Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

▷ Overwatch 2 vydávať správy, zvesti, režimy a upútavky

Po mesiacoch špekulácie Overwatch 2 oficiálne debutoval na BlizzCon 2019.

Pokračovanie tímovej strelkyne Blizzardu odhalil kreatívny režisér Jeff Kaplan na výročnom podujatí spolu s emocionálnym filmovým upútavkom (ktoré nájdete nižšie).

Overwatch 2 "je trochu odchýlka od série"; obvyklý formát. Pokračovanie bude obsahovať nové režimy PvP, pričom Push bude základom konkurenčnej hry, ako aj nové mapy, kozmetické výrobky a postavy – vrátane Sojourna, ktorý bol odhalený počas akcie.

Aj keď sa tieto nové režimy PvP očakávajú, nové pre túto sériu je pridanie príbehových a hrdinských misií, ktoré umožňujú kooperatívne hranie – prvé pre sériu Overwatch. V týchto „vysoko opakovateľných“ misiách sa vy a päť priateľov pokúsite dosiahnuť ciele spoločne proti AI, čo by malo slúžiť ako vítaný odklad z intenzívnych online režimov PvP, o ktorých je séria známa.

Je tu dosť veľa na to, aby ste si obtočili hlavu – ale nemusíte sa obávať, pretože sme zhromaždili všetko, čo vieme o Overwatch 2 tak ďaleko dole pre vaše vnímanie.

(Aktualizácia: Hlavný autor knihy Overwatch, Michael Chu, opustil Blizzarda. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej.)

Strih na naháňačky

  • Čo je to? Pokračovanie tímového strelca Blizzarda
  • Kedy to vyjde? TBC
  • Na čom môžem hrať? Pravdepodobne PC, Nintendo Switch, PS4 a Xbox One (plus konzoly nasledujúceho pohlavia)

Overwatch 2 dátum vydania

Blizzard oficiálne predstavil Overwatch 2 na BlizzCon 2019. Zdá sa, že pokračovanie je stále v ranom vývoji a Blizzard nevie, kedy sa uvoľní.

„Neviem. Nemám tušenie,“ povedal počas Overwatch kreatívny riaditeľ Jeff Kaplan 2 odkryť panel. „Rovnako, urobme to skvelými, to je to, na čom nám záleží viac než čokoľvek. Nemáme na mysli dátum.“

V januári 2020 sa predstavila oficiálna PlayStation Brazília Twitter účet spôsobil určité vzrušenie, keď sa ukázalo, že „2020 bude rokom Overwatch 2 prichádza na PS4 “pred odstránením tweetu (prirodzene teraz zachovaného v podobe obrazovky pomocou Voxela). Potom o niekoľko dní neskôr nasledoval tweet z oficiálneho účtu tímu Overwatch League Vancouver Titans (cez Dexerto), ktorý tiež spomenul dátum vydania do roku 2020 pred odstránením. Bez oficiálneho komentára spoločnosti Blizzard by sa to malo považovať za štipku soli. Môže to byť skôr jednoduchá chyba ako únik.

Overwatch 2

Overwatch 2 prívesy

Overwatch 2 bol oficiálne odhalený Jeffom Kaplanom na BlizzCon 2019, spolu s osemminútovým filmovým upútavkom s názvom „Zero Hour“.

Skontrolujte ju nižšie (ale pripravte si nejaké tkanivá):

Počas BlizzCon 2019, Blizzard tiež upustil trojminútový príves pre Overwatch 2 ktorý predstavuje nový vzhľad pokračovania.

Sledujte to nižšie:

Overwatch 2 správy, fámy a potvrdené funkcie

Zhromaždili sme všetky správy a zvesti okolo Overwatch 2 nižšie spolu s doteraz potvrdenými funkciami:

Michael Chu opúšťa Blizzard

Vedúci spisovateľ overovacej práce Michael Chu oznámil svoj odchod z Blizzardu po 20 rokoch práce tam. Chu, zodpovedný za veľkú časť príbehov o tradíciách hry a charakteroch, uverejnil správy na svojom blogu a na Twitter, Chu neodhalil, aké sú jeho ďalšie kroky, ale povedal, že dúfa, že „bude aj naďalej rozprávať tieto príbehy a budovať svety, ktoré spájajú ľudí prostredníctvom hier.“

Fanúšikovia overwatch budú samozrejme chcieť vedieť, ako môže tento odchod ovplyvniť vývoj Overwatch 2, najmä preto, že sa zdá, že kladie dôraz na misie Story a Hero. Podľa Blizzarda vo vyhlásení (cez PCGamer) by hra nemala byť ovplyvnená.

