▷ AUTO CHESS, jedna z najlepších bezplatných šachových hier pre …

Máte radi šach? Takže ak nepoznáte automatické šachy, určite poznáte veľa verzií tejto hry, ktoré nájdete na Google Play Store, Jedno z najpôsobivejších je však nepochybne meno, ktoré bolo pomenované, Automatické šachy,

Toto je bezplatná šachová hra pre Android s najinovatívnejšou estetikou, najmä pre návrh počtu útokov.

Má však aj kvalitnú grafiku a hry, ktoré môžu byť veľmi atraktívne pre tých, ktorí vždy hrajú s klasickými doskami.

Chess Automatic, iná a bezplatná šachová hra v obchode Play

Čo je to automatický šach? hrať šach na mobile

Mechanizmus hry sa mierne líši od hier. Tradičné šachy. A v tomto prípade nebudete mať tradičný čip. Musíte si vytvoriť svoj vlastný tréning s rôznymi postavami, s ktorými sa stretnete v hre.

A v závislosti od postavy, ktorú ste dosiahli, môžete vytvoriť rôzne stratégie. Týmto spôsobom urobíte ďalší krok v možnostiach hrania šachu na mobilných zariadeniach.

V najčistejšom štýle hrania rolí systému Android majú rôzne postavy v automatickom šachu karty, aby videli kvalitu.

zadarmo šachová hra automatické šachy

V závislosti od možností, ktoré má vaša postava, sa možnosti, ktoré budete mať pri hraní a útokoch, budú líšiť. Vďaka tomu sú pohyby, ktoré môžete urobiť v šachovej hre, prakticky nekonečné.

Radosť je v tejto hre s Androidom zaručená s veľkolepými animáciami a útokmi.

Každá šachová hra na telefóne je iná

Okrem toho sa naďalej zavádzajú nové funkcie. S lineárnymi hrami sa teda nikdy nebudete nudiť.

▷ AUTO CHESS, najlepšie bezplatné šachové hry pre Android 1

Mali by ste tiež pamätať na to, že v závislosti od hry, ktorú hráte znak Ten, kto sa vás dotkne, bude iný. Takže zakaždým, keď hráte, vaša stratégia bude veľmi odlišná.

Znaky a karty, ktoré sa vás dotknú pri spustení automatického šachu, budú náhodne priradené. Toto je jedna z hlavných sťažností používateľov, že niekedy dostanete postavy, ktoré vás prakticky presvedčia o víťazstve.

Zároveň to však robí oveľa zaujímavejšie. A keď začnete hrať, nebudete vedieť, ako ďaleko máte reálnu šancu poraziť svojich súperov.

Automatická šachová videohra

Stiahnite si automatický šach, bezplatnú šachovú hru pre Android

Keď hráte automatické šachy, môžete čeliť používateľom z celého sveta. V skutočnosti táto hra už má viac ako 5 milióny stiahnutí. Toto je bezplatná hra, aj keď môžete nakupovať v aplikácii za lepších podmienok. Potrebujete smartphone so systémom Android 4,1 alebo vyššie.

Ak chcete začať hrať, môžete si túto hru stiahnuť na nasledujúcom odkaze:

Ak sa chystáte zahrať šach s automatickým šachom a chcete sa s nami podeliť o svoj názor, môžete tak urobiť v časti Poznámky.