10 Autentický Samsung Galaxy Používateľské recenzie S7

Samsung Galaxy S7 bol vydaný len nedávno a už má dostatočne skvelé funkcie na to, aby bol považovaný za uchádzača o telefón roka. Sotva sme na jar a už máme telefón, ktorý by mohol byť telefónom roka? To sa mi zdá príliš dobré, aby som tomu veril, ale po prečítaní niektorých recenzií používateľov to môže byť pravda.

Zozbieral som desať recenzií, niektoré zmiešané, niektorí negatívne, ale väčšina z nich je pozitívne. Zámerne som tento zoznam neskreslil, aby to znelo pozitívne; the Galaxy S7 má práve taký skvelý príjem. V skutočnosti sú tieto negatívne recenzie prinajlepšom zmiešané; len je ťažké nájsť nejaké sťažnosti na telefón.

Ak to už nie je poznateľné znamenie, neviem, čo je.

Zmiešané a negatívne recenzie

Keďže ich nie je veľa, začnime s negatívami pre Samsung Galaxy S7. Nikoho nenájdete a 0/10, ale niekoľko používateľov malo problémy.

1. “Sužuje ma chyba vybíjania batérie systému Android.” – od igacek (Reddit)

igacek negativny

Tu máme problém, ktorý nie je vinou Galaxy Samotný S7, ale chyba systému Android, ktorá rýchlo vybíja batériu. Tento používateľ navyše nie je jediným Redditorom, ktorého sužuje chyba na S7. Problém tu spočíva v tom, že režim Doze nefunguje správne. Ak telefón nikdy neprechádza do režimu Doze, máte na rukách obrovské vybitie batérie.

V vlákne komentárov jeden používateľ uvádza, že problém môže vyriešiť deaktivácia kariet Google Now. Ak je to pravda, urobí to o jednu sťažnosť menej Galaxy S7.

2. „OMG .. galaxy s7 je horšia ako galaxia s4 ..“ – Wolter (Gadgets360)

wolter negatívny

Názov tejto recenzie znie ako reakcia kneejerka, ale telo sťažnosti má niekoľko bodov, ktoré stoja za zmienku. Prvým bodom uviaznutia je nevyberateľná batéria. Aj keď mnohé pozitívne recenzie tvrdia, že Galaxy S7 má fenomenálnu výdrž batérie, nemožnosť jeho výmeny je vždy negatívom.

Tento používateľ navyše spochybňuje cenu, čo je bod, ktorý osobne rezonuje. Som typ používateľa systému Android, ktorý je fascinovaný najnovšími a najlepšími, ale často predvolenými nastaveniami starších telefónov. The Galaxy S7 sa predáva za približne 700 dolárov s nosičom a to je strmá, aj keď spravodlivá cena.

3. “Životnosť batérie môže byť stále lepšia.” – Donald (Dôveryhodné recenzie)

donald zmiešaný dôveryhodný

Tu máme niekoľko ďalších komentárov k výdrži batérie, ale táto krátka recenzia nie je úplne negatívna. Jedna vec, ktorú tento používateľ spomína a ktorú často nevidím vychovanú, je, ako ťažko sa s ňou pracuje so SIM kartou. Vyberanie SIM karty nie je niečo, čo väčšina používateľov robí často, ale ak áno, majte to na pamäti.

Je ťažké spomenúť S7 a nehovoriť o jeho kvalite zostavenia, a presne to tu Donald robí. Je zrejmé, že minimálne v tejto recenzii S7 nechýba vzhľad ani sila.

4. „… chýba mnoho špičkových funkcií …“-od RTZ (Amazon)

rtz zmiešané

Táto recenzia je oveľa viac zoznamom bodov než analýzou, ale tieto body stále stoja za analýzu. Opäť sa hovorí o nevymeniteľnej batérii a teraz o tom, že S7 stále používa USB 2.0.

Možno sa to nezdá ako veľký priestupok, ale je zvláštne, že nová vlajková loď spoločnosti Samsung neaktualizovala na USB typu C alebo dokonca 3.0. Ešte jeden bod, ktorý stojí za zmienku, je to, aké ťažké je vybrať kartu microSD.

S kartou SIM to nebol taký veľký problém, ale môžem zaručiť, že kartu microSD vyberiete oveľa viac. Ak chcete kartu presunúť dovnútra alebo von, budete potrebovať pomoc s nástrojmi.

5. „Príliš veľa bloatwaru“ – Stephen (Dôveryhodné recenzie)

stephen-zmiešaný-dôveryhodný

Táto recenzia sa týka bodu o bloatware, ktorý som ešte nepokryl. V závislosti od vášho operátora je Galaxy S7 sa začne načítavať s konkrétnymi aplikáciami, ktoré nemôžete odstrániť. Pokiaľ sa nerozhodnete rootovať svoj telefón s Androidom, tieto aplikácie vám zaberú vzácny priestor.