"Sme nesmierne vďační Michaelovi za jeho príspevky a jeho prítomnosť v Blizzarde bude chýbať. Neočakávame žiaden vplyv na naše plány Overwatch 2, Vývoj hry je obrovské úsilie o spoluprácu, do ktorého sú zapojení talentovaní ľudia z viacerých tímov, všetci so spoločným záväzkom k hodnotám Overwatch a vízii Overwatch. 2, Usilovne pracujeme na tom, aby sme pre hráčov vytvorili epický zážitok založený na príbehu a nemôžeme sa dočkať, až sa o ďalšie podelíme. ““

Ďalší tweet dátumu vydania

Krátko po funkcionári Twitter účet PlayStation Brazília tweeted o dátume vydania 2020 pre Overwatch 2, oficiálne Twitter tímu Overwatch League, Vancouver Titans, urobili to isté. Rovnako ako tweet od PlayStation, aj tento najnovší tweet bol odvtedy vymazaný, ale zachytil ho Dexerto. V tweetu sa hovorí „Overwatch 2 prichádza tento rok „predtým, ako vyjadrí vzrušenie nad„ všetkými novými hernými režimami “.

Rovnako ako predtým, Blizzard sa oficiálne nevyjadril, takže je možné, že ide iba o ďalšiu chybu úradníka. Twitter zodpovednosti. Aj keď je teraz trochu podozrievavejšie, že dve skupiny, ktoré majú potenciálne úzke väzby na Overwatch 2 urobili túto chybu. Bez ohľadu na to sme nevedeli pravdu o veci, kým nepočujeme od samotného vývojára.

Uvoľnenie dátumu úniku?

Oficiálne Twitter účet pre PlayStation Brazília spôsobila určité vzrušenie medzi fanúšikmi Overwatch po tom, čo sa ukázalo, že „2020 bude rokom Overwatch 2 prichádza na PS4 “. tweet bol odvtedy odstránený, ale Voxel zachytil snímku obrazovky. Od Blizzarda k tejto záležitosti nedošlo k žiadnemu oficiálnemu komentáru, ale je celkom možné, že to bola zo strany PlayStation Brazil jednoduchá chyba. Twitter team. Nevedeli sme to s istotou, kým nedostaneme oficiálny komentár; predtým Jeff Kaplan uviedol, že nevie, kedy sa hra spustí, pretože je stále v ranom štádiu.

Dráždi iného hrdinu?

Blizzard bol dosť tesný na pery, pokiaľ ide o zoznam hrdinov pre Overwatch 2 ale fanúšikovia, ktorí sa naladili na živý prenos Yule Log Jeffa Kaplana, sa čudovali, či režisér dráždil nového hrdinu pre ďalšie vydanie (cez ComicBook). V priebehu Kaplanovho živého toku sa pri budovaní Overwatch Lego postaveného okolo 6 hodinu a 11 minút, zmienil sa o ustanovenej postave Overwatch Junker Queen a položil niekoľko otázok o tom, či „niekedy bude hrdinou“ a akú úlohu by mohla zohrať, ak by bola jednou. Nebolo to ani zďaleka potvrdenie čohokoľvek, ale stačilo to v inak pokojnom živom vysielaní, aby upútalo pozornosť fanúšikov Overwatch. Predstavujeme si, či bude Junker Queen hrdinom v Overwatch 2 dostaneme potvrdenie bližšie k vydaniu hry, kedykoľvek to bude možné.

Väčšie mapy a viac hrdinov

V nedávnom rozhovore Overwatch 2Asistentka režiséra Aarona Kellera a hlavný spisovateľ Michael Chu trochu rozšírili ambície tímu hrať PvE. Podľa Kellera existuje v hre „veľa hrdinov“ a jej mapy PvE sú „2x väčšie ako bežné mapy Overwatch“.

Toto zväčšené meradlo slúži na rozprávanie viac príbehov vo svete Overwatch a že nové kooperatívne misie príbehu umožnia „tradičnejší spôsob rozprávania príbehu vo vesmíre Overwatch“. Príbeh, ktorý, povedal Chu, bude mať „začiatok, stred a koniec“.

Ako už bolo uvedené, PvP je, samozrejme, stále stredobodom tímu a postup v PvP bude „úplne oddelený“ od PvE.

