10 aplik├íci├ş na identifik├íciu hudby na z├íklade zvuku

Jednou z najviac frustruj├║cich vec├ş, ktorou mnoh├ş prech├ídzaj├║, je ├║─Źas┼ą na ve─Źierkoch a po─Ź├║vanie hudby, ktor├í sa im p├í─Źi, ale neviem. Alebo pozerajte film a u┼ż├şvajte si hudbu, ale neviete, ako ho n├íjs┼ą nesk├┤r. Nie je prekvapuj├║ce, ┼że existuje nieko─żko aplik├íci├ş na identifik├íciu hudby na z├íklade zvuku.

Z ak├ęhoko─żvek d├┤vodu m├┤┼żu by┼ą tieto zvukov├ę aplik├ície na identifik├íciu hudby v t├Żchto situ├íci├ích u┼żito─Źn├ę. Preto sme vytvorili zoznam najlep┼í├şch 10 svojho druhu, aby ste si mohli vybra┼ą, ktor├Ż z nich je pre v├ís najlep┼í├ş.

1, Shazam

N├í┼í zoznam sme za─Źali s Shazamom, jednou z najpopul├írnej┼í├şch aplik├íci├ş na identifik├íciu hudby, ktor├í existuje u┼ż dlho. Funguje to; Sta─Ź├ş otvori┼ą aplik├íciu a kliknut├şm na tla─Źidlo na obrazovke identifikova┼ą skladbu.

Okrem toho pracuje s nieko─żk├Żmi streamingov├Żmi slu┼żbami, ako s├║ Spotify, Deezer a Rdio, kde si m├┤┼żete vypo─Źu┼ą plne identifikovan├ę skladby a sledova┼ą ich texty. Ak chcete aplik├íciu stiahnu┼ą, prejdite do Obchodu Play alebo App Store.

Shazam

2, Zvu─Źn├Ż hlu─Źn├Ż

SoundHound je ─Ćal┼í├ş typ, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş vedie┼ą, ak├║ hudbu hr├í okolo v├ís. V ┼łom m├┤┼żete dokonca bzu─Źa┼ą hudbu, ktor├í uviazla v hlave, ktor├║ aplik├ícia pravdepodobne rozpozn├í.

Okrem toho poskytuje inform├ície o interpretovi a skladbe, pon├║ka simult├ínne texty na sledovanie toho, ─Źo po─Ź├║vate, ako aj integr├íciu s aplik├íciami ako Spotify, Deezer a Apple Hudba je k dispoz├şcii pre Android aj iOS.

3, Genius – piesne a ─Ćal┼íie

Toto je jedna z aplik├íci├ş na identifik├íciu hudby, ktor├Żch hlavnou funkciou je encyklop├ędia textov. N├íjdete v ┼łom takmer ak├Żko─żvek text a h─żadajte jeho fragmenty alebo n├ízov.

M├┤┼żete tie┼ż ur─Źi┼ą, ─Źo sa deje okolo v├ís, v─Ćaka aplik├ícii, ktor├í zobrazuje relevantn├Ż text a inform├ície. Sta─Ź├ş stla─Źi┼ą tla─Źidlo v aplik├ícii. Nav┼ít├şvte ofici├ílnu webov├║ str├ínku alebo si stiahnite aplik├íciu pre Android alebo iOS.

4, musixmatch

T├íto aplik├ícia je agreg├ítor textu s neuverite─żnou medzin├írodnou zbierkou. Pomocou aplik├ície m├┤┼żete synchronizova┼ą text s t├Żm, ─Źo sa prehr├íva v telef├│ne.

Umo┼ż┼łuje v├ím ─żahko identifikova┼ą, ─Źo sa hr├í vo va┼íom prostred├ş, a umo┼ż┼łuje v├ím napr├şklad prida┼ą tieto skladby do zoznamov skladieb Spotify. Integruje sa s mnoh├Żmi aplik├íciami na po─Ź├║vanie hudby online.

Ak ju chcete pou┼ż├şva┼ą v prehliada─Źoch, prejdite na ofici├ílnu webov├║ str├ínku. M├┤┼żete si ich tie┼ż stiahnu┼ą pr├şstupom k odkazom. do Obchodu Play alebo do obchodu s aplik├íciami.

Musixmatch aplikácie na identifikáciu hudby

5, Rozpoznávanie hudby (BeatFind)

BeatFind je jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş aplik├ície na identifik├íciu hudby na z├íklade zvuku, ktor├í poskytuje pr├şstup ku v┼íetk├Żm d├┤le┼żit├Żm a relevantn├Żm inform├íci├ím o tom, ─Źo sa hr├í na obrazovke smartf├│nu.

