10 bezplatn├Żch webov├Żch ┼íabl├│n na nakupovanie a elektronick├ę obchodovanie v spolo─Źnosti PSD

Dizajn v├í┼ího elektronick├ęho obchodu je d├┤le┼żitej┼í├ş, ne┼ż si mysl├şte. V atrakt├şvnom obchode m├┤┼żete pril├íka┼ą viac n├ív┼ítevn├şkov do svojho obchodu a presved─Źi┼ą ich, aby sa pozreli na v┼íetky produkty, ktor├ę pon├║ka.

Pred uveden├şm do prev├ídzky je preto potrebn├ę vytvori┼ą model podnikov├ęho dizajnu v programe, ako je Photoshop. ┼áabl├│na elektronick├ęho obchodu pre Photoshop je perfektn├Ż sp├┤sob, ako sa vyhn├║┼ą hodin├ím prepracovania alebo optimaliz├ície dizajnu. Nehovoriac o tom, u┼íetr├şte ─Źas, preto┼że nemus├şte za─Źa┼ą od nuly.

Na┼í┼ąastie existuje ve─ża bezplatn├Żch ┼íabl├│n PSD na nakupovanie a elektronick├ę obchodovanie online a v tomto pr├şspevku sme zostavili tie najlep┼íie.

M├íme tie┼ż bezplatn├ę portf├│lio PSD ┼íabl├│n, bezplatn├ę ┼íabl├│ny PSD vstupnej str├ínky, ┼íabl├│ny PSD s bezplatnou dizajnovou agent├║rou a ┼íabl├│ny PSD pre blog a ─Źasopisy. Ak h─żad├íte ├║pln├ę zhrnutie ┼íabl├│ny Web PSD, pre─Ź├ştajte si tento pr├şspevok.

Wooder – Predaj┼ła n├íbytku zdarma PSD ┼áabl├│na

Model Wooder je vynikaj├║cou vo─żbou pre obchod s n├íbytkom, ako nazna─Źuje jeho n├ízov. M├í elegantn├║ tmav├║ farebn├║ sch├ęmu, ktor├í ─Ćalej vylep┼íuje obr├ízky. Kombinujte to s elegantn├Żm ┼ít├Żlom, ktor├Ż u─żah─Źuje videnie v├Żziev na akciu, a m├íte skuto─Źne ├║┼żasn├║ ┼íabl├│nu Photoshop pre elektronick├Ż obchod.

Famita – Minimalistick├í ┼íabl├│na PSD spolo─Źnosti WooCommerce (prvky Envato)

Model Famita m├í minimalistick├Ż dizajn s leskl├Żmi prvkami, ktor├ę pri┼ąahuj├║ pozornos┼ą n├ív┼ítevn├şkov a nasmeruj├║ ich na to, ─Źo h─żadaj├║. La Famita je v┼íestrann├Ż model, ktor├Ż sa d├í pou┼żi┼ą ako pre obchod s potravinami, tak pre obchod s m├│dou alebo n├íbytkom. N├íjdete tu viac ako 13 r├┤znych dobre usporiadan├Żch ┼íabl├│n a s├║borov PSD.

Famita Minimalist WooCommerc Webdizajn Adobe Design Photoshop Template Bezplatn├Ż form├ít PSD

Avenue Fashion – bezplatn├í ┼íabl├│na PSD pre elektronick├Ż obchod

Ak sa sna┼ż├şte otvori┼ą obchod s m├│dou, vysk├║┼íajte model Avenue Fashion. M├í elegantn├Ż dizajn a 6 R├┤zne produktov├ę str├ínky, s ktor├Żmi m├┤┼żete experimentova┼ą, optimalizova┼ą a prisp├┤sobi┼ą tak, aby ste vytvorili jedine─Źn├ę rozlo┼żenie obchodu.

┼áabl├│na rozlo┼żenia webov├ęho dizajnu Avenue Fashion elektronick├ęho obchodu Adobe Photoshop Free PSD Format

Anvy – ─Źist├í a minim├ílna ┼íabl├│na PSD (Envato Elements)

Model Anvy je ide├ílny pre ak├Żko─żvek internetov├Ż obchod zameran├Ż na ┼żensk├ę publikum. Pon├║ka 15 r├┤znych dizajnov webov├Żch str├ínok a elegantn├Ż, minimalistick├Ż ┼ít├Żl, ktor├Ż mo┼żno pou┼żi┼ą pre m├│du, n├íbytok alebo kancel├írske potreby. Obsahuje prekr├Żvaj├║ce s├║bory, ktor├ę sa daj├║ ─żahko upravova┼ą.