Podľa Kellera „nechceme, aby hra zmenila talenty a schopnosti, aby v PvP poskytovala nespravodlivú výhodu. Stále skúmame, čo môžu hráči v PvE zarobiť, a budujeme na to progresívny systém. Našim cieľom je vytvoriť robustný zmysluplný progresívny systém, ktorý sa premietne do našich hrdinských misií, kde hráči môžu hrať a prehrávať mnoho hodín alebo ako svoj hlavný režim po dokončení kontroly presahom. 2 príbeh. "

Naratívne zameranie
"S Overwatch 2„Budujeme kooperatívny herný zážitok založený na rozprávaní, ktorý hráči požadujú od originálu – a ktorý sme chceli robiť už dlho,“ povedal J. Allen Brack, prezident spoločnosti Blizzard Entertainment. „Tešíme sa na rozprávanie ďalšej kapitoly tohto epického príbehu v hre a sme nadšení, že môžeme hráčom poskytnúť úplne nový druh kooperačného zážitku postaveného na postupe a prispôsobovaní svojich obľúbených hrdinov – to všetko a zároveň poskytovať viac zo všetkého, čo majú radi na Overwatch dnes. “

PvP je stále zameranie
Napriek silnému dôrazu na nové kooperatívne režimy si Kaplan vyhradil čas na to, aby rozptýlil mýtus Overwatch 2 by stratil režim multiplayer, vďaka ktorému 50 miliónov ľudí hrá hru na prvom mieste.

V skutočnosti je podľa Kaplana obrovské zameranie na overwatch 2 tím robí PvP tak dobrým, ako je to možné – čo zahŕňa nové mapy, nové režimy a nové postavy ďalej v rade.

Kozmetické výrobky prechádzajú cez
Podľa spoločnosti Kaplan sa všetky kozmetické výrobky získané v pôvodnom Overwatch prenesú na Overwatch 2 – krok, ktorý pomôže urýchliť prechod na novú hru.

Hrdinové misie
Hero Missions vidia tím Overwatch, ktorý cestuje po svete, bráni mestá proti invázii robotov, prijíma elitné agenty Talon a bojuje proti darebným silám, ktoré obliehajú svet. Tento „vysoko opakovateľný režim“ umožní hráčom vylepšiť svoje obľúbené hrdiny a získať mocné možnosti prispôsobenia, ktoré prevyšujú ich schopnosti v kooperatívnej hre – napríklad zmena Reinhardtovho ohnivého štrajku na zapálenie blízkych nepriateľov alebo zmena Tracerovej pulznej bomby tak, aby spôsobila zničujúce reťazová reakcia – poskytnutie mimoriadnej výhody, ktorú potrebujú v porovnaní s drvivou pravdepodobnosťou.

Overwatch 2

Overwatch and Overwatch 2 sú kompatibilné
Súčasní hráči Overwatch môžu hrať spolu s Overwatch 2 hráči v multiplayeri PvP. Súčasní hráči Overwatch budú navyše môcť hrať Overwatch 2 hrdinovia a mapy.

Kooperatívne misie
Družstevné misie umožňujú hráčom spojiť sa, aby „stáli spolu proti ohromnému prepuknutiu hrozieb na celom svete“.

Overwatch 2 hrať
Podobne ako to, čo sme videli s jeho predchodcom, funkcia Overwatch Play prináša úspechy existujúcich hráčov a zbieranie lupov a ponúka aktuálny kompletný zoznam prehľadov Overwatch, novú generáciu hrdinov, nové mapy, ktoré „rozširujú pôsobnosť sveta“ a novú mapu Push. typ – plus ďalšie, ktoré sa majú odhaliť.

Príbehové misie
V misiách príbehov sa Winston, Tracer a ďalší členovia pôvodného Overwatch spoja s novou generáciou hrdinov. Hráči budú zohrávať aktívnu úlohu v sérii Overwatch, pretože nová globálna kríza sa odohráva prostredníctvom série intenzívnych misií so štyrmi hráčmi. Ako postupuje príbeh, hráči sa spoja ako rôzne skupiny hrdinov a budú bojovať o obranu sveta pred omnickými silami Null Sector, odhaľujú motívy útokov robotických armád a prichádzajú tvárou v tvár rastúcim novým hrozbám okolo glóbus.

Overwatch 2

Nové vylepšenia motora
Overwatch 2 predstavuje významné vylepšenia motorov, ktoré podporujú väčšie mapy pre kooperatívne (PvE) hry, ako aj širokú škálu nových nepriateľov a frakcií, s ktorými sa hráči stretnú pri svojich misiách. Hra tiež prináša vizuálne vylepšenia.

BlizzCon 2019
Overwatch 2 bol oficiálne odhalený na festivale BlizzCon 2019 spolu s osemminútovým filmovým upútavkom. Dostali sme tiež trojminútový herný trailer, ktorý predstavil nový vzhľad pokračovania spolu s novými hrdinskými schopnosťami.

Overwatch 2 bude predstavovať nové režimy PvP, pričom remorkér Push bude hlavným prvkom konkurenčnej hry, ako aj nové mapy, kozmetické výrobky a postavy vrátane Sojourn. Zatiaľ čo sa očakávajú nové režimy PVP, nové pre sériu je pridanie príbehových a hrdinských misií, ktoré umožňujú kooperatívne hranie – prvé pre sériu.

  • Najlepšie pripravované hry 2019: najočakávanejšie tituly pre PS4, Xbox One a Switch


Table of Contents