle a r├Żchle spustenie vstupnej str├ínky.

M├íme tie┼ż bezplatn├ę portf├│lio PSD ┼íabl├│n, bezplatn├ę e-commerce PSD ┼íabl├│ny, ┼íabl├│ny PSD s bezplatnou dizajnovou agent├║rou a ┼íabl├│ny PSD pre blog a ─Źasopis. Ak h─żad├íte ├║pln├ę zhrnutie webovej ┼íabl├│ny PSD, pre─Ź├ştajte si tento pr├şspevok.

Mountain – ├║vodn├í str├ínka firmy (domovsk├ę prvky)

Prv├í ┼íabl├│na v zozname by bola ide├ílnou vo─żbou pre vstupn├║ str├ínku na spustenie firmy. M├í minimalistick├Ż dizajn a je dod├ívan├Ż s 4 r├┤zne mo┼żnosti bannerov. ┼áabl├│na obsahuje s├║bory Photoshop a HTML.

Maker – bezplatn├í ┼íabl├│na vstupnej str├ínky PSD

Maker je bezplatn├í ┼íabl├│na domovskej str├ínky Photoshopu, ktor├í obsahuje tmav├Ż modern├Ż dizajn. M├┤┼żete ─żahko prisp├┤sobi┼ą farby a p├şsma tak, aby zodpovedali va┼íej zna─Źke.

Maker Landing Page webdesign adobe design photoshop šablóna bez PSD formátu

Vstupn├ę str├ínky s├║prav pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania a ┼íabl├│na webov├ęho n├ívrhu (prvky Envato)

┼áabl├│na vstupnej str├ínky a ┼íabl├│ny webov├ęho dizajnu s├║prav pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania sa vyzna─Źuje ─Źist├Żm a jedine─Źn├Żm dizajnom. Pou┼ż├şva modern├Ż materi├íl a obsahuje desiatky dizajnov├Żch prvkov a s├║pravu 6 vstupn├ę str├ínky, ktor├ę ur├Żchlia proces navrhovania.

UI Kits Landing Page webdesign adobe design photoshop template free psd format

Viac šablón PSD vstupnej stránky

Zv├í┼żte tento bal├şk ┼íabl├│n, ak potrebujete r├┤zne ┼íabl├│ny vstupn├Żch str├ínok. ┼áabl├│na obsahuje nieko─żko dobre usporiadan├Żch s├║borov Photoshopu. N├íjdete ┼íabl├│ny vstupn├Żch str├ínok pre produkty, slu┼żby, webov├ę semin├íre, startupy a ─Ćal┼íie.

Viac vstupn├Żch str├ínok, dizajn webov├Żch str├ínok, ┼íabl├│na Adobe Photoshop, bezplatn├Ż form├ít PSD

Lander – viac├║─Źelov├ę ┼íabl├│ny HTML vstupnej str├ínky (prvky Envato)

Lander je ┼íabl├│na vstupnej str├ínky HTML zalo┼żen├í na blokoch s ─Źist├Żm, minimalistick├Żm a modern├Żm dizajnom. Bloky v t├Żchto ┼íabl├│nach v├ím umo┼ż┼łuj├║ vytv├íra┼ą neobmedzen├ę kombin├ície obsahu, ─Źo vedie k neobmedzen├ęmu po─Źtu vstupn├Żch str├ínok.

Lander Viac├║─Źelov├í vstupn├í str├ínka webdesign adobe design photoshop ┼íabl├│na bez PSD form├ítu

Webov├í ┼íabl├│na pre investi─Źn├ę str├ínky PSD

Ak potrebujete vstupn├║ str├ínku ur─Źen├║ na predaj kurzu alebo programu ─Źlenstva, zv├í┼żte ┼íabl├│nu vstupnej str├ínky pre invest├şcie. T├íto ┼íabl├│na obsahuje jedine─Źn├Ż dizajn, ktor├Ż je vo Photoshope plne upravite─żn├Ż.

┼áabl├│na rozlo┼żenia n├ívrhu webovej str├ínky pre investi─Źn├ę str├ínky vo form├íte PSD vo form├íte Adobe Photoshop

Prestige – ┼áabl├│na vstupnej str├ínky (Envato Elements)

Vysk├║┼íajte ┼íabl├│nu Prestige pre univerz├ílnu ┼íabl├│nu vstupnej str├ínky s ─Źist├Żm modern├Żm dizajnom. ┼áabl├│nu je mo┼żn├ę ve─żmi ─żahko prisp├┤sobi┼ą a mo┼żno ju pou┼żi┼ą na propag├íciu webov├Żch aplik├íci├ş, mobiln├Żch aplik├íci├ş a v┼íetk├Żch druhov marketingov├Żch a sp├║┼í┼ąac├şch webov├Żch str├ínok.

Prestige Landing Page webdesign adobe design photoshop šablóna bez PSD formátu

Vstupn├í str├ínka pre turistick├ę str├ínky zdarma

T├íto jednoduch├í a ─Źist├í ┼íabl├│na vstupnej str├ínky je perfektn├í, ak chcete ozn├ími┼ą spustenie va┼íej novej webovej str├ínky. ┼áabl├│na obsahuje s├║bory Photoshopu, ktor├ę sa daj├║ ─żahko upravova┼ą.

