10 bezplatn├Żch ┼íabl├│n Web PSD pre osobn├ę portf├│lio

Neexistuje lep┼í├ş sp├┤sob, ako predvies┼ą svoje zru─Źnosti, estetick├Ż dizajn a minul├ę projekty, ako s osobn├Żm portf├│liom. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako dosta┼ą svoje meno von a umo┼żni┼ą potenci├ílnym zamestn├ívate─żom a z├íkazn├şkom, aby v├ís na┼íli.

─îi u┼ż potrebujete trochu in┼ípir├ície, pokia─ż ide o osobn├ę pe┼ła┼żenky, alebo chcete len ur├Żchli┼ą proces navrhovania, ste na spr├ívnom mieste. Zostavili sme najlep┼íie osobn├ę ┼íabl├│ny portf├│lia, ktor├ę m├┤┼żete upravova┼ą v aplik├ícii Adobe Photoshop pred ich k├│dovan├şm na akt├şvnych webov├Żch str├ínkach.

M├íme tie┼ż vo─żn├ę ┼íabl├│ny PSD vstupnej str├ínky, bezplatn├ę ┼íabl├│ny e-commerce PSD, ┼íabl├│ny bezplatnej dizajnovej agent├║ry PSD a ┼íabl├│ny blogu a ─Źasopisu PSD zadarmo. Ak h─żad├íte ├║pln├ę zhrnutie ┼íabl├│ny Web PSD, pre─Ź├ştajte si tento pr├şspevok.

┼áabl├│na webov├ęho portf├│lia zdarma pre dizajn├ęrov

Prv├Ż model v tomto zozname je minimalistick├Ż dizajn. V┼íimnite si ve─żk├Ż obr├ízok hlavi─Źky, ktor├Ż je ide├ílny na zahrnutie v├Żzvy na akciu. ┼áabl├│na m├í ve─ża priestoru na pridanie va┼íich projektov, posudkov z├íkazn├şkov a pr├şpadov├Żch ┼ít├║di├ş spolu s va┼íimi profilmi soci├ílnych m├ędi├ş.

portfólio dizajnu webdesign adobe design photoshop šablóna zadarmo psd

Pon: ┼áabl├│na responz├şvneho portf├│lia PSD (Envato Elements)

Model Pon je vynikaj├║cou vo─żbou pre nez├ívisl├ę a kreat├şvne agent├║ry, ktor├ę chc├║ zd├┤razni┼ą svoje portf├│lio. ┼áabl├│na obsahuje jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenie, ktor├ę je ─żahko prisp├┤sobite─żn├ę.

Pon Responsive Portfolio web design layout adobe template photoshop format free psd

Portf├│lio Dark Fusion PSD

Ak d├ívate prednos┼ą tmavej farebnej sch├ęme, vysk├║┼íajte model Fusion Dark Portfolio. Tento model ur─Źite zaist├ş, aby va┼íe projekty vynikli. ─Äal┼íou vynikaj├║cou vlastnos┼ąou tohto modelu je modern├ę a elegantn├ę p├şsmo.

dark fusion portfolio design web design Adobe Photoshop šablóna zadarmo psd

Str├ínka – ┼áabl├│na kreat├şvneho portf├│lia (prvky Envato)

Str├ínka je ve─żmi minimalistick├í, ale kreat├şvna ┼íabl├│na PSD. Je ide├ílny pre ┼żivnostn├şkov, fotografov a ─Ćal┼íie tvoriv├ę odbory. ┼áabl├│na obsahuje viac ako 30 s├║borov Photoshopu, tak┼że m├┤┼żete vytvori┼ą skuto─Źne jedine─Źn├ę a v├Żkonn├ę osobn├ę portf├│lio.

portf├│lio kreat├şvnych str├ínok web design design Adobe Photoshop ┼íabl├│na zadarmo psd

Folio – minim├ílna ┼íabl├│na portf├│lia PSD

Vysk├║┼íajte ┼íabl├│nu Folio Photoshop pre ─Ćal┼íie prepracovanie v├í┼ího osobn├ęho portf├│lia. T├íto ┼íabl├│na obsahuje nieko─żko s├║borov Photoshopu, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vytvorenie domovskej str├ínky, str├ínky portf├│lia a dokonca aj obnovenia str├ínky.

Folio portfólio minimálny webdesign adobe design šablóna photoshop formát zadarmo psd

┼Żiv├Ż HTML HTML (prvky Envato)

Livespot HTML je ide├ílnou vo─żbou pre agent├║ry na vo─żnej nohe alebo pre kreat├şvne agent├║ry. ┼áabl├│na obsahuje 14 s├║borov HTML, ako aj s├║bory Photoshop, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na ├║pravu koncepcie p├┤vodn├ęho n├ívrhu.

