Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

▷ Práca z domu: kde si môžete kúpiť notebooky, monitory, tlačiarne a ďalšie

▷ Práca z domu: kde si môžete kúpiť notebooky, monitory, tlačiarne a ďalšie 1

Mnoho spoločností žiada zamestnancov, aby v dohľadnej budúcnosti pracovali z domu, a pokiaľ bude prebiehať koronavírusová kríza, a ak práca z domu je nová skúsenosť, môžete nájsť prechod z kancelárie na kuchynský stôl alebo štúdium (alebo na pohovku – nesúdime) ) náročné, najmä ak nemáte správne vybavenie a príslušenstvo, ktoré vám umožní pracovať efektívne a pohodlne. Ale nebojte sa, sme tu, aby sme pomohli …

Zaobstarali sme si výber práce od domácich potrieb, od prenosných počítačov a tlačiarní, cez náhlavné súpravy a dokonca aj zariadenia na rozširovanie Wi-Fi, od popredných maloobchodníkov, ako sú Amazon, Walmart a Best Buy.

Medzi štandardné ponuky patrí Chromebook Samsung 3 v predaji za pouhých 15 dolárov, notebook XPS 13 v predaji za 971,09 dolárov a 24-palcový monitor Dell UltraSharp v predaji za 199,99 dolárov. Ak hľadáte zľavy na počítačové príslušenstvo, spoločnosť Walmart má v predaji kombinovanú klávesnicu a myš Microsoft Wireless Keyboard a Mouse za 49,99 dolárov a bezdrôtovú náhlavnú súpravu Logitech G533 len za 74 dolárov.

Nižšie nakupujte viac práce z domu a nezabudnite si túto stránku uložiť ako záložku, pretože ju priebežne aktualizujeme o všetky nové ponuky, ktoré budú dostupné.

  • Najlepšia kúpa: ušetrite na prenosných počítačoch, monitoroch, webových kamerách atď
  • Amazon: ponuky pre stoly, lampy, smerovače a ďalšie
  • Dell: ušetrite ďalších 17% zľavu pri práci z domu
  • Walmart: laptop ponuky od najlepších značiek
  • Walmart: 25% zľava na počítačové príslušenstvo

Práca z domu náležitosti:

Prezrite si ďalšie ponuky na internete Najlepšie lacné laptop ponuky a najlepší lacný monitorový predaj,

Môžete tiež vidieť viac najlepšie lacné ponuky a ceny notebookov Dell,