▷ Ako aktivovať dynamickú plochu Mojave

Dynamická pracovná plocha je vynikajúcou funkciou systému Mac OS Mojave. Zmeňte si obraz na pracovnej ploche po celý deň, aby sa vaša tapeta vždy zhodovala s denným časom – nočné obrázky v noci, tieňové odrazy v poludnie atď. Dnes uvidíme, ako ju zapnúť a kde nájsť nové obrázky dynamickej pracovnej plochy, ktoré sa majú pridať k predvoleným hodnotám.

Dynamické stolné počítače Mojave

V prvom rade dynamické počítače vyžadujú systém MacOS Mojave. Účinok na akomkoľvek počítači Mac môžete priblížiť tak, že presuniete priečinok s obrázkami na panel preferencií šetriča obrazovky a nastavíte ho tak, aby spúšťal pomalú prezentáciu rýchlosťou jednej snímky za hodinu. Ale ak chcete, aby vám celý zážitok, ktorý používa vašu polohu na výpočet priebehu noci a dňa, na ktorom ste, bol potrebný Dynamické počítače.

Ako povoliť dynamické počítače na počítači Mac

Tieto stoly. Sú také dynamické dynamická. ”Width =” 1560 ″ height = ”1348 ″> Tie stoly. Sú to tak dynamický,

Táto časť je ľahká. Choďte na Systémové preferencie (inštalačná aplikácia pre Mac) a kliknite na Chránič pracovnej plochy a obrazovky, Potom kliknite na tlačidlo OK stôl az rozbaľovacej ponuky vyberte položku dynamický, Uvidíte dva na výber: veľká hromada piesku a neba. A to je všetko.

Kde nájdete viac dynamických desktopov pre váš Mac

Hádajte, kde nájdete dynamickejšie počítače pre počítače Mac? Na internete to je miesto, kde. Rovnako ako bežné tapety si ich môžete stiahnuť odkiaľkoľvek. Dobrým miestom na začiatok je toto vlákno Reddit, venované dynamickým desktopom pre Mojave. Potom jednoducho vyhľadajte. Nájdete toho dosť.

Čo ak si chcete urobiť svoj? AppleInsider ’Sprievodca vytváraním dynamických pracovných plôch je dosť zložitý.