Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

▷ Sledujte každý príves Super Bowl 2020 tu

▷ Sledujte každý príves Super Bowl 2020 tu 1

Super Bowl 2020 nám priniesol množstvo nových filmových ukážok popri futbalovej hre, najmä od spoločností Disney a Universal. Nový Marvel Televízne relácie, posledný výlet Jamesa Bonda a posledný rýchly a zúrivý výlet boli hlavnými filmami.

Rovnako ako vyššie uvedené, videli sme aj prívesky Super Bowl pre The Minions: Rise of Gru, film SpongeBob Squarepants, Black Widow, Disney's Mulan, A Quiet Place Part 2The Invisible Man, Top Gun: Maverick a Amazon Lovci popredných predstavení. K dispozícii je tiež reklama Rick a Morty, ktorú si fanúšikovia pravdepodobne budú chcieť vyskúšať, aj keď to nie je technicky príves …

Z toho vyplýva, že 30-sekundový televízny spot počas veľkej hry údajne stál $5,6 miliónov, tak o tom premýšľajte, keď sledujete každý z nich a pýtate sa, či to stálo za to cenu …

Nie každé štúdio si tento rok kúpilo čas v Super Bowl. Warner Bros a Sony sa rozhodli túto udalosť vynechať, čo znamená, že neuvidíte žiadne nové zábery prichádzajúcich filmov DC, ako napríklad Birds of Prey alebo Wonder Woman 1984 (hoci sa tieto krátko objavili v reklame Super Bowl), alebo nový vedľajší film Spider-Man zameraný na Morbiusa Living Vampire.

Vysoké náklady na účasť sú dôvodom, prečo väčšina z nich je dlhá iba 30 sekúnd, hoci Disneyho Mulan má plnú dvojminútovú príves. Nižšie sme zhromaždili všetky prívesy Super Bowl 2020 na jedno miesto. Užite si to.

  • Ako sledovať nominovaných na Oscara za najlepší film do roku 2020
  • Predpovede Oscaru do roku 2020
  • Filmy do roku 2020: najlepšie filmy prichádzajúce tento rok

WandaVision, Loki a Falcon a zimný vojak

Najväčšie (a najlepšie) prekvapenie v noci: sme sa pozrieť na Falcon a Winter Soldier, WandaVision a Loki, tri z pripravovaných pôvodných televíznych relácií Disney Plus. Zatiaľ čo v prívese neboli odhalené dátumy, očakávame, že prvá séria príde v auguste na základe správy z minulého týždňa.

Nie je čas zomrieť

Ako sa očakávalo, Bond dostal na Super Bowl 30-sekundové miesto, ktoré škádlil vzduchový set, ktorý sme nevideli v jeho predchádzajúcom prívese, nehovoriac o ďalších darebákoch Ramiho Maleka.

Časť tichého miesta 2

Postava Johna Krasinského (spoilery!) Sa v tomto televíznom spote znovu objaví vo flashback forme na pokračovanie hororového hitu, v ktorom je tentokrát tiež Cillian Murphy. Vyzerá to, že dostaneme prehľad o živote skôr, ako tieto bytosti presiahnu civilizovaný svet.

Rýchlo a zbesilo 9

Celý rýchly a zbesilý 9 Príves bol prepustený v piatok, v dostatočnom predstihu pred veľkou hrou, a to je v podstate obmedzená verzia tej verzie, v ktorej je darebák Johna Cena (ktorý sa tiež stáva bratom Dominika Toretta).

Horná pištoľ: Maverick

Dlhotrvajúce pokračovanie hry Top Gun v hlavnej úlohe s Tomom Cruisom inteligentne zacieľovalo na demografické údaje o otcoch sledujúcich Super Bowl v roku 2020. Top Gun: Maverick režíroval Joseph Kosinski z Tron: Legacy and Oblivion.

Prisluhovači: The Rise of Gru

Ľúbim alebo nenávidím prisluhovačov, tento televízny spot Super Bowl sa použil na podporu vydania pripravovaného úplného filmu pre film, ktorý je druhým vedľajším zameraním na postavy.

Neviditeľný muž

Univerzálna nová verzia neviditeľného muža Hviezdy príbehu Elisabeth Mossovej zo služobnice. Tento film, ktorý režíroval dlhoročný spisovateľ Saw a zákerný spisovateľ Leigh Whannell, sa týka ženy, ktorej posadnutý a zdanlivo zomrelý vedecký manžel straší svoj každodenný život.

ježko Sonic

Živý akčný film Sonic, ktorý bol doteraz zdrojom nekonečných internetových názorov a memov, sa počas Super Bowl dostal veľmi veľkým predstavením. Začína to porovnaním športovcov s modrým ježkom, potom uvidíme nejaké skutočné zábery. Úprimne povedané, vyzerá veľmi podobne ako film Alvin a Chipmunks.

SpongeBob Movie: Sponge on the Run

Jeden z najzábavnejších z týchto televíznych spotov sa Keanu Reeves krátko objaví v tejto ukážke filmu SpongeBob Squarepants. Pre mierne mladšiu generáciu, ktorá bola posadnutá touto animovanou šou Nickelodeon, bude to ako ich verzia filmu The Simpsons Movie.

Čierna vdova

Jeden z mála mŕtvych, ktorý vstúpil do veľkej hry, príves Black Bowow Super Bowl nám skutočne neukazuje to, čo sme predtým predtým nevideli. Stále však dostávame o niečo viac vynikajúce obsadenie súboru, medzi ktoré patria Rachel Weisz, Florence Pugh a David Harbour (všetci robia ruské akcenty).

Disneyho mulan

Disneyho Mulan v skutočnosti dostal počas Super Bowl plný finálny príves. Je to pôsobivo epos a porovnáva sa priaznivo s tým, ako vyzerali posledné remake remake naživo.

lovci

Tento je určený pre televíznu šou, ale nacistický lov Amazon Prime Video show Hunters dostal ďalší pohľad na veľkú hru. To hrá Al Pacino, a počíta Jordan Peele ako výkonný producent.

Rick a Morty

Aj keď to nie je technicky príves, Rick a Morty sa objavili v reklame Pringles počas veľkej hry. Je škoda, že nemohli použiť túto reklamu na odhalenie obdobia Ricka a Mortyho. 4 sa vráti v roku 2020, ale hej, je to 30 sekúnd animácie Ricka a Mortyho, ktorú ste nikdy predtým nevideli.

  • Najlepšie filmy Netflix

Table of Contents