Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

▷ Živý prúd Daytona 500 2020: ako sledovať preteky NASCAR odkiaľkoľvek

aktualizácia: Po nedeľnom odklade zlého počasia je nový začiatočný čas v pondelok 17. februára 16:00 ET.

Prichádza najväčšia udalosť NASCAR roku – 62. ročník Daytona 500 -, ktorá sa dnes koná na Floride. Prečítajte si všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste mohli sledovať živé vysielanie Daytona 500 do roku 2020, bez ohľadu na to, kde na svete ste.

Každoročný zdvíhač závesov pre novú sezónu NASCAR uvidí okolo oválu 40 pásov vodičov, 2,5- dlhá medzinárodná dráha Daytona International Speedway s výpredajom viac ako 100 000 fanúšikov.

Minuloročný víťaz Denny Hamlin sa bude snažiť udržať si svoj titul na silnom poli, v ktorom sú Kevin Harvick, Brad Keselowski a Joey Logano nainštalovaný ako trojcestní favoriti.

Tohtoročné vydanie Veľkej Ameriky znamená koniec niektorých pozoruhodných období. Keďže Jimmie Johnson oznámil, že sezóna 2020 bude jeho poslednou závodnou sezónou NASCAR, nedeľná udalosť bude posledným časom, pravdepodobne bude najväčšou šoférom pohára v sérii Daytona 500. Táto tohtoročná splátka tiež znižuje oponu na "Generation 6Éra automobilov objavujúcich sa v závode, s hybridnými vozidlami „Next gen“, ktoré budú debutovať na Daytone 500 v roku 2021.

Preteky sa stali synonymami pre prezidentov. Denný víkend a tohtoročné podujatie budú zaujímavé aj pre politických pozorovateľov, pričom Donald Trump bude Grand Marshall.

Ak ste na to fanúšikom NASCAR v USA alebo kdekoľvek inde na svete, ukážeme vám, ako sledovať online živý prenos Daytona 500 online, aby vám neuniklo jedno kolo.

  • Futbalový fanúšik? Prečítajte si tiež nášho sprievodcu o tom, ako sledovať Premier League

▷ Živý prúd Daytona 500 2020: ako sledovať preteky NASCAR odkiaľkoľvek 1

Ako sa pozerať na živé vysielanie Daytona 500: živé vysielanie v USA

Fanoušci NASCAR v USA majú veľa možností na pozeranie Veľkej americkej rasy, ale najpriamejší spôsob, ako to urobiť, je vo vašej televízii. Ak máte káblové predplatné alebo dokonca digitálnu anténu vysielajúcu cez vzduch, môžete celú udalosť sledovať na Fox. Sieť začne svoje pokrytie Daytonou 500 o 13:00 ET / 10:00 PT a závod sa začne o hodinu a pol neskôr o 20,30pm miestneho času alebo 11:30 o PT.

Pre tých, ktorí tento rok hľadajú online stream Daytona 500 online, vás spoločnosť Fox pokryla webovou stránkou Fox Sports aj aplikáciou Fox Sports, ktorá zobrazuje živé prúdy závodu. Budete sa však musieť prihlásiť pomocou poverení od poskytovateľa káblovej alebo satelitnej televízie.

Neplánujete platiť za prémiové káblové predplatné na sledovanie Daytona 500? Nemusíte sa obávať, pretože sme sa zaoberali mnohými inými spôsobmi, ako preteky závodovať online. Pokračujte v čítaní a zistite ako.

Ako sa pozerať v USA bez kábla

Ak nemáte káblové predplatné, nemusíte sa obávať, pretože existujú aj iné možnosti, ktoré vám umožnia sledovať Fox bez toho, aby ste sa museli prihlásiť na odber. Aby sme vám celý proces zjednodušili, nižšie uvádzame tri naše obľúbené možnosti, z ktorých väčšina má aj bezplatné skúšobné verzie:

  • Hulu s Live TV 40 dolárov mesačne – Hulu s Live TV zahŕňa CBS, Fox, NBC a ESPN.
  • FuboTV 35 dolárov za prvý mesiac – FuboTV vám dáva prvý mesiac so zľavou, ale potom sa cena zvyšuje na 45 dolárov mesačne. Táto služba zahŕňa CBS, Fox, NBC a NFL Network, ale neprichádza s ESPN.
  • DirecTV teraz 50 dolárov mesačne – DirecTV Now zahŕňa CBS, Fox, NBC, ESPN a za $5 navyše môžete pridať sieť NFL.
  • YouTubeTV 40 dolárov mesačne – YouTubeTV vám umožňuje prístup k CBS, Fox, NBC a ESPN.

Ako žiť prúd Daytona 500 z krajín mimo vašej krajiny

Ak ste tento víkend mimo USA a pokúsite sa naladiť jednu z vyššie uvedených možností pre živé vysielanie Daytona 500, ako ste uviedli vyššie, ste sklamaní, pretože pokrytie bude nevyhnutne geograficky blokované, čo znamená, že ho nemôžete pozerať. Aspoň vy Nebolo by N'-t byť schopný, ale pre použitie VPN.

▷ Živý prúd Daytona 500 2020: ako sledovať preteky NASCAR odkiaľkoľvek 2

Ako sa pozerať na Daytona 500: live stream v Kanade

▷ Živý prúd Daytona 500 2020: ako sledovať preteky NASCAR odkiaľkoľvek 3

Ako sa pozerať na živé vysielanie Daytona 500: Spojené kráľovstvo naživo

▷ Živý prúd Daytona 500 2020: ako sledovať preteky NASCAR odkiaľkoľvek 4