Našťastie úložisko S7 je možné zvýšiť pomocou kariet microSD, ale bloatware nikdy nie je výhodou.

Pozitívne recenzie

Dobre, teraz sa môžeme dostať k žiarivým recenziám, ktoré tvoria väčšinu. Urobil som všetko pre to, aby som pomohol odhaliť tých pár nedostatkov Galaxy S7 sa skrýva pod elegantnou kapotou. Teraz je načase sa pozrieť na všetko úžasné, čo môže používateľom Androidu ponúknuť.

1. „Dobrý, zlý a ďalší …“ – od IA (Amazon)

pozitívna

Nie je nič zlé na tom, keď tu spomenieme, že sme sa tým ešte nezaoberali, preto sa zamerajme radšej na jedno z dobrých.

Bod, ktorý treba spomenúť, je fotoaparát. Videl som niekoľko používateľských komentárov, ktoré neboli dostatočne dlhé na to, aby sa sem mohli zahrnúť, pričom sa spomínalo, že fotoaparát by mohol byť lepší. Aj keď fotoaparát nie je najlepší na trhu, 12 MP na zadnom fotoaparáte je viac než dostačujúci na bežné chyby v cloude.

2. “Ďalšie dobré.” Galaxy telefón doteraz. “ – od Susan7531 (Cnet)

susan pozitívne 1

Pozitívnou stránkou tejto recenzie je rýchlosť Galaxy S7. Potvrdili to ďalšie pozitívne recenzie, dokonca aj niektoré zmiešané. Myslím si však, že stojí za to poukázať na to, že predchádzajúci používateľ S4 bol uvedený ako najväčší Pro.

Tento používateľ spomína problémy s batériou, ale toto je prehadzovanie prípad od prípadu. Mohlo by ísť o obávanú chybu systému Android uvedenú v negatívnom komentári Reddit.

susan pozitívne 2

3. “Úžasný telefón a funkcie.” – od karl (Dôveryhodné recenzie)

karl pozitívny dôveryhodný

Tento recenzent kladie väčšinu zásob telefónu na množstvo funkcií a ich kvalitu. Telo ich správy sa miestami zamotáva, ale ide o to, že sú radi, že aktualizovali na S7 z S6.

The Galaxy Prichádzajú vodotesné funkcie S7 a užívateľ je vďačný za to, že sú na svojom mieste. Ak je vašim hlavným problémom poškodenie vodou, S7 by vás mal upokojiť.

4. “Zatiaľ je všetko dobré!” – od Seana (Amazon)

sean pozitívny

Mieri späť do Amazon na chvíľu máme iného používateľa, ktorého zaujal Galaxy Rýchlosť S7. Okrem rýchlosti, ktorá bola spomenutá v iných recenziách, tento používateľ uvádza, ako odolný je telefón.

Vzhľadom na Galaxy S7 je väčšinou sklenený, to určite zaujíma mnohých používateľov. Minimálne v tomto prípade, Galaxy S7 sa ukazuje ako oveľa robustnejší, ako sa zdá. Neskúšal by som doň hodiť tehlu, ale mala by aspoň prežiť pád lepšie ako váza na nezaplatenie.

5. “Najlepší telefón s Androidom vôbec!” – od FranklinJL (Cnet)

úprimne povedané

Tento používateľ vyvolá fotoaparát, podobne ako v inej recenzii, ale spomína, ako rýchlo dokáže vytvárať fotografie. Okrem kvality obrazu je pre každý fotoaparát nevyhnutná schopnosť rýchlo vytvárať skvelé fotografie. Každý perfektný záber má okno príležitostí a S7 znie dostatočne rýchlo, aby sa presadil.

Obavy z vyberania a vkladania karty SD a SIM sa znova opakujú, ale jedna výhoda, ktorú sme ešte nevideli, sa týka prenosu dát. Ak upgradujete na S7 z iného telefónu, tento používateľ tvrdí, že proces je rýchly a bezbolestný.

Záver

Je veľmi ťažké nájsť chyby na diskreditáciu spoločnosti Samsung Galaxy S7 s. Pokiaľ ide o niečo, najväčšou chybou telefónu nie je príliš veľké zlepšenie v porovnaní s Galaxy S6. Nie každý používateľ Androidu sa odhodlá na inováciu, pretože zmeny nie sú prevratné.

Prelomový alebo nie, Samsung Galaxy S7 je vlajková loď, ktorá ešte nejaký čas bude pokračovať v plavbe.

Si nový? Galaxy S7 vlastníkom, alebo sú funkcie zabalené vo vnútri Edge viac váš štýl? Ak uvažujete nad kúpou jedného z nich, prečo nezrušíte komentár nižšie a vysvetlíte, prečo?

Odporúčaný kredit obrázku