Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

▷ Potlačenie hluku ep 2: E3 zrušený, nové iPady a čo sa deje so slúchadlami Sony?

▷ Potlačenie hluku ep 2: E3 zrušený, nové iPady a čo sa deje so slúchadlami Sony? 1

Minulý týždeň sme urobili niečo trochu vzrušujúce. Šli sme iba na spustenie podcastu a tento týždeň sme odišli a urobili to znova.

Ak ste to minul minulý týždeň nejako vynechali, dobre, tu je rekapitulácia: Hluk je vaše týždenné počúvanie sveta techniky, ktoré vám dáva informácie, ktoré potrebujete, aby ste predstierali, že viete, o čom hovoríte s priateľmi a bavia sa ( dobre, myslíme si to) alternatívny pohľad na všetky novinky, recenzie a funkcie, o ktorých tu každý týždeň píšeme.

Tento podcast, ako ste sa už pravdepodobne zozbierali, nie je len z TechRadaru – a tento týždeň, kvôli pôsobivej britskosti, vôbec nie. Našťastie, môj spolu-moderátor Sherri L. Smith (šéfredaktor notebooku Mag) sa pripojil Rami Tabari, spisovateľ štábu pre rovnaký titul.

Druhý týždeň: múdre pocity

Na čo sa dostali, keď ich Spojené kráľovstvo nepočúvalo? Diskutovalo sa o všetkých veciach: nekonečná sága spoločnosti Samsung Galaxy Recenzia S20, Sherri odhalila svoju lásku k Ori a Will of the Wisps, zatiaľ čo Rami preskúmala HTC Vive Cosmos a pár sa podelil o svoje pocity AppleNové slúchadlá a Windows 10 …

A na konci sa uistite, že sa budete držať časti Nepopulárne stanoviská, kde presne zistíte, čo je hore so slúchadlami Sony … určite by mali získať ešte viac kreditu ako oni?

To všetko a ešte viac na úplne novom podcaste na potlačenie hluku – prihláste sa na Spotify a získajte ho Apple podcasty alebo nás nájdete kdekoľvek, kde nájdete svoje pody.

Ak ste fanúšikom stránky, okamžite sa povýšite na status hyperfana tým, že si prečítate pozadie ešte pred začiatkom epizódy:

  • AppleJarná udalosť sa posunula späť
  • E3 je zrušená – vráti sa niekedy?
  • AppleNové slúchadlá – čo si myslíme?
  • Call of Duty Warzone je veľká vec
  • Prečo spoločnosť Sony nezískava viac kreditu za svoje slúchadlá?