10 bezplatn├Żch webov├Żch ┼íabl├│n aplik├ície Photoshop PSD pre osobn├ę portf├│lio

Neexistuje lep┼í├ş sp├┤sob, ako predvies┼ą svoje zru─Źnosti, estetick├Ż dizajn a minul├ę projekty, ako s osobn├Żm portf├│liom. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako dosta┼ą svoje meno von a umo┼żni┼ą potenci├ílnym zamestn├ívate─żom a z├íkazn├şkom n├íjs┼ą v├ís.

Ak potrebujete trochu in┼ípir├ície, pokia─ż ide o osobn├ę pe┼ła┼żenky alebo ak chcete len ur├Żchli┼ą proces navrhovania, ste na spr├ívnom mieste. Zostavili sme najlep┼íie osobn├ę portf├│liov├ę ┼íabl├│ny, ktor├ę m├┤┼żete upravova┼ą v aplik├ícii Adobe Photoshop pred ich k├│dovan├şm na ┼żiv├Żch webov├Żch str├ínkach.

M├íme tie┼ż vo─żn├ę ┼íabl├│ny PSD vstupnej str├ínky, bezplatn├ę ┼íabl├│ny e-commerce PSD, ┼íabl├│ny bezplatnej dizajnovej agent├║ry PSD a ┼íabl├│ny blogu a ─Źasopisu PSD zadarmo. Ak h─żad├íte ├║pln├ę zhrnutie webovej ┼íabl├│ny PSD, pre─Ź├ştajte si tento pr├şspevok.

┼áabl├│na webov├ęho portf├│lia zdarma pre dizajn├ęrov

Prv├í ┼íabl├│na v tomto zozname obsahuje minimalistick├Ż dizajn. V┼íimnite si ve─żk├Ż obr├ízok hlavi─Źky, ktor├Ż je ide├ílny na zahrnutie v├Żzvy na akciu. ┼áabl├│na m├í dostatok priestoru na pridanie va┼íich projektov, posudkov z├íkazn├şkov a pr├şpadov├Żch ┼ít├║di├ş spolu s va┼íimi profilmi soci├ílnych m├ędi├ş.

Pon: ┼áabl├│na responz├şvneho portf├│lia PSD (Envato Elements)

┼áabl├│na Pon je skvelou vo─żbou pre nez├ívisl├ę agent├║ry a kreat├şvne agent├║ry, ktor├ę chc├║, aby ich portf├│lio vynikalo. ┼áabl├│na obsahuje rozlo┼żenie jednej str├ínky, ktor├ę sa d├í ─żahko prisp├┤sobi┼ą.

Pon Responsive Portfolio web design layout adobe photoshop template free psd format

Fusion Dark Portfolio PSD

Ak d├ívate prednos┼ą tmavej farebnej sch├ęme, vysk├║┼íajte ┼íabl├│nu Fusion Dark Portfolio. T├íto ┼íabl├│na ur─Źite zaist├ş, aby va┼íe projekty vynikli. ─Äal┼í├şm vynikaj├║cim prvkom tejto ┼íabl├│ny je elegantn├Ż a modern├Ż typ p├şsma.

dark fusion portfolio web design design adobe photoshop šablóna bez PSD formátu

Str├ínka – ┼áabl├│na kreat├şvneho portf├│lia (prvky Envato)

Str├ínka je ve─żmi minimalistick├í, ale kreat├şvna ┼íabl├│na PSD. Je ide├ílny pre ┼żivnostn├şkov, fotografov a ─Ćal┼íie kreat├şvne oblasti. ┼áabl├│na obsahuje viac ako 30 s├║borov Photoshopu, tak┼że m├┤┼żete vytvori┼ą skuto─Źne jedine─Źn├ę a v├Żkonn├ę osobn├ę portf├│lio.

str├ínka kreat├şvne portf├│lio web design design adobe photoshop ┼íabl├│na zadarmo psd form├ít

┼áabl├│na PSD folia – minim├ílneho portf├│lia

Vysk├║┼íajte ┼íabl├│nu Folio Photoshop pre ─Ćal┼íie prepracovanie v├í┼ího osobn├ęho portf├│lia. T├íto ┼íabl├│na obsahuje nieko─żko s├║borov Photoshopu, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vytvorenie domovskej str├ínky, str├ínky portf├│lia alebo dokonca obnovenia str├ínky.

Folio Minimálne portfólio web design adobe photoshop návrhová šablóna bez PSD formátu

Livespot HTML (Envato Elements)

Livespot HTML je ide├ílnou vo─żbou pre agent├║ry na vo─żnej nohe alebo pre kreat├şvne agent├║ry. ┼áabl├│na obsahuje 14 s├║borov HTML, ako aj s├║bory Photoshop, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na ├║pravu koncepcie p├┤vodn├ęho n├ívrhu.

Livespot HTML webdesign adobe design photoshop šablóna psd formát

Discovery – webov├í ┼íabl├│na PSD

┼áabl├│na Discovery Photoshop obsahuje jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenie s elegantn├Żmi ─Źas┼ąami s plnou ┼í├şrkou, ktor├ę s├║ ide├ílne pre zobrazenie v├í┼ího ┼żivotopisu, ┼żivotopisu, z├íkazn├şckych posudkov a ─Ćal┼í├şch. ┼áabl├│nu je mo┼żn├ę ─żahko prisp├┤sobi┼ą a dokonca obsahuje ─Źas┼ą aplik├ície v pr├şpade, ┼że ju va┼ía firma m├í.

objav jednej stránky webdizajn webdesign adobe photoshop šablóna bez PSD formátu

Splashes – ┼íabl├│na PSD agent├║ry Creative Design Agency (Envato Elements)

T├íto ┼íabl├│na je skvelou vo─żbou pre kreat├şvnu agent├║ru alebo kohoko─żvek, kto h─żad├í farebn├Ż dizajn portf├│lia. ┼áabl├│nu je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre ak├Żko─żvek typ osobn├ęho portf├│lia a obsahuje ve─ża medzery, ktor├í kladie d├┤raz na va┼íe projekty.

