10 bezplatn├Żch ┼íabl├│n bro┼ż├║ry pre Adobe InDesign

Ak chcete oslovi┼ą ┼íir┼íie publikum, zostavenie bro┼ż├║ry m├┤┼że skuto─Źne pom├┤c┼ą. A ak├Ż lep┼í├ş sp├┤sob vytvorenia bro┼ż├║ry ne┼ż pou┼żitia bezplatn├Żch ┼íabl├│n bro┼ż├║ry pre Adobe InDesign?

Tieto ┼íabl├│ny u─żah─Źuj├║ propag├íciu va┼íej firmy, slu┼żieb alebo produktov alebo dokonca ┼í├şria cenn├ę inform├ície bez toho, aby ste museli prekon├íva┼ą probl├ęmy s vytvoren├şm ┼íabl├│ny alebo bro┼ż├║ry od nuly.

Faktor jednoduchosti pou┼żitia plus pohodlie vyplnenia pr├ízdnych pol├ş je to, ─Źo skuto─Źne tla─Ź├ş tieto ┼íabl├│ny InDesignu cez vrchol.

Tak cho─Ćte do toho a pozrite sa na t├║to kolekciu ┼íabl├│n bezplatn├Żch bro┼ż├║r pre aplik├íciu Adobe InDesign. Ur─Źite n├íjdete nie─Źo, ─Źo vyhovuje va┼íej spolo─Źnosti alebo projektu.

Tie┼ż by v├ís mohlo zauj├şma┼ą … ┼áabl├│ny n├ívrhov InDesignu zdarma, ┼áabl├│ny n├ívrhu InDesignu zadarmo, ┼áabl├│ny portf├│lia a Lookbooku zdarma a ┼áabl├│ny ─Źasopisu a editora InDesign zdarma

┼áabl├│na firemnej bro┼ż├║ry pre dva razy v dizajne

┼áabl├│na Bi-Fold Corporate InDesign je vynikaj├║cou vo─żbou pre t├Żch, ktor├ş h─żadaj├║ r├Żchle v├Żsledky s minim├ílnymi po┼żadovan├Żmi ├║pravami. Je profesion├ílne postaven├Ż s ├║plne vrstven├Żm dizajnom a d├í sa pou┼żi┼ą na r├┤zne ├║─Źely. A ke─Ć┼że sa daj├║ ─żahko prida┼ą vlastn├Ż text a obr├ízky, m├┤┼żete t├║to ┼íabl├│nu exportova┼ą do vysokokvalitn├ęho PDF za p├ír min├║t.

┼áabl├│na bro┼ż├║ry pre interi├ęrov├Ż dizajn (prvky Envato)

V─Ćaka ─żahko prisp├┤sobite─żn├ęmu rozlo┼żeniu a p├║tav├Żm uk├í┼żkov├Żm obr├ízkom pon├║ka ┼íabl├│na bro┼ż├║ry pre interi├ęrov├Ż dizajn v┼íetky ┼ítandardn├ę funkcie, ktor├ę by ste od profesion├ílnej bro┼ż├║ry o─Źak├ívali: 30 mm krv├ícanie, ve─żkosti p├şsmen A4 a USA. A bezplatn├í podpora p├şsiem a ikon. udr┼żiavanie modernej hrany. Presu┼łte fotografie na 12 vlastn├Żch str├ínok.

┼áabl├│na bro┼ż├║ry o dizajne interi├ęru

┼áabl├│na bro┼ż├║ry InDesign Square Soft & Clean

Ak chcete, aby bol dizajn bro┼ż├║ry ─Źist├Ż a jednoduch├Ż, rie┼íen├şm by mala by┼ą ┼íabl├│na bro┼ż├║ry InDesign Square Soft a Clean. Pridajte vlastn├ę logo a text do 8 plnofarebn├ę str├ínky. Perfektn├í vo─żba pre firemn├ę bro┼ż├║ry, ktor├ę musia vynikn├║┼ą od ostatn├Żch.

Hladk├í a ─Źist├í ┼ítvorcov├í ┼íabl├│na bro┼ż├║ry InDesign

Bro┼ż├║ra so ┼ít├Żlov├Żmi m├│dnymi obr├ízkami (Envato Elements)

┼át├Żlov├í modern├í ┼íabl├│na bro┼ż├║ry Lookbook m├í jemn├║ atmosf├ęru sofistikovanosti bez toho, aby bola na vrchu. T├íto ┼íabl├│na je ide├ílna na ┼í├şrenie m├│dy v─Ćaka ve─żkorys├ęmu 14str├ínkov├ęmu rozlo┼żeniu, preh─żadn├Żm vrstv├ím a farebn├Żm zmen├ím 1 na tla─Źidlo OK. Je pripraven├Ż na tla─Ź a okam┼żite zv├Ż┼íi v├í┼í obsah.

