Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

▷ SIM karta EE Black Black Friday sa zaoberá iba výnosmi – 60 GB údajov iba za 20 GBP mesačne

Je náhodou, že EE priniesla späť jeden zo svojich vôbec najlepších obchodov na SIM karte iba na Valentína …? Nie, nie je to a nemôžeme to dostatočne zdôrazniť … SIM plány nie sú romantické.

Aj keď to nie je krik lásky, prinajmenšom potichu zaznieva zľava, pretože to znamená návrat jedného z najlepších plánov SIM EE. Poskytujúc až 60 GB údajov za pouhých 20 libier mesačne, naposledy, keď sme videli túto propagáciu od spoločnosti EE, bol Čierny piatok.

Vzhľadom na to, že EE nie je presne tou najlacnejšou sieťou v okolí, zvyčajne stojí viac ako jej traja hlavní konkurenti – traja, Vodafone a O2 – kedykoľvek narazíme na to, že sa maloobchodný predajca veľkých mien stáva veľkým obchodom, vždy stojí za to skočiť.

Pre vás alebo za darček pre vášho partnera – nemôžete povedať, že sme sa vás nesnažili odradiť – sme vymenovali všetko, čo potrebujete vedieť o tejto EE SIM, iba nižšie. Nájdete tu aj podrobnosti o najbližších konkurenčných ponukách.

  • Pozrite si najlepšie mobilné telefóny bez SIM karty, ktoré môžete spárovať s novým SIMO

▷ SIM karta EE Black Black Friday sa zaoberá iba výnosmi - 60 GB údajov iba za 20 GBP mesačne 1

Veľká dátová SIM karta EE sa zaoberá iba:

Aké ďalšie ponuky SIM sú momentálne k dispozícii?

Jedna dohoda o EE bude mať ťažkosti s bitím pochádza od Tri. Ponúka neobmedzené obmedzenie dát iba za 18 GBP mesačne.

Alebo na lacnejšej strane Smarty Mobile húpa dátový plán s veľkosťou 50 GB za cenu len 15 GBP mesačne. A s touto dohodou budete na a 1- mesačná zmluva, ktorá znamená, že môžete zostať tak dlho, ako chcete, a odísť, keď budete chcieť.

Chceš niečo lacné a veselé? iD Mobile 2 GB dát za £6 voľba by mohla byť ideálna.