Livespot HTML webdesign adobe design photoshop šablóna psd formát

Discovery – webov├í ┼íabl├│na PSD

┼áabl├│na Discovery Photoshop obsahuje jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenie s elegantn├Żmi sekciami po celej ┼í├şrke, ktor├ę s├║ ide├ílne pre zobrazenie v├í┼ího ┼żivotopisu, ┼żivotopisu, z├íkazn├şckych posudkov a ─Ćal┼í├şch. ┼áabl├│nu je mo┼żn├ę ─żahko prisp├┤sobi┼ą a dokonca obsahuje ─Źas┼ą aplik├ície, ak ju va┼ía spolo─Źnos┼ą vlastn├ş.

objav jednej stránky web design web design adobe photoshop šablóna zadarmo psd

Splashes – ┼íabl├│na PSD agent├║ry Creative Design Agency (Envato Elements)

Tento model je vynikaj├║cou vo─żbou pre kreat├şvnu agent├║ru alebo pre t├Żch, ktor├ş h─żadaj├║ farebn├Ż dizajn portf├│lia. ┼áabl├│nu je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre ak├Żko─żvek typ osobn├ęho portf├│lia a obsahuje ve─ża medzery, ktor├í zd├┤raz┼łuje va┼íe projekty.

Splashes Creative Design Agency web design design Adobe Photoshop šablóna PSD vo formáte zdarma

Mark – ┼áabl├│na portf├│lia zadarmo pre Photoshop

Mark je ─Ćal┼í├ş model minim├ílneho portf├│lia vytvoren├Ż vo Photoshope. ┼áabl├│na obsahuje nieko─żko s├║borov Photoshopu, ktor├ę sa daj├║ ─żahko prisp├┤sobi┼ą a obsahuj├║ v├Żrazn├ę farby a elegantn├║ typografiu.

portf├│lio zna─Źiek adobe web design photoshop ┼íabl├│na zadarmo psd

Poseidon – Portf├│lio PSD a ┼íabl├│na kreat├şvnej agent├║ry (Envato Elements)

Model Poseidon je kreat├şvny model portf├│lia vhodn├Ż pre agent├║ry a nez├ívisl├Żch pracovn├şkov. ┼áabl├│na obsahuje viac ako 40 samostatn├Żch s├║borov PSD, ─żahko upravite─żn├í a dobre usporiadan├í.

Poseidon Creative Portfolio Agency webdesign adobe photoshop šablóna zadarmo psd

Waxom – bezplatn├ę osobn├ę portf├│lio PSD

Model Waxom je model Photoshop, ktor├Ż pou┼ż├şva tmav├║ farebn├║ sch├ęmu kombinovan├║ s minimalistick├Żm dizajnom. ┼áabl├│na sa dod├íva s viac ako 230 s├║bormi PSD, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą ako v├Żchodisko pre svoje projekty.

osobn├ę portf├│lio voskov web design adobe ┼íabl├│na photoshop form├ít zadarmo psd

B. Biele kreat├şvne portf├│lio

Tento portf├│liov├Ż model vyzer├í elegantne v─Ćaka tmav├ęmu pozadiu a elegantnej typografii, ktor├í vynik├í. ┼áabl├│na obsahuje jeden s├║bor PSD, ktor├Ż je ide├ílny na vytvorenie domovskej str├ínky pre webov├║ str├ínku v├í┼ího portf├│lia.

B. Biele kreat├şvne portf├│lio rozlo┼żenie web design adobe photoshop ┼íabl├│na form├ít zadarmo psd

IK – PSD vCard, ┼żivotopis a model portf├│lia

Model IK je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre osobn├ę portf├│lio a webov├║ str├ínku u─Źebn├Żch osnov. N├íjdete tu ve─ża sekci├ş predstavuj├║cich va┼íu predch├ídzaj├║cu pr├ícu, ako aj posudky, zru─Źnosti a vzdel├ívanie z├íkazn├şkov.

IK vCard Resum├ę Portf├│lio webov├Ż dizajn adobe photoshop ┼íabl├│na psd free format

Šablóna webovej stránky portfólia VictorThemes

T├íto ┼íabl├│na m├í ─żahko upravite─żn├ę a preh─żadne usporiadan├ę vrstvy a obsahuje tie┼ż vektorov├ę prvky a ikony, ktor├ę boli pou┼żit├ę na jej vytvorenie. Model m├í jednoduch├Ż a ─Źist├Ż dizajn.

┼áabl├│na n├ívrhu portf├│lia webov├Żch str├ínok adobe photoshop vo form├íte free psd

Šablóna portfólia jednej stránky

Vysk├║┼íajte jednostr├ínkov├║ ┼íabl├│nu portf├│lia pre kreat├şvny a odv├í┼żny dizajn osobn├ęho portf├│lia. T├íto ┼íabl├│na u─żah─Źuje predv├ídzanie va┼íich minul├Żch projektov a umo┼ż┼łuje potenci├ílnym z├íkazn├şkom v├ís kontaktova┼ą.

Jednostr├ínkov├ę portf├│lio, rozlo┼żenie webdizajnu, ┼íabl├│na Adobe Photoshop, bezplatn├Ż form├ít PSD

Ma┼ą webov├║ str├ínku portf├│lia a pravidelne aktualizova┼ą dizajn je najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako si potenci├ílnych z├íkazn├şkov v┼íimn├║┼ą. Ale ak ste zanepr├ízdnen├ş pr├ícou klienta a nem├íte ─Źas navrhn├║┼ą svoje portf├│lio od nuly, m├┤┼żete ako v├Żchodiskov├Ż bod pou┼żi┼ą prefabrikovan├Ż n├ívrh portf├│lia. Prezrite si na┼íu zbierku bezplatn├Żch ┼íabl├│n osobn├ęho portf├│lia a n├íjdite perfektn├║ ┼íabl├│nu pre webov├║ str├ínku svojho portf├│lia.

Related Articles

Back to top button