┼áabl├│na n├ívrhu minim├ílneho ─Źist├ęho n├ívrhu obchodu Anvy Web Design Adobe Photoshop PSD Zadarmo

Pek├íre┼ł – bezplatn├í ┼íabl├│na PSD pre elektronick├Ż obchod s pek├íre┼łmi

S touto ┼íabl├│nou Photoshopu m├┤┼żete pred├íva┼ą viac pe─Źiva. Tento model m├í ve─żk├Ż zv├Żraznen├Ż obr├ízok, ktor├Ż je ide├ílny na zobrazenie pastelov a dobre zapad├í do zvy┼íku minimalistick├ęho dizajnu modelu.

Pek├íre┼ł webov├í str├ínka pek├íre┼ł e-commerce webdesign adobe ┼íabl├│na photoshop form├ít zadarmo psd

Azen – ─îist├í a minim├ílna ┼íabl├│na elektronick├ęho obchodu PSD (Envato Elements)

Model Azen je ─Ćal┼í├ş ─Źist├Ż a minimalistick├Ż model elektronick├ęho obchodu s univerz├ílnym dizajnom. Preto ho m├┤┼żete pou┼żi┼ą na v├Żrobu m├│dy, n├íbytku, remesiel alebo na ak├Żko─żvek in├Ż druh podnikania. Obsahuje 16 webov├Żch str├ínok a celkom 56 s├║borov Photoshopu.

Azen Clean Minim├ílny elektronick├Ż obchod Web Design ┼áabl├│na rozlo┼żenia Adobe Photoshop PSD Format

Tan zbierky – Elegantn├í ┼íabl├│na elektronick├ęho obchodu Web PSD

Ak h─żad├íte modern├Ż a ┼ít├Żlov├Ż dizajn, zv├í┼żte model kolekcie slne─Źn├Żch okuliarov. Tento model m├í neutr├ílnu farebn├║ paletu a dobr├ę p├şsmo. S├║bor je dobre usporiadan├Ż a obsahuje s├║bor pomocn├şka s odkazmi na pou┼żit├ę zdroje.

Zbierka priadz├ş Elegantn├Ż webov├Ż dizajn pre ┼íabl├│nu elektronick├ęho obchodu Adobe Photoshop Free PSD Format

┼áabl├│na PSD kreat├şvneho elektronick├ęho obchodu (prvky Envato) z roku 1992

Kreat├şvny model elektronick├ęho obchodu z roku 1992 bol vyvinut├Ż ┼ípeci├ílne pre obchody s odevmi a pon├║ka jasn├Ż a jednoduch├Ż dizajn. Obsahuje v├Żber 5 r├┤zne pl├íny webov├Żch str├ínok a v┼íeobecne 16 s├║borov Photoshop, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ navrhn├║┼ą v┼íetky str├ínky potrebn├ę pre va┼íe podnikanie.

1992 Kreat├şvny webov├Ż dizajn pre elektronick├Ż obchod Form├ít Adobe Photoshop ┼íabl├│ny PSD

Olive – informa─Źn├Ż bulletin o elektronickom obchode (Envato Elements)

Ak h─żad├íte ┼íabl├│nu bulletinu pre svoju spolo─Źnos┼ą, vysk├║┼íajte ┼íabl├│nu Olive. T├║to ┼íabl├│nu m├┤┼żete pou┼żi┼ą u preferovan├ęho poskytovate─ża e-mailov├Żch slu┼żieb, aby ste zaistili, ┼że va┼ía obchodn├í komunik├ícia je zv├Żraznen├í.

Olive fashion E-commerce Newsletter E-mail Webov├Ż dizajn Adobe Photoshop design template PSD format

Shoply – bezplatn├í webov├í ┼íabl├│na pre ┼íportov├Ż elektronick├Ż obchod

Vysk├║┼íajte model Shoply, ak chcete minim├ílny model, ale tu─Źn├Żm p├şsmom. Tento model by bol ide├ílny pre obchod s obuvou alebo ┼íportov├Żm obchodom. Pon├║ka atrakt├şvne v├Żzvy na akciu a preh─żadn├Ż a viacvrstvov├Ż s├║bor.

