1 GB TicWatch Pro RAM Počiatočné reakcie

1 GB TicWatch Pro RAM Počiatočné reakcie 1

Nedávno uvedený produkt TicWatch Pro spôsobil veľa vzrušenia. Toto je súčasť nedávneho trendu rozvíjajúcich sa spoločností, ktoré sa zúčastňujú na významných vedúcich pozíciách na trhu, ako sú napr Apple a Google. Tu sú prvé reakcie na 1 GB RAM TicWatch Pro, pozitívne a negatívne.

Cena iba 260 dolárov je veľmi atraktívna a pravdepodobne je hlavným rysom tohto malého balíka. Nový Mobici 2020, nový TicWatch Pro 2020, má duálnu RAM v modeli 2018 a má tiež odolnosť proti nárazom / nárazom MIL-STD 810G, čo znamená, že je veľmi odolný. Aplikácia smartfónu Wear OS funguje omnoho lepšie ako predchádzajúce modely. A nezabudnite, že ho môžete používať aj ako hodinky, keď ste v základnom režime. Ale tam, kde to skutočne svieti, je možné konať ako inteligentné hodinky a zároveň ako fitness zariadenie.

Napájanie a displej

Vďaka vrstvenému displeju zloženému z typickej LCD obrazovky a spodnej časti so štandardným telefónom AMOLED kombinuje dlhá výdrž batérie s jasom a je najlepším riešením v tejto fáze. Strieborný materiál pokrýva chrbát a je tu tiež niekoľko otvorov na sledovanie impulzu. má 2 tlačidlá umiestnené vpravo a horné tlačidlo sa používajú na prepínanie medzi spustením aplikácie a zobrazením ciferníka. Spodné tlačidlo spustí aplikáciu TicExercise, ale môžete ju prispôsobiť tak, aby spustila akúkoľvek aplikáciu.

Životnosť batérie sa skladá z: 5 dní energie, než ju budete musieť nabiť podľa Mobvoi. Pamätajte, čo sa stalo 3 dní používania základného režimu. Môžete tiež aktivovať režim Essential a podľa potreby predĺžiť výdrž batérie až na mesiac. Alebo môžete využiť energiu 3,5 hodín hudby a GPS.

herectvo

Používanie operačného systému Wear je jednoduché, pretože existujú 6 posuňte nadol ovládacie prvky, ktoré vám umožňujú vybrať svet. Jedná sa o režim v lietadle, prepínanie zvuku, hľadanie telefónu, Google Pay, vypnutie obrazovky a nerušenie. Stlačením ikony ozubeného kolieska získate prístup k všetkým dostupným nastaveniam. Nainštalované aplikácie sú Fit Breathe, Fit Workout, vyššie uvedené cvičenie Tic, Google Pay a TicPulse. Zlou správou je, že ich nemožno odinštalovať.

pohodlie

Aj keď je TicWatch Pro veľký, tiež ľahko prechádza testom pohodlia a nevyzerá honosne ani rušivo. Všetci sa radi pozrieme na túto chvíľu, keď nudné obchodné stretnutie trvá dlho a tieto hodinky vám umožňujú nastaviť režim Essential. na 1 Vyzerá ako GB RAM sa konečne implementuje, pretože môže poskytovať funkčnosť bez oneskorení alebo spomalení, ktoré boli chybou smartphones tak ďaleko. V podstate to môže robiť to, čo robí smartphone, ale v oveľa tesnejšom prípade pripevnenom na zápästí.

Všeobecné prijatie

Aj keď existuje priestor na zlepšenie, zdá sa, že TicWatch Pro predstavuje ďalšiu éru inteligentných hodiniek a môže byť z dlhodobého hľadiska dokonca lacnejšia. To všetko však predstavuje kompromis medzi pohodlím nosenia hodiniek a potrebou zobrazenia malej obrazovky. Presvedčiť ľudí, aby sledovali svoje obľúbené relácie na náramkových hodinkách, si bude vyžadovať istú istotu, že ich sledovanie na notebooku, tablete alebo smartfóne je oveľa príjemnejšie. Potrebné sú však užitočné a pohodlné balíčky a TicWatch Pro túto funkciu vykonáva šikovne.