Ak chcete po─Ź├║va┼ą hudbu, aplik├ícia sa integruje do nieko─żk├Żch streamingov├Żch slu┼żieb, ako s├║ Spotify, Deezer a YouTube, Okrem toho m├í funkciu, pri ktorej mobiln├Ż blesk blik├í v rytme hudby. M├í tie┼ż hist├│riu v┼íetk├ęho, ─Źo ste identifikovali vo svojom smartf├│ne. Stiahnu┼ą pre Android prostredn├şctvom odkazu.

6, MusicID

MusicID je ─Ćal┼íia aplik├ícia na identifik├íciu hudby. Funguje to podobne ako ostatn├ę, h─żad├í to, ─Źo sa hr├í, ke─Ć pou┼ż├şvate─ż stla─Ź├ş tla─Źidlo na obrazovke. Po identifik├ícii sa zobrazia inform├ície o skladbe a interpretovi.

Okrem toho si m├┤┼żete prezera┼ą texty a vide├í YouTube a ─Ćal┼íie v tejto aplik├ícii. M├í tie┼ż hist├│riu v┼íetk├ęho, ─Źo bolo preh─żadan├ę.

Ak chcete s├║bor stiahnu┼ą, kliknite na odkaz na Obchod Play alebo App Store.

7, Lyrics.mus.br

Letras.mus.br je jednou z braz├şlskych platforiem, ktor├ę vykon├ívaj├║ t├║to funkciu, aby zistili, ktor├ę skladby sa hraj├║. P├┤vodne to bolo miesto na tvorbu hudobn├Żch skladieb vyvinut├ę pre svoju komunitu a teraz m├í aplik├ície smartphones a nieko─żko ─Ćal┼í├şch funkci├ş.

N├íjdete tu viac 2,7 mili├│ny textov a prekladov piesn├ş, ku ktor├Żm maj├║ pr├şstup aj pri ur─Źovan├ş toho, ─Źo sa deje okolo v├ís. M├í integr├íciu so slu┼żbou Spotify, tak┼że m├┤┼żete po─Ź├║va┼ą skladby, ktor├ę boli identifikovan├ę nesk├┤r prostredn├şctvom slu┼żby streamovania.

Ak ich chcete prevzia┼ą, postupujte pod─ża t├Żchto pokynov pre Obchod Play alebo App Store alebo prejdite na ofici├ílnu webov├║ str├ínku.

Aplikácie Letras.mus.br na identifikáciu hudby

8, QuickLyric

QuickLyric je ─Ćal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou v aplik├íci├ích na identifik├íciu hudby a sl├║┼żi tie┼ż ako agreg├ítor p├şsmen. Tu si m├┤┼żete prezera┼ą texty offline.

Okrem toho m├┤┼żete pou┼żi┼ą funkciu identifik├ície hudby pomocou mikrof├│nu, ktor├Ż prenesie text na obrazovku smartf├│nu Android. Stiahnite si ho kliknut├şm na odkaz Obchod Play.

9, krab

Hlasov├Ż asistent smartphones v Apple, dok├í┼że rozpozna┼ą aj to, ─Źo v├ím vol├í, a to na va┼íom smartf├│ne, ako aj na inteligentn├Żch reproduktoroch.

Na identifik├íciu skladby a pr├şstup k textom m├┤┼żete pou┼żi┼ą pr├şkazy ako ÔÇ×Ak├í piese┼ł sa prehr├ívaÔÇť, ÔÇ×N├ízov piesneÔÇť a ÔÇ×Ak├í piese┼ł jeÔÇť. Ak chcete, m├┤┼żete klikn├║┼ą na v├Żsledok, v ktorom sa piese┼ł otvor├ş Apple hudba

10. Asistent Google

Nakoniec sme pri┼íli k poslednej aplik├ícii na identifik├íciu skladieb v na┼íom zozname. Google Voice Assistant je k dispoz├şcii aj na iPhone. Funguje to podobne ako Siri, ─Źo uv├ídzame v tomto porovnan├ş Google Assistant vs Siri.

Okrem v┼íetk├Żch z├íkladn├Żch funkci├ş pomocn├şka v├ím umo┼ż┼łuje ur─Źi┼ą, ktor├í skladba sa prehr├íva. Aplik├ícia zobraz├ş text a inform├ície o skladbe a interpretovi, ktor├Ż ju prehral. Ak m├í v├í┼í smartphone Android, prich├ídza s nat├şvnym nain┼ítalovan├Żm sprievodcom; teraz, ak pou┼ż├şvate iPhone alebo iPad, stiahnite si odkaz.

Google Assistant        hudobn├ę identifika─Źn├ę aplik├ície

─îo si mysl├şte o aplik├íci├ích na identifik├íciu hudby?

U┼ż to vie┼í? Na┼íli ste to lep┼íie, ako ste ho pou┼żili, alebo na┼íli nov├ę inform├ície? Nechajte to v koment├íroch! Nezabudnite sa pozrie┼ą na na┼íe porovnania najlep┼í├şch streamingov├Żch slu┼żieb, Spotify vs Apple Hudba, Spotify vs Deezer a Spotify vs YouTube hudba