❤️ Teraz môžete v službe Google Duo odosielať a prijímať srdcia ❤️

Sme pár mesiacov od Valentína, ale tím Google Duo už pozná lásku. Možno budú chcieť, aby sme počas sviatkov viac hovorili o našich pocitoch. Možno si myslia, že niekomu povedia, že vám záleží na tom, či by sa nemali robiť iba jeden deň v roku. Bez ohľadu na myslenie pridali spôsob, ako posielať a prijímať srdcia aplikácie na videohovory.

Možnosť poslať srdce sa nezobrazí pre všetky kontakty Duo. Nezobrazí sa ani pre kontakty, s ktorými hovoríte najčastejšie, ani pre kontakty, ktoré ste označili ako partnera alebo manželského partnera v službe Google Family Link. Je to zvláštne, ale dobre.

Ak je táto možnosť k dispozícii, pred kontaktom s ňou alebo pred odoslaním správy sa v strede kontaktnej obrazovky zobrazí karta „Poslať srdce“. Karta im pripomína, aby nastavovali pripomenutia na volanie a zdieľali samodestrukujúce fotografie. Môžete im poslať srdce, o ktorom sú informovaní, a ak od niekoho dostanete srdce, môžete ho poslať späť. Roztomilá animácia prepichne každú akciu.

❤️ Teraz môžete v službe Google Duo odosielať a prijímať srdcia ❤️ 1 ❤️ Teraz môžete v službe Google Duo odosielať a prijímať srdcia ❤️ 2

Pošlite a prijmite srdcia.

Túto funkciu objavil už dávno 9to5Google, ale v tom čase nebol aktívny. Zahŕňalo by to aj srdce, objatie a vlnu, ale videli sme iba prvé.

Toto je uvedené vo verzii 67 Dua, hoci je to pravdepodobne prepínač na strane servera a pre niektorých používateľov sa mohol objaviť v minulosti. Iní to ešte nemusia mať, a keďže je to nespoľahlivé, musíte ešte prekopať niekoľko kontaktov, aby ste zistili, či sa u jedného z nich objaví. Prial by som si, aby spoločnosť Google tieto možnosti zosúladila medzi kontaktmi.

Google Duo - videohovory vysokej kvality

Google Duo - videohovory vysokej kvality