┼áabl├│na dizajnu webov├ęho dizajnu Shoply elektronick├ęho obchodu Adobe Photoshop Free PSD Format

┼áabl├│na webovej str├ínky pre elektronick├Ż obchod s tenisom zdarma na PSD

Tenisov├í stielka je ─Ćal┼íou skvelou stielkou pre obuv a ┼íportov├Ż obchod. T├íto ┼íabl├│na obsahuje kompletn├║ upravite─żn├║ mno┼żinu PSD, vektorov a pripojen├Żch symbolov pou┼żit├Żch po─Źas procesu n├ívrhu.

Zadarmo rozlo┼żenie n├ívrhu elektronick├ęho obchodu s tenisom ┼áabl├│na Adobe Photoshop Bezplatn├Ż form├ít PSD

Ocolus – bezplatn├í ┼íabl├│na PSD pre viac├║─Źelov├ę elektronick├ę obchodovanie

Okuliare s├║ viac├║─Źelov├Żm modelom, ktor├Ż je mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą v r├┤znych obchodoch. M├í modern├Ż dizajn, ─żahko prisp├┤sobite─żn├Ż a zalo┼żen├Ż na syst├ęme s rozl├ş┼íen├şm 1170 pixelov. ┼áabl├│na obsahuje preh─żadn├ę s├║bory Photoshopu a upravite─żn├ę tvary.

Ocolus multifunk─Źn├ę rozlo┼żenie n├ívrhu elektronick├ęho obchodu ┼áabl├│na Adobe Photoshop Bezplatn├Ż form├ít PSD

Roneshopbee – bezplatn├í ┼íabl├│na e-commerce PSD

Model Roneshopbee je dod├ívan├Ż v prekryvnom s├║bore Photoshopu a m├í jasn├Ż a jednoduch├Ż dizajn. M├í ─Źiernobielu farebn├║ sch├ęmu, ale m├┤┼żete ju ─żahko prisp├┤sobi┼ą tak, aby ─Źo najlep┼íie vyhovovala va┼íej zna─Źke.

Roneshopbee e-commerce webdesign adobe photoshop šablóna psd formát zadarmo

Arkana – bezplatn├í ┼íabl├│na PSD pre elektronick├Ż obchod

Pomocou modelu Arkana m├┤┼żete nielen zobrazova┼ą svoje najob─ż├║benej┼íie produkty, ale na domovskej str├ínke m├┤┼żete necha┼ą dostatok miesta, aby ste mohli zobrazi┼ą pravidl├í svojho obchodu a kontaktn├ę inform├ície. Vyu┼ż├şva tie┼ż pozoruhodn├║ mapu Google, aby va┼íi z├íkazn├şci mohli ─żahko n├íjs┼ą va┼íu firmu.

Dizajnov├í webov├í str├ínka elektronick├ęho obchodu Arkana v dizajne Adobe Photoshop ┼áabl├│na zadarmo vo form├íte PSD

Zadarmo šablóna PSD pre obchod s módou

T├íto bezplatn├í ┼íabl├│na pre m├│dny obchod up├║ta pozornos┼ą n├ív┼ítevn├şkov ve─żk├Żm obr├ízkom hlavi─Źky a u─żah─Źuje pozornos┼ą najob─ż├║benej┼í├şm pravidl├ím v├í┼ího obchodu, kontaktn├Żm inform├íci├ím alebo produktom. Z├şskate vrstven├Ż s├║bor Photoshopu, ktor├Ż sa d├í ─żahko upravova┼ą.

Móda obchod e-commerce web design adobe photoshop šablóna zadarmo psd

záver

S t├Żmito skvel├Żmi ┼íabl├│nami elektronick├ęho obchodu pre Photoshop m├┤┼żete vytvori┼ą p├┤sobiv├Ż dizajn elektronick├ęho obchodu a u┼íetri┼ą ─Źas po─Źas procesu navrhovania. Pou┼żite ich ako in┼ípir├íciu alebo ich stiahnite a upravte, ako chcete vytvori┼ą exkluz├şvny internetov├Ż obchod pre ak├║ko─żvek oblas┼ą.