Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

▷ Úžasný obchod: ušetrite 200 AU na bezšnúrovom vákuu V10 Animal od spoločnosti Dyson

▷ Úžasný obchod: ušetrite 200 AU na bezšnúrovom vákuu V10 Animal od spoločnosti Dyson 1

Akumulátorový vysávač spoločnosti Dyson je už dlho vítaným kráľom vákuovej džungle napájanej z batérií – neustále sa hodnotí ako najlepší vo svojej triede, pokiaľ ide o dizajn, prenosnosť a výkon. Ak ste vždy chceli jeden z týchto skvelých domácich spotrebičov, ktorý vám určite uľahčí život, máte šťastie – spoločnosť Dyson zľavu na V10 Animal za dostupnú 699 AU $.

Jedným z pravdepodobnejších dôvodov pre zváženie modelu Dyson V10 (okrem jeho úžasnej ceny) je jeho pohodlie. Až s pôsobivou 60-minútovou výdržou na batérii, výkonným motorom a viacnásobným príslušenstvom sa nielen zjednodušia práca v domácnosti, ale budete viac motivovaní k tomu, aby ste vedeli, aké malé úsilie je potrebné na to, aby ste si urobili domáci spick a span.

Sanie tohto zlého chlapca ho odlišuje od konkurencie – vstavaný je digitálny motor spoločnosti Dyson, ktorý dokáže dosiahnuť 125 000 ot./min. 2, 000 otáčok za sekundu), vďaka čomu je viac ako schopný zachytiť podlahové nasties vnútornej i vonkajšej odrody.

Čo robí tento stroj ešte sladším, je jeho univerzálnosť – Dyson V10 je konštrukčne modulárny, takže ho môžete použiť ako vákuové zariadenie alebo odstrániť prútik z hlavnej priehradky a urobiť z neho užitočnú ručnú jednotku.

Toto Dyson V10 Animal je tiež skvelé pre ľudí s alergiami – plne utesnený filtračný systém zachytáva 99,97% častíc tak malých ako 0,3 mikróny – vylučujúci čistší vzduch. Je tiež bez vakov a umožňuje vám vyprázdniť zhromaždené nečistoty jediným zatiahnutím za jej páku.

Vyberte si tento obchod prostredníctvom obchodu eBay spoločnosti Dyson a ušetrite 22% z pôvodnej ceny – to je obrovská úspora vo výške 200 USD.

  • Recenzia Dyson Cyclone V10
  • Dyson patentuje slúchadlá na znečistenie, ktoré čistia vzduch okolo vás