▷ Pozrite si PGA Tour: ako žiť golf v roku 2020 z ktoréhokoľvek miesta na svete

Zjednodušene nebolo nikdy jednoduchšie sledovať golf PGA Tour online. Kdekoľvek ste na svete, nájdete spoľahlivý živý prenos PGA Tour 2020, ktorý je ľahko prístupný a umožňuje sledovať všetky drámy v čase, keď sa odohráva. Náš sprievodca vysvetľuje, ako to urobiť, takže si nemusíte nechať ujsť jediný výstrel z tejto sezóny.

Doteraz sa Rory McIlroy zo Severného Írska rozbehol na horúcom mieste a v súčasnosti je na špičke svetového rebríčka, ale on je tesne prenasledovaný španielskymi ortuťami Jonom Rahmom a triom vynikajúcich talentovaných Američanov v Brooks Koepka, Justin Thomas. a Dustin Johnson. Oživujúci sa Tiger Woods sa teraz tiež nebezpečne šíri na desiatom mieste na svete – stačilo by len jedno silné vystúpenie z legendy, aby ho videl vyliezť na stôl a dosiahnuť rekordnú 83. výhru v PGA Tour.

Keď sa septembrové show Ryder Cupu medzi Európou a Amerikou už blížia, možno je to chuť toho, čo príde na Whistling Straits túto jeseň.

Predtým sme však mali všetky štyri hlavné golfové turnaje, na ktoré sa môžeme tešiť, počnúc najväčšími z nich – Masters 2020, ktorý sa koná v apríli na legendárnom národnom ihrisku Augusta v Gruzínsku.

Nižšie sú uvedené všetky dátumy veľkých golfových spoločností 2020 a miesta konania, ktoré sa budú konať v tomto roku – alebo prejdite nadol a dozviete sa, ako sa pozerať na PGA Tour golf a naživo vysielať všetky drámy v roku 2020 odkiaľkoľvek na svete.

Golf majorors 2020: dátumy a miesta konania štyroch najväčších turnajov

  • Masters, Augusta National, apríl 9-12
  • Majstrovstvá PGA, TPC Harding Park, 14. – 17. mája
  • US Open, Winged Foot, 18. – 21. júna
  • British Open, Kráľovský chrám sv. Juraja, 16. – 19. júla

Ako sa pozerať na PGA Tour golf: live stream na každom turnaji v roku 2020

Existuje veľa jednoduchých spôsobov, ako sledovať PGA Tour golf v roku 2020 vrátane USA, Veľkej Británie, Kanady, Austrálie a takmer kdekoľvek inde na svete. Prejdite nadol a získajte úplné rozdelenie možností, ale prvá vec, ktorú by ste mali vedieť, je to, že ktokoľvek mimo svojej domovskej krajiny sa stále môže naladiť na akciu ako obvykle pomocou jednej z najlepších sietí VPN.

Tieto služby vám umožnia oboznámiť sa s obmedzeniami týkajúcimi sa geografického blokovania, ktoré môže mať váš miestny prevádzkovateľ vysielania, a ak budete mimo svojej krajiny, budete môcť sledovať dokonale legálny a kvalitný priamy prenos golfu. Najlepšie zo všetkého je, že nastavenie trvá iba pár minút.

▷ Pozrite si PGA Tour: ako žiť golf v roku 2020 z ktoréhokoľvek miesta na svete 1

Ako sa pozerať na PGA Tour golf: live stream každý turnaj v roku 2020 v USA

Ak ste mimo USA, ale chcete sa pozerať na PGA Tour rovnako ako po kole v miestnom vidieckom klube, môžete použiť US VPN na efektívnu prepravu IP vášho počítača, telefónu alebo tabletu späť do Američana lokalita.

▷ Pozrite si PGA Tour: ako žiť golf v roku 2020 z ktoréhokoľvek miesta na svete 2

Sledujte golf PGA Tour: streamujte každý turnaj naživo v roku 2020 z Veľkej Británie

▷ Pozrite si PGA Tour: ako žiť golf v roku 2020 z ktoréhokoľvek miesta na svete 3

Ako sa pozerať na golf PGA Tour naživo v roku 2020 z Kanady

▷ Pozrite si PGA Tour: ako žiť golf v roku 2020 z ktoréhokoľvek miesta na svete 4

Live streamujte PGA Tour 2020 a sledujte golf online v Austrálii

Rovnako ako v prípade Kanady, aj v Austrálii sú možnosti plného tuku pre živé vysielanie PGA obmedzené. Opäť platí, že sa jedná o prípad vyhodenia GOLFTV prihrávky alebo ísť bez golfu PGA Tour po väčšinu roka.

Ceny sú rovnako konkurencieschopné ako na Veľkom bielom severe, takže tí, ktorí sú dole, môžu získať $ GOLFTV predplatné od $90,99 mesačne.

  • Prečítajte si nášho sprievodcu po najlepšie golfové hodinky

▷ Pozrite si PGA Tour: ako žiť golf v roku 2020 z ktoréhokoľvek miesta na svete 5