▷ ▷ Standard Brawliseum je Hearthstone Tavernova bitka tento týždeň

▷ ▷ Standard Brawliseum je Hearthstone Tavernova bitka tento týždeň 1

So všetkým vzrušením okolo vás. Kamenný krb nové rozšírenie, Salvador UldumMožno si neuvedomujete návrat krčmy krčmy krčmy krčmy.

V nasledujúcich piatich dňoch sa môžete prihlásiť na stránke Základný krb a zúčastňovať sa štandardov Brawliseum. Prvá vec, ktorú musíte urobiť pre tento boj, je kúpiť si lístok. Rebrík a štruktúra cien pre Brawl je podobná aréne. Vaša prvá položka bude zadarmo, ale každá ďalšia položka bude stáť 150 zlatých mincí alebo 199 dolárov.

Na rozdiel od Areny nebudete robiť balíček s náhodne vygenerovanými kartami. Pre tento boj si môžete vytvoriť balíček z vlastnej zbierky. Po získaní záznamu v Brawl si môžete vybrať triedu a vytvoriť balíček. Môžete používať iba karty zo svojej zbierky, ktoré sú súčasťou štandardného formátu.

To vám umožní naučiť sa niektoré z vašich nových obľúbených vzorov vo formátoch ako Arena. Ak máte ťažkosti s nájdením štandardného balíčka, ktorý stojí za vyskúšanie, vyskúšajte niektoré z našich návrhov.

Rovnako ako aréna, aj vy môžete vyhrať zápasy, kým nestratíte tri zápasy. Ak prehráte tri hry, vaše opomenutie končí a ceny budú udelené. Môžete očakávať, že množstvo cien dostanete na rovnakej výhernej štruktúre ako aréna. To znamená, že čím viac hier vyhráte, tým lepšia bude vaša cena. Ak chcete získať predstavu o cenách, ktoré môžete očakávať pre každú výhernú sumu, pozrite si nášho sprievodcu odmenami Arena.

Teraz sa môžete zúčastniť štandardov Brawl Tavern Tavern Brawl.

Predvolená bitka je Hearthstone Tavern Brawl tento týždeň – bezplatná aplikácia

5 (100%) 1 Vybrať