Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

▷ Neuveriteľné úspory: ušetrite 497 AU dolárov z tejto inteligentnej televízie UHD s rozlíšením 65 palcov

▷ Neuveriteľné úspory: ušetrite 497 AU dolárov z tejto inteligentnej televízie UHD s rozlíšením 65 palcov 1

Aussie maloobchodný predajca Appliance Central má často nejaké trhliny v obchodoch a cez eBay obchod, ktorý v súčasnosti ponúka 65-palcovú sériu Hisense. 8 Inteligentná televízia UHD za 497 USD menej ako u všetkých hlavných austrálskych maloobchodníkov – a neuveriteľných 56% z pôvodného RRP.

Hisense má obrovský rozsah televízorov a seriálov 8 je na vyššom konci produktového spektra výrobcu a ponúka podporu pre Dolby Vision HDR, čo je formát, ktorý automaticky optimalizuje a upravuje jas, farbu a kontrast, aby sa vylepšilo sledovanie obrazovky. Budete tiež ošetrení v širšom farebnom spektre, čím získate viac ako miliardu farieb pre prirodzenejší zážitok zo sledovania, ktorý bude zobrazovať autentické a živé farby, aj keď prijímate štandardné signály. K dispozícii je podpora Dolby Atmos, ktorá poskytuje trojrozmerný zvuk, vďaka ktorému sa budete cítiť akoby ste vo vnútri akcie.

65R8 navyše beží na úplne novom VIDAA U3.0 Platforma AI, ktorá zosilňuje konektivitu, poskytuje rýchlejšie časy spustenia a inteligentnejšie prispôsobiteľné používateľské rozhranie. Môžete tiež spárovať 65R8 s AmazonAlexa, takže môžete zmeniť kanál a zvýšiť hlasitosť bez toho, aby ste museli zdvíhať prst.

Väčšina austrálskych maloobchodníkov v súčasnosti predáva 658R za AU $1, 795, a Appliance Central už má 65R8 za veľmi konkurenčnú cenu AU $1, 480 v eBay obchode. Avšak pomocou kódu PLUME15 pri pokladni môžete získať ďalších 182 AU $ z už nízkej ceny – alebo o AU7 497 dolárov menej ako JB, The Good Guys a Harvey Norman!

  • Chcete vidieť, aké ďalšie ponuky existujú? Pozrite sa na naše najlepšie lacné 4K televízne ponuky v Ause na marec 2020
  • Hisense TV 2020: tento rok sú na ceste všetky laserové televízory, ULED a LCD