Splashes Creative Design Agency web design Dizajn šablóny Adobe Photoshop bez formátu PSD

Mark – ┼áabl├│na portf├│lia zadarmo pre Photoshop

Zna─Źka je ─Ćal┼íia ┼íabl├│na minim├ílneho portf├│lia navrhnut├í vo Photoshope. ┼áabl├│na obsahuje r├┤zne s├║bory Photoshopu, ktor├ę sa daj├║ ─żahko prisp├┤sobi┼ą a obsahuj├║ v├Żrazn├ę farby a elegantn├║ typografiu.

portf├│lio zna─Źiek webdesign, adobe photoshop ┼íabl├│na, bez PSD form├ítu

Poseidon – ┼áabl├│na kreat├şvneho portf├│lia a agent├║ry PSD (Envato Elements)

┼áabl├│na Poseidon je kreat├şvna ┼íabl├│na portf├│lia vhodn├í pre agent├║ry a ┼żivnostn├şkov. ┼áabl├│na obsahuje viac ako 40 samostatn├Żch s├║borov PSD, ktor├ę sa daj├║ ─żahko upravova┼ą a dobre usporiada┼ą.

Agentúra Poseidon Creative Portfolio Agency web design Dizajn photoshop šablóny bez PSD formátu

Waxom – bezplatn├ę osobn├ę portf├│lio PSD

┼áabl├│na Waxom je ┼íabl├│na Photoshopu, ktor├í pou┼ż├şva tmav├║ farebn├║ sch├ęmu kombinovan├║ s minimalistick├Żm dizajnom. ┼áabl├│na sa dod├íva s viac ako 230 s├║bormi PSD, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą ako v├Żchodisko pre svoje n├ívrhy.

portf├│lio osobn├ęho vosku webdesign design adobe photoshop ┼íabl├│na bez PSD form├ítu

B. Biele kreat├şvne portf├│lio

T├íto ┼íabl├│na portf├│lia vyzer├í elegantne v─Ćaka tmav├ęmu pozadiu a elegantnej typografii, ktor├í vynik├í. ┼áabl├│na obsahuje jeden s├║bor PSD, ktor├Ż je ide├ílny na vytvorenie domovskej str├ínky pre webov├║ str├ínku v├í┼ího portf├│lia.

B. Biele kreat├şvne portf├│lio web design rozlo┼żenie adobe photoshop ┼íabl├│ny bez PSD form├ítu

IK – PSD vCard, ┼żivotopis a ┼íabl├│na portf├│lia

┼áabl├│nu IK je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre osobn├ę portf├│lio, ako aj pre obnovite─żn├ę webov├ę str├ínky. N├íjdete tu ve─ża sekci├ş, v ktor├Żch sa predstavia va┼íe minul├ę pr├íce, ako aj svedectv├í z├íkazn├şkov, zru─Źnosti a vzdelanie.

IK vCard Resum├ę Portf├│lio web design Dizajn photoshop ┼íabl├│ny bez PSD form├ítu

Šablóna webovej stránky portfólia VictorThemes

T├íto ┼íabl├│na m├í ─żahko upravite─żn├ę a dobre usporiadan├ę vrstvy a obsahuje tie┼ż vektorov├ę prvky a ikony, ktor├ę boli pou┼żit├ę na jej vytvorenie. ┼áabl├│na obsahuje jednoduch├Ż a ─Źist├Ż dizajn.

Portfólio Webová stránka webdizajn adobe photoshop šablóna bez PSD formátu

Šablóna portfólia jednej stránky

Vysk├║┼íajte jednostr├ínkov├║ ┼íabl├│nu portf├│lia pre kreat├şvny a odv├í┼żny dizajn osobn├ęho portf├│lia. T├íto ┼íabl├│na u─żah─Źuje zobrazenie va┼íich minul├Żch projektov a umo┼ż┼łuje potenci├ílnym klientom nadviaza┼ą kontakt s vami.

Jednostr├ínkov├ę portf├│lio, rozlo┼żenie webdizajnu, ┼íabl├│na Adobe Photoshop, bezplatn├Ż form├ít PSD

Ma┼ą webov├║ str├ínku portf├│lia a pravidelne aktualizova┼ą dizajn je najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako si potenci├ílnych z├íkazn├şkov v┼íimn├║┼ą. Ale ak ste zanepr├ízdnen├ş pr├ícou so z├íkazn├şkmi a nem├íte ─Źas navrhn├║┼ą svoje portf├│lio od nuly, m├┤┼żete ako v├Żchodiskov├Ż bod pou┼żi┼ą vopred vyroben├Ż n├ívrh portf├│lia. Prezrite si na┼íu kolekciu bezplatn├Żch webov├Żch ┼íabl├│n osobn├ęho portf├│lia a n├íjdite ten najlep┼í├ş pre svoju webov├║ str├ínku svojho portf├│lia.