▷ Samsung Galaxy Predaj S20 začal pomaly, ale prečo?

Samsung Galaxy S20 vyzerá, že sa pomaly spúšťa, pričom údaje o počiatočnom predaji naznačujú, že je oveľa menej populárna ako jej predchodca. Galaxy S10.

Najnovšia vlajková séria spoločnosti Samsung sa začala predávať na svojom domácom trhu v Južnej Kórei a podľa kórejského heralda Galaxy Spoločnosť S20 predala o 50% menej kusov v deň otvorenia ako Galaxy S10 to urobil v roku 2019.

Podľa správy spoločnosť Samsung predala 70 800 Galaxy Jednotky S20 v Kórei 27. Februára, zatiaľ čo Galaxy Séria S10 posunula v prvý deň 140 000, pričom Galaxy Note 10 dokazuje, že ich predaj je 220 000 počiatočných dní ešte obľúbenejší.

Zrejme to nie je úplne nová chyba telefónu, s priemyselnými zdrojmi, ktoré tvrdia, že šírenie koronavírusu hrá úlohu v číslach o nízkom predaji. Avšak správy o nižších číslach predaja oproti Galaxy Séria S10 neprichádza ako úplné prekvapenie.

Nemáme tiež údaje o predaji špeciálne pre špičkové (a príliš drahé) Samsung Galaxy S20 Ultra, takže nie je jasné, či sa vyššie uvedené číslo vzťahuje iba na S20 alebo Ultra a S20 Plus.

  • Ruky zapnuté: Samsung Galaxy Recenzia S20
  • Ruky zapnuté: Samsung Galaxy Recenzia S20 Plus
  • Ruky zapnuté: Samsung Galaxy S20 Ultra prehľad

Galaxy S20 je jednoducho menej populárny

Sledovali sme Samsung Galaxy S20 mesiace a my sme videli menší záujem spotrebiteľov o slúchadlo pri príprave na jeho spustenie 11. februára 2020 v porovnaní s Galaxy S10 v roku 2019.

Podľa údajov služby Google Trends je prudký nárast úrokov v čase uvedenia produktu na trh Galaxy S20 bol približne polovičný v porovnaní so S20 Galaxy S10.

To je veľký rozdiel medzi týmito dvoma generáciami, ale ten, ktorý nie je úplne neočakávaný. Spúšťanie smartfónov má tendenciu nasledovať kadenciu tick-tock s „tick“ rok nám zvyčajne dáva nové slúchadlo s prelomovými funkciami, po ktorom nasleduje „tock“ rok, keď nové slúchadlo získa viac prírastkových aktualizácií v porovnaní s predchádzajúcou verziou.

Galaxy S10 bol "kliešť"; rok pre Samsung, pretože sa snažil reštartovať svoju vlajkovú loď s triom telefónov (v S10e, S10 a S10 Plus) plus bonus štvrtá ponuka v podobe Galaxy S10 5G.

Znamená to, že rok 2020 je „záťahom“. rok pre značku, so spoločnosťou Samsung Galaxy Séria S20 stavia na základoch postavených na S10, ale nakoniec neposkytuje rovnakú úroveň revolúcie.

Je to stále prvé dni Galaxy S20 a rozsah je momentálne v predaji iba v Kórei, čo znamená, že Samsung má dostatok času a priestoru na zabezpečenie obrovského predaja.

Galaxy S20, S20 Plus a Galaxy S20 Ultra je v predaji v USA, Austrálii a na Strednom východe v marci 6, a telefóny potom 13. marca zasiahnu Veľkú Britániu a Európu.

  • Samsung Galaxy S20 vs Galaxy S10: aký je rozdiel?

Prostredníctvom PocketNow