Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

▷ Vezmite svoj inteligentný domov na ďalšiu úroveň – ušetrite pomocou Amazon Echo Show 5 a ponuky Fire TV Stick

▷ Vezmite svoj inteligentný domov na ďalšiu úroveň - ušetrite pomocou Amazon Echo Show 5 a ponuky Fire TV Stick 1

Váš inteligentný domov sa vďaka najnovším dostane o dosť inteligentnejší Amazon Echo Show 5 a Fire TV ponuky. Zabudnite len na rozhovor s Alexou, teraz vám môže na malej alebo veľkej obrazovke ukázať všetko, čo potrebujete vedieť.

Amazon Echo Show 5 obchody práve teraz znižujú cenu inteligentného displeja na pouhých 49,99 GBP. Je to fantastická úspora na neuveriteľne šikovnej inteligentnej domovskej obrazovke a návrat na najnižšiu cenu, akú sme kedy videli pri prehliadke Echo. 5,

Prezerajte si texty piesní, sledujte recepty, sledujte Prime Video, postupujte podľa pokynov WikiHow a uskutočňujte a prijímajte videohovory, a to všetko od 5,5-inch dotykový displej. Navyše, šírka len 148 mm a hĺbka 73 mm Amazon Echo Show 5 dokonale sedí na každom nočnom stole, kuchynskom pulte alebo konferenčnom stolíku.

Alebo, ak sa chystáte vziať svoju zábavu na veľkú obrazovku, nájdete celý rad obchodov s technológiou Fire TV, ktoré ponúkajú lacné streamingové zariadenia za tento týždeň, od štandardnej verzie Fire Stick 29,95 GBP až po verziu 4,99 GBP 4K. Môžete dokonca ušetriť 20 libier na výkonnej televíznej kocke Fire TV, ktorá teraz prichádza za 89,99 GBP.

Chcete tieto úspory ešte viac maximalizovať? Noví predplatitelia to môžu dokonca vyskúšať Amazon Hudba HD ZDARMA po dobu 90 dní – to sú tri mesiace prístupu AmazonKnižnica 50 miliónov skladieb v slávnom vysokom rozlíšení.

Nie vo Veľkej Británii? Prejdite nadol najlepšie Amazon Echo Show ponuky a predaj Fire TV Stick vo vašej oblasti.

Dnešné najlepšie Amazon Echo Show 5 obchod

  • Nakupujte všetko Amazon Echo ponuky v Argos

Dnešné najlepšie ponuky Fire TV Stick

  • Nakupujte všetky ponuky Fire TV Stick v Currys

vyskúšať Amazon Hudba HD zadarmo po dobu 90 dní

Sledujeme najnovšie Amazon Echo predaja, ale môžete skontrolovať aj najnovšie Domáce ceny Google pozrieť sa na konkurenciu. Nájdete tu aj omnoho viac Amazon Fire TV Predaj paličiek priamo na TechRadare.