┼át├Żlov├í m├│dna bro┼ż├║ra s bro┼ż├║rkami

┼áabl├│na farebnej bro┼ż├║ry s tromi n├ísobkami (prvky Envato Elements)

Va┼ía ┼íabl├│na bro┼ż├║ry prospeje va┼íej materskej, pred┼íkolskej, mimo┼íkolskej ─Źinnosti alebo skupine na hranie. T├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry je s├şce navrhnut├í s oh─żadom na rodi─Źov, je v┼íak farebn├Żm trojkombin├ítom, ktor├Ż by sa mohol pou┼żi┼ą pre bro┼ż├║ru v akomko─żvek odvetv├ş, ktor├ę vy┼żaduje v├Żrazn├Ż dizajn a farby.

┼áabl├│na farebnej bro┼ż├║ry s nieko─żk├Żmi n├ísobkami

┼áabl├│na bro┼ż├║ry pre hotel InDesign pre tri osoby

Propagujte noc─żah s ra┼łajkami, hotel alebo v├şkendov├Ż pobyt pomocou tejto ┼íabl├│ny bro┼ż├║ry InDesignu od spolo─Źnosti Tri-Fold Hotel. T├║to ┼íabl├│nu je mo┼żn├ę ─żahko prisp├┤sobi┼ą. Fotografie jednoducho pretiahnite, pridajte text, zme┼łte farby a ste pripraven├ş ├şs┼ą. Je tie┼ż dod├ívan├Ż s fontom Cardo-Regular a bol tie┼ż prisp├┤soben├Ż na pou┼żitie v priemysle mas├í┼ż├ş a sal├│nov.

┼áabl├│na bro┼ż├║ry pre hotel InDesign pre tri osoby

┼áabl├│na bro┼ż├║ry s dvojit├Żm prelo┼żen├şm (prvky Envato)

T├íto ┼ít├Żlov├í a modern├í skladacia bro┼ż├║ra je ide├ílna pre ak├ęko─żvek podnikov├ę prostredie a pokr├Żva ┼íirok├Ż okruh firiem. Odpor├║─Źa sa tie┼ż pre v├Żro─Źn├ę spr├ívy a publik├ície. T├║to ┼íabl├│nu m├┤┼żu vyu┼ż├şva┼ą dokonca aj profily spolo─Źnosti. M├í iba dve rozlo┼żenia str├ínky, ale niekedy je to v┼íetko, ─Źo potrebujete na splnenie ├║lohy. Niekedy je jednoduch├ę lep┼íie a t├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry funguje dobre.

┼áabl├│na obchodnej bro┼ż├║ry s dvojit├Żm zlo┼żen├şm

Futuristick├ę plag├íty udalost├ş pre InDesign

Ak├Ż skvel├Ż dizajn t├íto ┼íabl├│na pon├║ka! Sada plag├ítov futuristick├Żch udalost├ş pre InDesign sa d├í ─żahko prisp├┤sobi┼ą bro┼ż├║ram a ─żahko sa edituje a prisp├┤sobuje pomocou vlastn├ęho textu a obr├ízkov na cest├ích. M├í bulv├írny dizajn A3, je ├║plne pripraven├Ż na tla─Ź a m├┤┼że urobi┼ą ak├║ko─żvek udalos┼ą alebo ozn├ímenie viac ako vynikaj├║cim.

Futuristick├ę plag├íty udalost├ş pre InDesign

┼áabl├│na bro┼ż├║ry produktu InDesign

Ak m├íte konkr├ętny produkt, ktor├Ż chcete propagova┼ą a up├║ta┼ą pozornos┼ą, t├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry produktu InDesignu urob├ş svoju pr├ícu a e┼íte viac. T├íto bezplatn├í ponuka pon├║ka ┼ítvorstr├ínkov├ę rozlo┼żenie s tromi str├ínkami obsahu a predn├Żm a zadn├Żm rozlo┼żen├şm. Je to jednoduch├ę, ale tu─Źn├ę p├şsmo, ktor├ę umo┼ż┼łuje celostr├ínkov├ę fotografie alebo citovan├ę cit├ície.

┼áabl├│na bro┼ż├║ry produktu InDesign

Blue Business Bro┼ż├║ra Dizajn (Envato Elements)

Ak├í je to pekn├í ┼íabl├│na! ┼áabl├│na n├ívrhu Blue Business Brochure je umiernen├í a cool, ale je ├║plne pripraven├í predstavi┼ą va┼íe posledn├ę ├║silie, pov├Ż┼íenie alebo pr├ícu. Ke─Ć uzn├íte za vhodn├ę prisp├┤sobi┼ą svoje obr├ízky a text, je ─żahk├ę zmeni┼ą usporiadanie vec├ş. A prich├ídza s 12 jedine─Źn├Żmi str├ínkami, tak┼że mus├şte n├íjs┼ą nastavenie, ktor├ę v├ím vyhovuje.