Prist├ítie str├ínky turistick├ę str├ínky web design rozlo┼żenie adobe photoshop ┼íabl├│na bez PSD form├ítu

Moto – Viac├║─Źelov├í ┼íabl├│na vstupnej str├ínky (Envato Elements)

┼áabl├│na Moto obsahuje 12 r├┤znych verzi├ş a m├┤┼że by┼ą pou┼żit├í pre ak├Żko─żvek typ vstupnej str├ínky. M├┤┼żete ─żahko upravova┼ą s├║bory HTML a CSS a prisp├┤sobi┼ą t├║to ┼íabl├│nu tak, aby odr├í┼żala va┼íu zna─Źku.

Viac├║─Źelov├í vstupn├í str├ínka Moto Web Design Layout Adobe Photoshop Template Free PSD Format

┼áabl├│na PSD pre bezplatn├║ vstupn├║ str├ínku s konzultantom nehnute─żnost├ş

Agenti a realitn├ę agent├║ry m├┤┼żu vyu┼żi┼ą t├║to bezplatn├║ ┼íabl├│nu vstupnej str├ínky, ktor├í bola navrhnut├í v aplik├ícii Adobe Photoshop. ┼áabl├│na m├í farebn├Ż, ale profesion├ílny dizajn.

Realitná konzultantka vstupná stránka web design layout adobe photoshop šablóna zadarmo psd formát

Bezplatná súprava PSD UI

T├íto bezplatn├í s├║prava vstupnej str├ínky sa d├í pou┼żi┼ą s aplik├íciou Photoshop a Sketch a prich├ídza s desiatkami komponentov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą nezabudnute─żn├║ vstupn├║ str├ínku. ┼áabl├│ny sa daj├║ ─żahko prisp├┤sobi┼ą a zah┼Ľ┼łaj├║ viac ako 80 n├ívrhov.

Vstupná stránka webdizajn adobe photoshop šablóna bez PSD formátu

Coeus – ┼áabl├│na HTML vstupnej str├ínky kryptomeny (prvky envato)

Coeus je kompletn├í a univerz├ílna ┼íabl├│na vstupnej str├ínky, ktor├í je ide├ílna pre kreat├şvnu agent├║ru alebo aplik├íciu na ┼íifrovanie alebo vstupn├║ str├ínku webov├Żch str├ínok. T├íto ┼íabl├│na vstupnej str├ínky sa dod├íva vo svetlom a tmavom rozlo┼żen├ş a bola vytvoren├í pomocou syst├ęmu BootStrap 4,

Coeus Cryptocurrency Landing Page HTML web design Dizajn šablóny Adobe Photoshop bez PSD formátu

Zadarmo web ┼íabl├│ny a┼ż po koncept vstupnej str├ínky

Upto Landing Page je plne upravite─żn├í ┼íabl├│na vstupnej str├ínky v aplik├ícii Adobe Photoshop. Je vybaven├Ż ─Źist├Żm a modern├Żm dizajnom a m├┤┼że by┼ą pou┼żit├Ż na ozn├ímenie spustenia v├í┼ího spustenia.

Upto Landing Page Concept webdesign adobe design photoshop template free psd format

Zadarmo ┼íabl├│ny vstupn├Żch str├ínok DuckPack

T├íto ┼íabl├│na vstupnej str├ínky kreat├şvy bola navrhnut├í vo Photoshope a obsahuje nieko─żko s├║borov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą ako v├Żchodiskov├Ż bod pre n├ívrh svojej vstupnej str├ínky. ┼áabl├│na obsahuje n├ídhern├ę obr├ízky v plnej ┼í├şrke a modern├║ typografiu.

DuckPack Landing Page Web Design Layout Adobe Photoshop Template Free PSD Format

Meetup – str├ínka na vstup udalost├ş zadarmo

Ak potrebujete ┼íabl├│nu vstupnej str├ínky, ktor├í v├ím pom├┤┼że spusti┼ą va┼íe spustenie, ┼íabl├│na Meetup je presne to, ─Źo potrebujete. T├íto ┼íabl├│na je dod├ívan├í s kr├ísnym odpo─Ź├ştava─Źom ─Źasu, tak┼że pri spusten├ş m├┤┼żete generova┼ą reklamu a nadchn├║┼ą ─żud├ş.

Meetup Event Landing Page webdesign adobe design photoshop šablóna bez PSD formátu

┼áabl├│na vstupnej str├ínky pre mobiln├ę aplik├ície zdarma

T├íto bezplatn├í ┼íabl├│na vstupnej str├ínky pre mobiln├ę aplik├ície m├í ─Źist├Ż a modern├Ż dizajn. Je to plne editovate─żn├í ┼íabl├│na PSD. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na vytvorenie domovsk├Żch str├ínok pre dom├íce a webov├ę aplik├ície, spolo─Źnosti SaaS, produkty a ─Ćal┼íie.

N├ívrh rozlo┼żenia vstupnej str├ínky mobilnej aplik├ície vo form├íte adobe photoshop ┼íabl├│na vo form├íte psd

Bez oh─żadu na to, ak├Ż typ vstupnej str├ínky je potrebn├ę vytvori┼ą, na internete neexistuje dostatok kvalitn├Żch ┼íabl├│n vstupnej str├ínky. Toto zhrnutie pou┼żite ako v├Żchodiskov├Ż bod pre in┼ípir├íciu vstupnej str├ínky alebo si stiahnite jednu zo ┼íabl├│n a za─Źnite navrhova┼ą svoju vstupn├║ str├ínku.