10 aplikácií na preklad smartphones

Prekladateľské aplikácie môžu používať všetci. Možno sa učíte nový jazyk alebo dokonca komunikujete v cudzom jazyku. Každý môže potrebovať ďalšiu pomoc a tieto aplikácie sú v tomto ohľade veľmi užitočné. S ohľadom na to sme vytvorili zoznam desiatich najlepších aplikácií na preklad do smartphones,

Takto nikdy nebudete bez pochopenia stránky bez prekladu alebo bez rozhovoru s cudzincami. Objavte najlepšie prekladové aplikácie pre smartphones s nami!

1, Google Prekladač

Prvou možnosťou prekladovej aplikácie je Prekladač Google, ktorý je určite typom nástroja, ktorý je najlepšie známy používateľmi na celom svete. Ponúka viac ako 100 rôznych jazykov, od angličtiny, portugalčiny, francúzštiny, španielčiny a taliančiny po jazyky ako latinčina, ruština a čínština.

Jeho rozhranie je veľmi jednoduché a intuitívne, vďaka čomu môže aplikáciu používať každý bez problémov, ale nie s funkciami. Niektoré z nich dokážu preložiť 60 jazykov bez pripojenia k internetu. Je tiež možné prekladať fotografické texty a simultánny preklad medzi dvoma jazykmi. Pri sťahovaní postupujte podľa týchto pokynov pre obchod Play alebo App Store.

Google Prekladač

2, Greengow Classic

Toto je aplikácia, ktorú sme nedávno opísali v našom zozname aplikácií na chatovanie s cudzincami. Ponúkam prekladateľa z 10 rôznych jazykov, ktorý pracuje ako s textom, tak hlasom. Svoje konverzácie môžete dokonca preložiť.

Okrem toho umožňuje používateľom komunikovať s ľuďmi z iných krajín a umožňuje vytváranie medzinárodných titulov na zlepšenie ich znalosti cudzích jazykov. Môžete si tiež stiahnuť pre Android a iOS.

3, Prekladateľ spoločnosti Microsoft

Druhá aplikácia pre prekladateľov smartphones je prekladateľ spoločnosti Microsoft. Umožňuje používateľovi hovoriť počas prekladu s jedným alebo viacerými ľuďmi, ktorí hovoria rôznymi jazykmi.

Ponúka tiež preklad textu a hlasu vo viac ako 60 rôznych jazykoch a môže sa prekladať aj z fotografií alebo snímok z fotoaparátov. Na stiahnutie prejdite do Obchodu Play alebo do obchodu s aplikáciami.

4, Yandex.Translate

Yandex.Translate ponúka online preklady do viac ako 90 rôznych jazykov. V režime offline môžete prekladať francúzštinu, nemčinu, taliančinu, ruštinu, španielčinu a turečtinu do angličtiny. To tiež umožňuje užívateľovi hovoriť frázy v niektorých jazykoch, takže ich môžete preložiť rýchlo.

Aplikácia tiež ponúka slovník na vyhľadávanie synoným, najbežnejších aplikácií a na naučenie sa nových slov pomerne ľahko. Môžete prekladať nasnímané fotografie, aby ste sa nikdy nestratili pri cestovaní do inej krajiny. Je k dispozícii na stiahnutie. pre Android a iOS.

Yandex.Preložiť prekladateľské aplikácie

5, Skype Prekladateľ

máme Skype v našom zozname prekladateľských aplikácií, pretože táto platforma, hoci jej hlavným cieľom je jednoduchá video komunikácia, ponúka aj simultánny preklad pre tých, ktorí potrebujú hovoriť s tými, ktorí nehovoria rovnakým jazykom.

Ponúka tiež preklad textu do viac ako 50 jazykov. Môžete uskutočňovať videohovory alebo hlasové hovory až s 24 rôznymi ľuďmi bez ohľadu na to, ktoré zariadenie používate. Ak chcete prevziať, kliknite na odkaz pre Android a iPhone.

6, iTranslate – prekladač jazykov a slovník

ITranslate je jednou z najsťahovanejších prekladateľských aplikácií pre iPhone, ktorá umožňuje preklad do viac ako 100 rôznych jazykov. Umožňuje užívateľovi prepínať medzi rôznymi nárečiami a rozhodnúť sa, či bude počúvať preklady mužských alebo ženských hlasov.

Táto aplikácia má tezaurus, knihu fráz a mnoho ďalších funkcií. V platenej verzii máte okrem iného preklad kamery alebo hlasové rozhovory. Stiahnite si iTranslate do svojho smartfónu s Androidom alebo iOS.

7, späť

Reverso je jednou z najlepších a najsťahovanejších prekladateľských aplikácií pre smartphones 5 milióny stiahnutí v Obchode Play. Ponúka rýchle preklady slov a fráz s niekoľkými kontextovými príkladmi pre každý preklad.

Aplikácia má veľmi jednoduché a ľahko použiteľné rozhranie, okrem simultánneho prekladu do 10 jazykov, prirodzených výslovností, slovných návrhov a verbálnych konjugácií. Kliknutím na odkaz stiahnite pre Android alebo iOS.

Aplikácie pre spätný preklad

8, Linguee

Toto je mierne odlišná alternatíva pre väčšinu prekladateľských aplikácií pre smartphones, Preklady, ktoré ponúka Linguee, sa vždy ponúkajú kontextovo, čo uľahčuje pochopenie skutočného významu každého slova. Zobrazuje najpoužívanejšie synonymá pre každý preklad, čo uľahčuje tvorbu textov.

Ponúka slovníky v niekoľkých jazykoch, ale väčšina z nich je medzi angličtinou a iným jazykom. V prípade portugalčiny môžete prekladať iba do angličtiny, španielčiny, francúzštiny a nemčiny. Má verziu, ktorú môžete použiť vo svojom obľúbenom prehliadači (na zobrazenie, kliknite na odkaz) a aplikácie pre Android a iPhone.

9, Babylon

Toto je ďalšia z najznámejších možností v našom zozname, ktorá sa pôvodne objavovala ako slovník, ktorý sa zmenil na preklad. Je integrovaný s mnohými najlepšími slovníkmi, napríklad Oxford a Merriam-Webster, a je tiež kompatibilný s viac ako 75 rôznymi jazykmi.

Dokáže prekladať e-maily, články a akýkoľvek text, ktorý čítate na svojom zariadení, pomocou viac ako 1.600 zdrojové slovníky a slovníky. Prejdite na oficiálnu webovú stránku na použitie v počítači alebo si ju stiahnite do smartphones prostredníctvom odkazu.

10. tlmočník hlasu

Vďaka tejto aplikácii na preklad sme dosiahli koniec zoznamu smartphones, špecializujúca sa na hlasové preklady. Podporuje viac ako 80 rôznych jazykov s hlasovým vstupom pre všetkých.

Voice Translator ponúka tipy, kontrolu pravopisu, preklady a históriu vyhľadávania a umožňuje vám hovoriť v akomkoľvek jazyku a ľahko sa učiť angličtinu. Stiahnutie prevezmite do Obchodu Play. Neexistuje žiadna verzia pre iOS.

Prekladateľská aplikácia pre hlasový preklad

Na čo si myslíte o týchto prekladateľských aplikáciách? smartphones?

Zanechajte komentár, ak už niektorého z nich poznáte a ktorý je váš obľúbený. Povedzte im tiež, ak viete niečo nové, o čom si myslíte, že je najlepšie, a zabudli sme vám dať, čo chcete.