N├ívrh modrej obchodnej bro┼ż├║ry

Zelen├ę viery trojn├ísobn├ę zlo┼żenie ponuky / ┼íabl├│ny bro┼ż├║ry

T├íto ┼íabl├│na je elegantn├í a bezprobl├ęmov├í, ide├ílna pre podniky, re┼ítaur├ície, k├║pele a ─Ćal┼íie. To je ide├ílne pre zv├Żraznenie pon├║k alebo servisn├Żch pon├║k stru─Źn├Żm sp├┤sobom, ktor├Ż sprostredkuje v├í┼í poh─żad bez ohromuj├║cich ─Źitate─żov. Myslite na bro┼ż├║ry, ktor├ę z├şskate pre miestne re┼ítaur├ície na dver├ích obrazovky, len lep┼íie.

Zelen├ę viery trojn├ísobn├ę zlo┼żenie ponuky / ┼íabl├│ny bro┼ż├║ry

┼áabl├│na obchodnej bro┼ż├║ry (prvky envato)

T├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry obsahuje dizajn krajiny, v─Ćaka ─Źomu vynik├í priamo od dver├ş. Ale je toho viac ako to. T├íto ┼íabl├│na sa d├í pou┼żi┼ą pre takmer ak├Żko─żvek typ projektu alebo priemyslu v─Ćaka svojmu vysoko prisp├┤sobite─żn├ęmu dizajnu a ┼ít├Żlu. Va┼ía udalos┼ą sa dod├íva s mrie┼żkou st─║pcov obsahu 6/ 12 a vektorov├í grafika.

┼áabl├│na obchodnej bro┼ż├║ry

┼áabl├│na bro┼ż├║ry pre trojn├ísobn├ę zlo┼żenie InDesign Industry

V pr├şpade podnikov├Żch alebo priemyseln├Żch spolo─Źnost├ş (napr. Uho─żn├ę, ropn├ę alebo energetick├ę spolo─Źnosti) sa t├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry zmest├ş na ├║─Źet. Jeho jednoduch├Ż trojn├ísobn├Ż dizajn u─żah─Źuje stru─Źn├ę predstavenie inform├íci├ş o va┼íej firme, ale st├íle pon├║ka dostatok detailov na zapojenie. V┼íetko je plne prisp├┤sobite─żn├ę a pripraven├ę na tla─Ź.

┼áabl├│na bro┼ż├║ry pre trojn├ísobn├ę zlo┼żenie InDesign Industry

┼áabl├│na bro┼ż├║ry InDesign trojn├ísobn├í

Propagujte svoju cestovn├║ kancel├íriu, rezerva─Źn├║ agent├║ru alebo ─Źasovo vymedzen├ę u┼ż├şvanie nehnute─żnost├ş pomocou tejto ┼íabl├│ny bro┼ż├║ry in┼ípirovanej viacn├ísobn├Żm vyu┼żit├şm. M├┤┼że sa skuto─Źne pou┼żi┼ą v akomko─żvek odvetv├ş a pon├║ka atrakt├şvne vektorov├ę obr├ízky ako s├║─Źas┼ą dohody. T├íto bezplatn├í ┼íabl├│na sa d├í ─żahko prisp├┤sobi┼ą a je pripraven├í na tla─Ź hne─Ć po dokon─Źen├ş navrhovania.

┼áabl├│na bro┼ż├║ry InDesign trojn├ísobn├í

Viano─Źn├ę retro bro┼ż├║ra ┼íabl├│ny

Ke─Ć pr├şde sl├ívnostn├í chv├ş─ża, niekedy je dobr├ę ho srde─Źne obja┼ą vo va┼íich obchodn├Żch propag├íci├ích. T├íto retro viano─Źn├í ┼íabl├│na bro┼ż├║ry je vynikaj├║ca na propag├íciu predaja blesku alebo len na pridanie retro viano─Źn├ęho zvratu k produktom, slu┼żb├ím alebo in├Żm ponuk├ím spolo─Źnosti. T├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry je pripraven├í na tla─Ź a m├┤┼że by┼ą upraven├í tak, aby vyhovovala v┼íetk├Żm podnikom.

Viano─Źn├ę retro bro┼ż├║ra ┼íabl├│ny

Ako to vid├ş┼í? Tu je ve─ża mo┼żnost├ş ┼íabl├│n bro┼ż├║r, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zostavi┼ą ├║┼żasn├║ bro┼ż├║ru bez oh─żadu na to, v akom odvetv├ş ste. T├íto zbierka dar─Źekov je tak├í dobr├í, ┼że svoju firmu m├┤┼żete profesion├ílne prezentova┼ą s ─żahkos┼ąou. ─îo je celkom dobr├ę, ak sa n├ís p├Żtate.